sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HSF-Fitness-siłownia Łomża

Korzystał już ktoś z tej nowej siłowni na mickiewicza? Wiem tylko jakie ceny. Jak ze sprzętem i ogolnie? z gory dzieki za info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

W końcu jakaś ciekawa alternatywa. Ja już robiłem rekonesans i zdecydowanie się przeniosę. Full sprzętu- nowego i fajny lokal. Karnet 80zł i czynne cały tydzień. Warto pójść i ocenić samemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

Ok rozumiem. A w jakich godzinach czynne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

Nie wiem od której, ale wiem ze do 22:00.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

A gdzie to dokładnie jest? Kobiety też tam przychodzą? :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

kolo sp7, wczesniej byl szmatex, a potem chyba sala zabaw

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

Korzystam z tej silowni bedac przejazdem w Lomzy. Male miejsce, przytulne. Bardzo dobrze mi sie tam trenuje. Obsluga miła, ceny chyba ok, cieżko mi sie ustosunkować gdyż tam gdzie mieszkam płacę €29 miesiecznie. Caly zestaw urządzeń do treningu nóg, na mojej 2 pietrowej siłowni nie ma maszyny do treningu łydek w HSF jest za co wielki plus:)

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

na lydki sztanga i przysiady nic lepszego nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

nie wiesz o czym piszesz boski.

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

Czy przychodzą tu jakieś Panie?? Czy raczej sami Panowie trenuja??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

Z tym full sprzętu to bym nie przesadzał. W poniedziałki możesz zapomnieć o \"klacie\", a w sezonie zimowym lepiej unikać typowych dni treningowych. Sprzętu jest za mało na sezon zimowy. Na lato faktycznie - ok. W szatni panuje grzyb i okropna wilgoć.
A co do Pań - kilka przychodzi, powiedzmy, że na salę znajdą się 1-3 samorodki :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

No właśnie to samo maiłem napisać co \"100mph\" :)
Wszystko potwierdzam co napisane wyżej . Sala ćwiczeń jest ok. Faktycznie kilku maszyn mi też brakowało. Jest ścisk w typowe dni/godziny. Jak chodziłem to kilka niewiast się kręciło. Tu podkreślę grzyba w szatni, a jak już zobaczyłem prysznice to podziękowałem. No i od siebie dodam że często z głośników puszczane było di-polo na pełnej pi..dzie, mi to nie pasowało ale podejrzewam że dla niektórych to będzie plus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HSF-Fitness-siłownia Łomża

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org