środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Likwidacja straży miejskiej

Kto jest za psy sraja gdzie popadnie nikt nie sprzata pod flarami zule leja to po co oni sa

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Powiem swoje zdanie na temat naszej Łomżyńskiej straży miejskiej. Nie tak dawno miałem przyjemność otrzymać fotkę z fotoradaru ALE STRAŻY MIEJSKIEj po pierwsze nasza straż miejska poprzez fotoradar zbiera fundusze dla miasta kilkaset fotek i pare groszy zawsze jest nie mam żalu o te foto no przesadziłem z prędkością. heh dodatkowo ten ich fotoradar o ile mozna go nazwac legalnym bo podobno aktualne przepisy sie zmieniły noi powinien droga strażo po odpowiednich pomiarach i wytycznych a nie ustawic go w okienku samochodu , powinien byc barwy ŻÓŁTEJ i przed fotoradarem na odległość 150 m powinien być wystawiony znak ale nasza straż miejska uważa że jak postawiony jest znak do fotoradaru na ulicy to i ich to dotyczy, zresztą pani w straży miejskiej bez jąkniecia stwierdzila ze taki znak wystawiaja żałosne mam fotki jak wystawiają się na miejscu PARKINGOWYM SZPITALA I DODATKOWO BLISKO RYCERSKIEJ i wiele innych miejsc bez znaku i maja wystawioną skrzynkę tak zwanego koziołka lub mają go wstawionego w samochod przez okienko. poniewaz nasi nic nie robiący jedynie siedzący na fotozdjęciach i moze pilnowania ratuszu to nic nie robia widać jak menele leżą w stanie wegetacji cielenia się na chodniku i pod filarami a panowie sobie spokojnie przejeżdzają obok i nic nie reagują to uważam że są zbędni . raz na jakiś czas widać jak chodzą blisko dworca uwaga patrol ale 1 osobowy??? pozatym już straż miejska w kolnie otrzymała zapłatę w kolnie może wkońcu i za naszą Łomżyńską straż miejską się wezmą. Panowie i ta przemiłe panie Apel do was nie powinniście karać kierowców od tego jest policja. a wy pora byście zajęli się swoimi zadaniami pilnowania np by pies nie załatwił się na chodnik o za to wystaw mandat , ale oczywiście dużo łatwiej wydrukować foto i wysłać i straszyć punktami których nie mogą wlepić jedynie wystąpić z wnioskiem o ukaranie do policji. Panie prezydencie prosze o wykorzystanie pańskiej straży do celów do jakich jest stworzona , lub wpłynąć by wkońcu zajęli się psami bezpańskimi , pijaczkami , menelami, gnojami rysującymi samochody i ściany malującymi troszkę po tym rynku się pokręcili noi między blokami . Teraz rozumiem jest zimno ale nie zeby dzien w dzien stać z radarem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

można i tak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

utrzymanie "straży miejskiej " to raczej niemałe obciążenie dla miasta. Kiedyś ich nie było i Policja wystarczyła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

ta kasa co idzie na Straz Miejską to powinni dać policji. Przynajmniej policja robi coś pożytecznego.

Gdzie są hotele w warszawie ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

zakłądane już było forum na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Co do wyłapywania "bezpańskich psów" , to zajmuje się tym straż miejska ale
MPGKiM w Łomży. Niestety tego nie robią. Od kilku lat biega watacha wygłodzonych, zdanych na własny los psów, polują na zające i inne zwierzęta by zaspokoić pragnienie głodu. Mówię o tych psach co wylegują się przeważnie za marketem budowlanych od strony ul. Spokojnej na torach.
Jak wychodzę ze swoim psem na spacer oczywiście na smyczy, często spotykam te psy, ponieważ niektóre z nich są agresywne i reagują na mojego psa jak na obiekt do zjedzenia. Dlatego zawsze na spacer wychodzę z kijem od szczotki, by ochronić mojego pieska.
Uważam, że powinno się te psy wyłapać i umieścić w schronisku. Tylko jak te psy są agresywne, to oni od razu je uśpią! Jaki by pies nie był, to i tak go szkoda. To nie wina psa, że się pałęta po mieście i szuka jedzenia, tylko nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy je powyrzucali!
Albo ten piesek co ma swoją budę za Media Expert, tam widać że dbają o niego ludzie i miewa się dobrze, czasem chodzi sobie na bułeczki do piekarni na legionów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

w pierwszym zdaniu nie dopisałem słowa "nie" po przecinku, po słowie ",to ... zajmuje się...". Przepraszam za błąd w piśmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Albo ich pozwalniać albo im przypomnieć obowiązki a nie wlepiają za szybke tylko pouczenia i mandaciki bo ktoś w lini nie ustał śmiech na sali, jeżdżą w komplecie i wypisuja kwitki wielka mi sraż wiejska !!! żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Czy-mozna-sie-obronic-przed-mandatem-z-fotoradaru,wid,15159388,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Tu likwidują straż miejską!
Fakt | 07.12.2012 | 06:47
A A A



