czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odśnieżanie

Mam pytanie-dlaczego na osiedlu perspektywy nie można przejechać drogami osiedlowymi,w ogóle nie są odśnieżane-czyżby zarządców zaskoczyła zima w grudniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

Nowal12 łopatę w rękę i heja do odśnieżania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

Powiedz mi jak zima moze zaskoczyc w zime.? Bo ja tego nie rozumiem. Co roku kazdy mowi ze zima znowu zaskoczyla kierowcow i drogowcow. A czego sie spodziewaliscie w zime.? Wakacyjnej prognozy pogody.?
Drogowcy dobrze wiedza ze jak co roku nadchodzi zima i trzeba sie przygotowac do niej. Wychodzi na to ze jak zawsze jest olewka :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

już jeździ koparko-spycharka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

a przypadkiem nie mamy jeszcze jesieni do 21.12?więc śnieg może zaskoczyć...:-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

zima sie zbliza to musi padac takie sa odwieczne prawa natury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

jest niedziela "Dzien swiety " a w takie dni sie nie pracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

a pozatym szatniarz nie odpowiada za rzeczy zostawione w szatni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

ooo i wszytko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

Autor: nowal12 (---.lomza.mm.pl)
Data: 16-12-12 10:44

Mam pytanie-dlaczego na osiedlu perspektywy nie można przejechać drogami osiedlowymi,w ogóle nie są odśnieżane-czyżby zarządców zaskoczyła zima w grudniu?
Zarządców nie zaskoczyła tylko nie ma fizycznych co by za łopatę złapali wolą narzekać na forumie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

jak zasypie,może wolne dadzą...

jaaaaaaaaaa
można w zimę spodziewać się wakacyjnej PROGNOZY pogody,jak się to ma do rzeczywistości to inna flaszka.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

Jak już odśnieżają to mogliby się przyłożyć, a nie odgarnięte tylko tylę że jeden samochód się zmieści na drodze dwukierunkowej.

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć kto odpowiada za odśnieżanie na uliczkach osiedlowych? Władze miasta czy spółdzielnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

Ilość miejsc parkingowych na blokowiskach skurczyła się o 20-30% ze względu na hałdy śniegu, które leżą na parkingach. Jestem ciekaw gdzie teraz swoje samochody postawią wszyscy. Przecież w normalnych warunkach jest tu walka o miejsce.


http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odśnieżanie

"zima zaskoczyla drogowcow" to sie dla was stalo jak powiedzenie czy przyslowie

a co wy ksieciunie ***** myslicie ze przy takiej pogodzie nadazy sie zeby wszystko bylo odsniezone dokladnie wtedy kiedy sobie zyczycie?

lopata do reki i napierdalac!!!

a nie zakladac debilny temat na forum zeby zobaczyc czy ktos tez podzieli zdanie jakze leniwego buraka!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org