sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rozlana Łomża

witam,
ostatnio miałam dyskusje z pewną osobą na temat naszego piwa. Dokładniej chodziło o to, gdzie jest i gdzie był rozlewany oraz jakie piwa mamy pod Łomżą. Czy jest ktoś kto mógłby mi w tym pomóc? Szukałam w necie, ale z marnym skutkiem, jeśli chodzi o lata wcześniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

kiedyś mieliśmy Drozdowskie, a tak żadnych browarów podmiejskim niema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

wybacz mój błąd, chodzi o to jakie piwa są rozlewane w naszym Browarze oprócz Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Argus dla lidla, korona książęca, faxe i wiele innych piw dla małych sklepów jak i za granice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

wiem też że Master Pils dostępne w Żabce. a gdzie jest rozlewana Łomża i gdzie była rozlewana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Hmm, a w samym browarze nie maja zadnych informacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

aczkolwiek na stronie browaru cisza na ten temat, a udać się do browaru nie mam jak ponieważ teraz jestem zbyt daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Niestety browar nie robi master pils dla żabki tylko piwo wyborne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Strona główna Browaru Łomża...
Kontakt
Biuro w Warszawie

Browary Regionalne ŁOMŻA Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 7
02-667 Warszawa
tel.: +48 (22) 448 90 00
fax: +48 (22) 448 91 00
e-mail: biuro@brlomza.pl
Browar w Łomży

Browary Regionalne ŁOMŻA Sp. z o.o.
Browar w Łomży
ul. Poznańska 121
18-402 Łomża

Recepcja
tel.: +48 (86) 47 34 800

Sekretariat
tel.: +48 (86) 47 34 801
fax: +48 (86) 47 34 810


W czym więc przeszkadza zwykłe zatelefonowanie i dowiedzenie sie z pierwszej reki co tam i gdzie jest rozlewane? Jak myslisz, co jest pewniejsze: Forumowicze czy pracownicy z biura? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

www.browar.biz

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Master Pils
Dane producenta / importera
Sklepy i hurtownie
Piwo jasne

Dostępne w sieciach Żabka. Kolor jasny-słomkowy. Piana obfita, szybko znika pozostawiając ślad na szkle. Zapach metaliczno-słodowy. W smaku wodniste, brak goryczki. Wysycenie bardzo duże. Piwo przez długi czas rozlewane było w Głubczycach, w ostatnim czasie produkcja została przeniesiona do Browaru Łomża.

rzecz jasna tak bardziej wiarygodni sa osoby z biura, ale nie potrzebuje az tak bardzo tego tylko tak dla własnej informacji. Ta osoba powiedziała ze nasz browar podlega pod żywca i tam jest rozlewany. o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

gdzie znalazlas te informacje i moze spojrzyj na date ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Dodano: 2012-11-05 10:24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

no to bardzo ciekawe :) zadzwoń do browaru spytaj czy takie piwo robią ;) i ja się troche dowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Złoty Kur – piwo jasne, pasteryzowane z gatunku lager; zawartość alkoholu: 5% (obj.),
Korona Książęca – piwo jasne, pasteryzowane z gatunku pilzner; zawartość alkoholu: 5,2% (obj.),
Dock – piwo jasne, pasteryzowane z gatunku pilzner; zawartość alkoholu: 4,2% (obj.),
Dock Strong – piwo jasne, pasteryzowane z gatunku pilzner; zawartość alkoholu: 6,8% (obj.),
Cherri – ciemne piwo aromatyzowane o smaku wiśniowym, pasteryzowane; zawartość alkoholu: 4% (obj.)

te też są u nas rozlewane ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

dock i cherri bodajze juz wycofane, ale były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

tego czy zostało wycofane czy dopiero ma być to nie wiem tak znalazłam w necie. ale już jakaś poszlaka do sprawdzenia jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

a no i oczywiscie złotego knura nie ma juz na naszym rynku od dluzszego czasu(no chyba ze produkuja na inne miasta)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

chodzi o ogół nie tylko o Łomżę co możemy spotkać na półkach u nas, lecz ogólnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

VIP dla biedronki też :) Po za tym Korona, Arcus --- Dock nie jest wycofane, ale cherri i złoty kur już tak :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

no to ogolnie,Chce poprawic swoj wczesniejszy post, dock jest jeszcze produkowany, nie wiem tylko czy strong czy zwykly
Edelmeister,
Biało-czerwone
Karpackie
Cooler

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

no to już coś.
no i podstawa gdzie jest rozlewana Łomża?nie podlega pod Żywiec z tego co się zorientowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Fajny temat. Powiem Wam, że od kilku lat (to moja wybitnie subiektywna ocena) jakość piwa łomżyńskiego (mam na myśli Wyborowe, Eksportowe itp.) systematycznie spada. Najlepszym produktem było Miodowe, ale są browary, które podobne produkty oparte na miodzie mają lepsze (browar Jagiełło choćby czy Ciechan).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

http://pl.wikipedia.org/wiki/Van_Pur

pod Van Pur podlega Browar Łomża, więc możemy pod tym linkiem zobaczyć, jakie Van Pur zresza browary i co można pić, aby wspierać Naszą społkę xd.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Shade Cider – produkowanego przez Browar Łomża.

a o tym piwie słyszeliście?

co prawda już go nie produkują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

VIP z biedronki dopiero bedzie robiony w łomży za kilka tygodni bedzie w sklepach kiedyś był ale była przerwa co najmniej z rok, w tamtym tygodniu był audit poszło dobrze wieć już nie długo dobre piwo w dobrej cenie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

VIP z Biedronki, dobre piwo w dobrej cenie-po prostu po tym "auticie" powinni Ci angaż dać w reklamie:))) Ubawiłem się przednio:))) Ludzie nie pijcie moczu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Popieram kolege wyzej.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

teraz to i ja VIPa nie pije bo jest do niczego odkąd robią go w Głupczycach i Carlsbergu ale jak był z Łomży to był dobry jak się trochę znasz na piwie to zauważysz różnicę a jak nie czytaj informację na puszce jak będzie z Łomży kup VIPa i mocną Łomżę i porównaj będziesz miał za co przeprosić

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

a o piwie Cooler nikt nie pamięta? ;)
też u nas najpierw rozlewane, teraz robione

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

a przepraszam, ByleJaki wspomniał o nim ;)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozlana Łomża

Mocno zróżnicowane smaki piw rzemieślniczych występują w sklepie internetowym https://browarzascianki.pl/ipa/32-piwo-berdysz-05l-but-5901138384107.html prowadzonym przez Browar Zaścianki. Nie jest to może wielki browar, ale już w pewnym stopniu się wyróżnia i wzbudza zainteresowanie przez stosowanie prawdziwych, rzemieślniczych technik produkcji butelek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org