(fot. newspix.pl)
– Straż miejska jest nam niepotrzebna – przyznaje burmistrz Świeradowa- -Zdroju Roland Marciniak (36 l.). Samorządowcy z tego narciarskiego kurortu położonego nieopodal Jeleniej Góry zdecydowali, że formacja zostanie rozwiązana z końcem grudnia.

– Straż miejska wykonuje zadania, które równie dobrze mogą wykonywać gminni urzędnicy, co jest równie dobrym rozwiązaniem i w dodatku tańszym. Do tej pory zatrudnialiśmy komendanta i strażnika, co kosztowało budżet gminy 120 tys. zł rocznie – tłumaczy Marciniak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Moi drodzy a nie lepiej by było by nie nazywali się straż miejska, a służba porządkowa i dbali o czystość chodników oraz trawników? bo tak szczerze to kto wogóle dał im jakiekolwiek uprawnienia ja np gdyby ci państwo mnie chcieli wylegitymować najpierw poprosiłbym żeby zadzwonili na panów niebieskich bo moim zdaniem tylko oni to mogą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Marnuja paliwo jezdzac , zwiedzajac lomze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Wracając do tematu Panów pod filarami powinni już dawno z Nimi zrobić porządek. Piją alkohol i nawet się z tym nie kryją, zaczepiają ludzi. Załatwiają swoje potrzeby pod filarami w biały dzień na widoku przechodniów. Kilka dni temu miałam niemiła sytuację. Jeden z nich poprosił o papierosa, bo akurat paliłam, poczęstowałam, a za chwilę usłyszałam komentarz: "ale to te cienkie chu**, lalunio może daj parę groszy na normalne". Gdy odpowiedziałam stanowczo "nie" i żeby dał mi spokój, wyciągnął do mnie ręce i zaczął mnie wyzywać.
Rozumiem wiele, gdy ktoś kulturalnie mnie poprosi o pieniądze lub coś innego to zawsze według swoich możliwości staram się pomóc, ale chamskie zaczepki i wulgarne zachowanie to jednak za wiele, szczególnie w centralnym miejscu Łomży, które jest naszą wizytówką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Oni teraz są jak drogówka!!! To są odżutki którzy mieli aspiracje wstąpić do policji a im się nie udało. To taka organizacja podobna do ORMO, zlikwidować ja w cholere i dofinansować policje,bo to ona wykrywa przestępstwa!!!Czy by nie było bezpieczniej zamiast dwóch patroli było trzy, jasne że tak!!!Moim zdaniem przeprowadzić referendum i pognać tych darmo.....zjadów!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Hmm.... śmieszą mnie wypociny półgłówków nierobów zasilających swe dochody z MOPS, którzy utrzymują się tylko właśnie z zasiłków albo z emerytur babci, dziadków bo nic w życiu nie osiągnęli, jedyne co umieją to pisać bzdurne, nie mające znaczenia posty, myśląc że coś tym wskórają. Ale niestety te wasze posty to sobie można przyjąć jako ..... i tu właśnie nie wiem co, bo to nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać, że mamy takie opóźnione społeczeństwo, które wypisując takie posty zaniżają wartość naszego społeczeństwa... Bo co sobie myślą inni czytający takie posty... Jak prawdziwy darmozjad (żyjący z zasiłków, którego my właśnie utrzymujemy płacąc podatki) nazywa innych urzędników, a w tym przypadku Strażników lub inne pracujące osoby darmozjadami.... Półgłówki wypisujący takie posty.... Co wy możecie zastanówcie się???? Ja np. mam tylko ubaw z tych postów waszych bo przynajmniej wypełnia to moje 10 min wolnego czasu jak przeglądam te forum...ale inne osoby nawet pracujący przy łopacie dowartościowują się na pewno, bo przynajmniej widzą że żadna praca nie hańbi, ponieważ i widzą że na na forum są ludzie którzy nic nie potrafią -napisać coś mądrego....hehehe

