poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka antena CB?

Witam wszystkich¦)
Temat kieruje do panów, gdyż jak mniemam, najlepiej się na tym znają. Chcę kupić dla męża dobrą antenę do CB radia,gdyż poprzednia spodobała się' panom' w dresie wiec ją odcieli.....¦/

Proszę o nazwy i cenę.



Z góry dziękuję¦)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

http://allegro.pl/oryginal-sirio-ml-145-guma-folia-ml-145-krakow-i2799988590.html

w tej cenie jest najlepsza anteną o bardzo dobrych osiągach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

Czy to prawda, że im dłuższy bat tym lepsza ? Tylko bez skojarzeń......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

tak , szukaj sirio ml145

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

president o tych wymiarach trochę lepszy
ale cena i guma przemawia za sirio
bo co będzie jak mu znów odetną ???
chłop bez anteny to jakby nie chłop ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

Tym razem JA będę jej pilnowała¦p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

łezka85 , śmiało kupuj sirio ML145 , za te pieniądze nie ma lepszej anteny. Nawet jak ulegnie uszkodzeniu , na górze magnesu są 4 śruby , można to łatwo rozkręcić i na nowo zalutować . cena jest adekwatna do jakości . Sam , zanim miałem antenę 2 metrową zamontowaną w dziurze w dachu korzystałem z MLki , nie kupuj żadnych MLek midlanda czy podobnych Sunkerów , kup SIRIO i możesz być pewna , że będzie działała bardzo przyzwoicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

może jeszcze jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

Megawatt 3000 , megawatt 4000 , ale to anteny bez magnesów , cena 130-160 + magnes ale jakiś większy , więc nie wiem czy to ma sens , gdyż za ok 200 złotych można kupić antenę montażową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

co to znaczy antena montażowa? taka na stałe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

dokładnie , dziura w dachu i montaż , wówczas najlepiej to pracuje. Ale w sumie do tego to już raczej trzeba złapać bakcyla , najczęściej ludzie wybierają tymczasowy montaż na magnes , moim osobistym zdaniem w takim przypadku ML145 sprawdzi się najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

W takim razie odpada, ponieważ samochody są zmieniane bardzo często.


Szybko poszło¦)
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi Tobie Trucker również za dokładne wyjaśnienia¦)
Pozostało już tylko allegro.pl i kolejny prezent z głowy..

Miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka antena CB?

łezka85 , może nie było to zbyt dokładne , ale parę lat temu zaczynałem od kompletu za 200 złotych i przez parę lat , przechodziłem pewną ewolucję z magnezu do montażu. Mam jednak świadomość , że są ludzie szukający czegoś po środku i uważam , że antena , którą Ci zaproponowałem jest złotym środkiem. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org