czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kosmetyki męskie

czy w Łomży jest sklep kosmetyczny gdzie jest duży wybór kosmetyków męskich dobrej jakości. Chodzi mi o akcesoria do golenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Popytaj na gejowskim forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

a możesz spytać ty i mi przekazać, ciebie lepiej znają.
Ponawiam pytanie do mniej chamskich forumowiczów, a dla ciekawych dodam że jestem kobietą i szukam prezentu gla faceta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

drogeria roosman i natura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Zależy do jakiej kwoty chcesz zakupić prezent. Dobrej jakości i renomowanych firm trzeba szukać w dobrych perfumeriach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

jaka firma cie interesuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

perfumeria paryska

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

W Perfumerii Paryskiej są dobrych marek dodatki takie jak balsamy po goleniu czy wody po goleniu. Osobiście bardzo polecam perfumowane balsamy po goleniu. Mój brat bardzo sobie je chwali bo nie może używać perfum a te balsamy są rewelacyjne jeśli chodzi o zapach i nawilżenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

nie wiem jakiej firmy...chodzi mi o maszynkę, pędzel i słyszałam, że są jakieś specjalne mydła do golenia a kwota tak w okolicach 150 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Daj mu lepiej kesz do ręki i niech se na Jeziorko skoczy.(zawsze coś nowego się nauczy i lepszy będzie pożytek)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

musli wejdź na ceneo.pl i znajdziesz tam fajne golarki elektryczne BRAUN do 150zł .Facet się ucieszy jak coś takiego dostanie!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Fanka bocianka to napisz ile bierzesz to dam mu ten kesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

polecam Rossman bardzo duży wbór i w przyzwoitej cenie.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Fanka dymanka to zawsze wpi........la sie tam gdzie nie
trzeba ze swoim ozorem.
Jak nie masz pi.....o nic madrego do napisania to skul
rylo i cicho siedz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Do golenia sporo kosmetyków takich w modnym teraz klimacie masz np tutaj, a tak stacjonarnie to nie wiem czy dostaniesz takie rzeczy. Może bardziej w jakichś męskich salonach fryzjerskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

ja ostatnio kupiłam mojemu facetowi świetny zestaw z Gillette. Maszynka, żel i krem po goleniu. Był zachwycony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Mój teraz ma jakieś z Yves Rocher. Tak to kupuje chyba właśnie Gillette.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Czy to kosmetyki dla kobiet, czy dla mężczyzn, moim zdaniem w obu przypadkach warto zwrócić uwagę, czy są to kosmetyki naturalne! Na tej stronie znalazłam sporo promocji: http://vivio.pl/pl/ i wiem, że przynajmniej żaden facet nie dostanie dziwnego uczulenia na skórze, bo są to naturalne kosmetyki. Ja już od wielu lat stosuję np. olej arganowy na włosy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

W sklepach z perfumami pytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

każdy facet ma inny gust to kupuje się różne kosmetyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyki męskie

Jeśli nie stacjonarnie to dobre kosmetyki można zamawiać w sieci. Także te dla mężczyzn. Ja mojemu mężowi w prezencie na urodziny dopiero co szukałam. Zdecydowałam się zamówić koreańskie kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn https://4seasonsbeauty.pl/pielegnacja-meska-to-nie-wstyd/ w końcu jak widać panowie też powinni i mogą zadbać o swoją skórę jak najlepiej. A z pomocą kosmetyków opartych na naturalnych składnikach będzie to proste i przyjemne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org