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

zeniu, rozumiem, że strażnikiem jesteś... parkujesz czasem "służbowo" pod bph na zakazie? bo tobie wolno, a darmozjadom nie. Jesteś ważny gość, to da się wyczytać. frustrujące jest to obcowanie w pracy z opóźnionymi półgłówkami, co zaniżają wartość społeczeństwa, co?
Ciekawe jak się czuje ktoś do kogo ludzie wokół czują coś przeciwnego do szacunku. jak ...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

I tu się gosciu mylisz....ale nie mam co z Tobą dyskutować.Nie jestem jakimś ważnym gościem, ale mam swoją wartość więc nie licz na to, że będę się znizal do poziomu niektórych tu piszących i będę więcej pisał, a jeśli słowa o półgłówkach Cię rażą to nic na to nie poradzę że jak w stol uderzyłem to norzyce się odezwały. Chciałbym tylko sprostować i przepraszam odnośnie tej łopaty to miało być przenośnią i nie urazić jakiejkolwiek osoby która godnie zarabia na chleb... Post dotyczy darmozjadow jak to ktoś określił we wcześniejszym poscie piszących ciągle na forum i ublizajacym innym , choć sami nic nie robią...Osobiście praca Strażnika nie byłaby dla mnie haniebna nie wyparbym się, praca jak kazda inna, a że kilku mało rozwinięttych sądzi że na tym forum zjadlo wszystkie rozumy. i są mądrzejsi od całego świata a w rzeczy samej nie mają o niczym pojęcia to inna sprawa.Jak byś zauważył pisałem też że tym ludziom nie podoba się praca różnych pracowników, a że powiazales mnie ze strażnikiem niech Ci będzie...Jak napisałem wcześniej nie mam zamiaru się spierać i przekonywać że nie bo mało rozumni łapią tylko część wątków niestety bez zrozumienia...a swoją drogą jeszcze jedno: ktoś napisał że tam pracują ludzie którzy nie nadają się, a cciekawe ilu tu obecnych i piszących na temat nie chcieli do jakiejkolwiek pracy bo do niczego się nie nadają a i mało tego ciekawe ilu złożyłoby dokumenty jak byłby nabór na takiego strażnika...hmm a ilu już odpadło z naboru do Policji a widzą tylko że to strażnicy się nie dostają...Swoją drogą co do tej kwestii powtórzę słowa doświadczonych policjantów odnośnie przyjęć do policji, że taki nabór odrzuca dużo cennych ludzi , a tam też przyjmowani są CZęściowo ludzie przez pomyłkę którzy się do tej pracy nie nadają, tak jak w każdej innej pracy...łącznie ze ststrażnikami i innymi urzędami i nie tylko...

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

pitu pitu, napisałeś dużo, ale nie znalazłem w tym nic mądrego, więc witam szanowne grono półgłówków o których wyżej wspominasz. I ku Twojej radości też napisałem bzdurny post. Jak szukasz więcej rozrywki to wpisz na google "straż miejska" i policz fora, posty tych niezadowolonych debili. Na czytanie zabraknie Ci czasu, chyba że jesteś już na wcześniejszej emeryturce to zachęcam do lekturki. Niestety, ja nie mam babci, więc dziękuję MOPS za to, że z Twoich podatków dało mi możliwość korzystania z wolności słowa i szybkiego łącza. à propos: to jakie podatki płacą mundurowi??? Wystarczy na moja edukację? Chciałbym też zostać strażnikiem, doradź jakie to trzeba mieć pojęcie, żeby być taką ważną figurą w społeczeństwie jak Ty. Będę dzielny i groźny, żadna kupka mnie nie przestraszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Tak straż miejska łamie prawo

Czyli strażnik na czas "zapobiegania niebezpieczeństwa" sam może je naruszać i stwarzać zagrożenie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15180425,wiadomosc.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

zeniu ,,,ja tez jestem za zlikwidowaniu straży miejskiej ,gdyż utrzymanie was jest bardzo duże pieniążki ,dla mnie to jesteście nieroby .Bardzo proszę chłopku ,,zeniu nie ubliżaj
społeczeństwu i autorom tych komentarzy ,ty człowieku o wadzie choroby inteligencji chorej zbieraj kupki psa i dziękuj ze jeszcze masz pracę ,bo tylko do takiej pracy może jeszcze się nadajecie ,albo woń z posesji.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

Jaka straż miejska? To jest jedynie straż drogowa…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

zgadzam się. ich główne obowiązki to wypisywanie mandatów za psie kupy

Dobra czy zła jest kasa fiskalna ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Likwidacja straży miejskiej

zlikwidować SM , kto zbiera podpisy , ja sie pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org