poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Dziś znaleziono 3-miesięczną suczkę.Kremowo-beżowa,śliczna.Wyrośnie na dużego pieska.Czeka na właściciela lub nowy dom.
mail : eelinaa@wp.pl
tel. 608 416 949



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Skąd takie informacje że jest 3 miesięczna ? Chcesz się pozbyć psa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

hahah, to samo chciałem napisać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

elina jest wolontariuszką w schronisku, wiek oceniony zapewne na oko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Tak,jestem wolontariuszką.Sunia wszystkie ząbki ma mleczne.Jest spora,więc domyślam się,że urośnie na dużego psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

tak, piesek jak malutki ,to slodki,a jak się okazalo że wyrosnie na dużego to jest pe, kto znalezionego psa trzyma na poscieli w domu????maskotka sie znudzila i tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Tak... wolontariusza ze schroniska pozbywa się szczeniaka, bo jej się znudził.. W końcu ma tyle w schronisku do głaskania. Weźcie wy się stuknijcie w czółka. Co z tego, że znaleziony? Taki problem psa wykąpać? Niech sobie leży w pościeli. Nie twoje łóżko, nie wnikaj.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Osoby,które mnie znają wiedzą,że pomagam w schronisku.Można mnie tam spotkać w każdą niedzielę .Tam znają również mojego psa,zresztą wykastrowanego.Suczka jest znaleziona przez kolegę,biegała kilka dni po ulicy, ciągały ją dzieci.Wziął ją do domu,ale zatrzymać nie może,też ma psa - wysterylizowaną małą suczkę.
Poprosił mnie o pomoc w znalezieniu małej znajdzie domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Elina, śledzę Twoje wpisy i jestem pełna podziwu dla Twojej pracy i zaangażowania. Nie przejmuj się wpisami jakiś ciuciurup niemytych, takie kiepskie imitacje homo sapiens (a lepiej - ledwo sapiens) nie warte są splunięcia. Sama mam gromadkę przygarniętych zwierzątek, więc doskonale rozumiem Twoje imperatywy. SZACUN!!!!

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Elina ja równiez popieram to co robisz... mi także udało się znaleźć domy dla kilku znalezionych psiaków, a tych "mądrych" zza monitorów nie słuchaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Dziękuję :) Każdy może to robić.Inwestuję tylko trochę czasu,nic więcej.
Również mam przygarniętego psiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę



Tak sobie pomyślałem, że jeśli wymiar sprawiedliwości wydawałby wyroki z taką surowością, mając do oceny tak mało faktów, to byłaby MASAKRA, jak pisze kolega Transponder.
elina, rób swoje, a jeśli Ci kiedyś przyjdzie do głowy zwątpić, to czytaj cytat poniżej.

Pozdrawiam ;-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Fajnie, ze sa jeszcze ludzie, którzy pomagaja, ja tez bym nie zostawiła nigdy zwierzaczka, zawsze pomagam...szkoda ze nie ma u nas zadnej oragnizacji co sie zajmuje pomoca dla takich zwierzavzków, w niektorych miastach sa...ale na szczescie sa ludzie o dobrym sercu jeszcze na tym swiecie;o)Super!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

stokkkrotka w Łomży jest Łomżyńskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami.
Niestety jest w nim niewiele osób.Gdyby było więcej, więcej można by zrobić.
Każdy,kto kocha zwierzęta i ma chęć niesienia im pomocy jest mile widziany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono 3-miesięczną suczkę

Znam Elinę - poznałam ją właśnie w schronisku. To wyjątkowa dziewczyna. Do tego bardzo ładna :-) . Zawsze gotowa do pomocy , gdy dowiaduje się, że zwierzakowi dzieje się krzywda. To nieprawda Elino, że poświęcasz psiakom - jak to napisałaś <tylko trochę czasu>. Wiem, że bezinteresownie potrafisz jechać swoim samochodem po psiaka, który potrzebuje Twojej pomocy.
Niestety......myślenie to dla niektórych - sport ekstremalny.
Zamiast się wymądrzać proponuję ruszyć dupę i przyjechać do schroniska.
A głupimi komentarzami się nie przejmuj Elino.... bo czasami słowo DEBIL to nie obelga dla niektórych, a diagnoza:-).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org