poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
adwokat do spraw majątkowych

poszukuję dobrego adwokata do spraw majątkowych. doradźcie mi proszę kogoś, kto szybko i konkretnie doprowadzi sprawę do końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

Myślę, że mec. Piceluk z Dwornej, vis'a'vis księgarni Ci pomoże.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

ja ci pomogę

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

mec. Anusewicza polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

słyszałam, że Anusewicz jest dobry, ale do spraw wypadkowych i odszkodowawczych.

Czy mec. Piceluk chodzi na sprawy osobiście czy wysyła aplikanta? to dla mnie ważne, bo kiedyś kuzyn sie naciął na adwokata, który na sprawy wysyłał aplikanta, sam brał pieniądze i oczywiście "zawalił" sprawę, która wydawała się prosta do wygrania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

Hm... sprawy majątkowe to bardzo szerokie pojęcie... Może sprecyzujesz coś więcej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

Po drugie- jeżeli ewentualny pozew albo pisma procesowe są dobrze napisane i uzasadnione odpowiednimi przepisami i dokumentami to fakt wysyłania aplikanta na sprawę jest bez znaczenia ;)
P.S. Dajcie wykazać się też młodym, ażeby zdobyli choć trochę doświadczenia i "zmysłów" co starzy adwokaci i radcy prawni ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

mano,

ale jesli dogaduję się z tzw. "starym" adwokatem i jemu płacę pieniądze, wówczas oczekuję, że to on pojawi sie na sprawie, bo płacę za jego wiedzę.

a sprawy majątkowe to podział majątku i podział wspólnego kredytu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

r.p. Lewandowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

adwokat, nie radca prawny.... :(

podpowiedzcie proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

Czemu tak się usadziłaś adwokata??? Radca prawny ma taką samą wiedzę, jeżeli nie większą. Radca prawny nie może jedynie bronić w sprawach karnych.

Najlepiej szukaj dużych kancelarii prawnych gdzie pracuje kilku adwokatów i kilku radców prawnych. W takich Kancelariach panuje jakiś podział. Są specjaliści od spraw karnych, rozwodów, spraw rodzinnych, gospodarczych, od prawa administracyjnego czy cywilistyki, itd. W małych miastach każdy prawnik zna się na wszystkim. A logicznie myśląc jak coś jest od wszystkiego to zarazem do niczego...

Rozumiem, że chodzi o podział majątku po rozwodzie gdzie dodatkowo został kredyt... Nie jest to sprawa jakaś bardzo trudna, aczkolwiek do prostych też nie należy jeżeli strony nie potrafią się dogadać. Chcąc jak najbardziej obniżyć koszty całego postępowania może spróbujcie się najzwyczajniej dogadać. Wtedy zapłacisz w sądzie za wniosek o zgodny dział majątku wspólnego jedynie 300 zł. Przy niezgodnym dziale opłata w sądzie wynosi już 1000 zł ( do tego mogą dojść koszty np. powołania biegłego, itp.).

Znam mecenasa, który luuubi takie sprawy i ma w nich sporo doświadczenia. Ale nie jest z Łomży ;) A reklamować tutaj nie mogę ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: adwokat do spraw majątkowych

mano,

jeśli możesz podeslij mi proszę dane mecenasa, którego polecasz na inessa_22@wp.pl

będę bardzo wdzięczna.

a co do sprawy, to tak, chodzi o podział majątku po rozwodzie i spłatę kredytu, ale druga strona nie ma zamiaru sie dogadać, stąd konieczność skorzystania z pomocy mecenasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org