czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rezygnacja z ZUS

Witam,

Szuam osób/firmm, które byłyby zainteresowane zrezygnowaniem z ZUS i odzyskaniem WSZYSTKICH pieniędzy jakie wpłaciliśmy do ZUS.

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o podanie email, bądź podanie mina prv jakiegoś namiaru.

Dla mniej wtajemniczonych - po roku czasu jesteśmy w stanie odzyskać około 5000zł w najgorszym przypadku!



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

podaj swój e-mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

No to się wzbogacisz! A z czego będziesz żył na emeryturze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

Po gozinie ,widzę tłumy chętnych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

podaj swój adres email

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

fryko pieniadze ktore wplacasz do zusu wkladasz na ksiazeczke i na emeryture masz spowrotem swoje pieniadze, a nie 1/5, masakra...
Pomysl czlowieku..

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

emerytura-emeryturą,ale jak to się ma do leczenia?wszystko priv...za młodu,jak człowiek nie choruje to luzik,ale potem...hmmm...przeczytam,przeliczę,przemyślę...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

emerytura fajna to będzie, jak sobie sam na nią człowiek kasę odłoży, a jak nie dożyje to chociaż dzieci skorzystają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

Tak sobie myślę ,kasę na książeczkę? hm... ! a co ci szkodzi i tak odładać, wiesz dlaczego zus jes obowiązkowy,? bo 90 % ludzi by nie odkładało , myślałoby sobie ,jeszcze zdąże , a na stare lata by narzekali że panstwo zostawilo ich na lodzie ,ja zus płace i jeszcze do skarpety trochę włoże , to jedyna rozsądne wyjście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

tommeknet podaj swojego maila.
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

Dobrze fryko, masz racje. Ale Ci ktorzy mysla ze jeszcze zdaza to po prostu nieudacznicy zyciowi. Moim zdaniem samemu odlozyc sobie emeryture to jest COS.! No ale kazdy ma swoje poglady. Majac firme i placac tysiac zlotych miesiecznie, a potem co z tego masz.? Ci ktorzy przeliczali to bardzo dobrze wiedza o czym pisze... i nie mow ze Ci co nie odlozyli by, to narzekali by ze panstwo ich zostawilo, bo jak sie nie umie odlozyc to sie nie ma nic i wszystko na ten temat. Pozdrawiam

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

jaaaaaaaaaaaaa
w 100% zgadzam się z Tobą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

tez uwazam ze lepiej odkladac niz placic dla zus



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

To nie płać ,odkładaj i zobaczymy. Jaaaaaaaaaaaa, tak naprawdę to nie wiem o co ci chodzi ? Nieudacznicy itp ...mocne słowa.Sluchasz telewizji? na co ludzie narzekają ? myslisz że w tym wypadku by nie gderali? mylisz się . A ile z tego zus idzie na emeryturę?Widać żeś młody człowiek ,pełen zapału i wiary we własne siły, będziesz sam odkładał na emeryturę ? powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

Najgorsze nie jest to ze musisz odkładac tylko czy sie tej emerytury doczekasz...ja w to watpie i odkaładam na jakis funduszach i licze ze z tego bedzie jakas kasa, bo od panstawa nie licze na nic...w ogole jak dozyje do takich lat emerytarnych...

Widziałeś taki polimocznik


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

Ja bardziej sie martwie o to, kto w przyszlosci na nasza emeryture bedzie pracowal(wedlug definicji zusu)...
A Polska i tak juz jest w czarnej dupie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

a to możliwe?też bym się pisał !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

Przecież to nie możliwe, puknijcie się w głowę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

ja jak bym się zapisał to tyle bym wyrwał że was wszystkich mógłbym kupic :):)
Ale lezy to niech lezy , jeśc niechce:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezygnacja z ZUS

ZUS to złodziejska firma.Prawda jest taka że tych pieniędzy które wpłacamy co miesiąc to nigdy już nie zobaczymy....

Byłeś w Development Center?


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org