piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PKO BP ŁOMŻA

Byłem w banku i co sie okazuje , że tylu pracowników zwolnili, a w innych placówkach w polsce w ogóle zawiesili działanie PKO BP. MOŻE KTOS WIE CO DZIEJE SIĘ Z TYM BANKIEM?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Mają niekonkurencyjną ofertę - ludzie od nich odchodzą do innych banków - przychody spadają - trzeba ciąć koszty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

który bank waszym zdaniem nieźle prosperuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

aktualnie? tylko bank spermy
świruje
podobno te mniejsze placówki gdyż giganty oszczędzają na wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

no jesli bank oszczedza i zwalnia pracownikow to jak myslicie:
finansowo stoi dobrze czy tragicznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Ja myśle że nie stoii już dobrze , poza tym uważam że duże banki wykorzystują ludzi , uważam że np Bank Spółdzielczy w Łomży jest godny zaufania , działa tylko na lokalnym rynku i jest bezpieczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

uważam że Alior jest obecnie jednym z lepszych banków!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

oj moi kochani trudno jest w tej chwili powiedzieć który bank jest najlepszy. Na zdrowy rozsądek to PKO BP bo to bank skarbu państwa. Pozostałe wszystkie banki to banki z kapitałem zachodnim których banki matki znajdują się w głównych i nie tylko państwach europy zachodniej. Jak wam wiadomo wszystkie te banki w jakimś wiekszym lub mniejszym stopniu były wspierane kapitałem przez rządy ich państw bo stabilnośc ich chwiała się w posadach I DO CHWILI OBECNEJ NIE WYSZŁY ONE Z TEGO DOŁKA W MIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU. Oczywistym jest ,że o dziwo dzięki stabilnej sytuacji gospodarczej w polsce ich wszystkie córki czyli filie w Polsce mają sie dobrze i przynosza zyski. I tu jest problem i jak to się mówi pies pogrzebany ,ponieważ sukces tych fili skłąda się z naszych pieniędzy a pieniązki te chętnie by wywiezli z naszego kraju aby ratować padające ich matki w europie zachodniej. Nie bez przyczyny pojawiły się ostatnio w kraju hasła " jedz do Hiszpani czy Portugali , Włoch itp bo pieniądze twoje już tam są". To nie powstało bez przyczyny ponieważ mimo działającego nadzoru finansowego banki te w ukryty sposób wywowrzą z naszego kraju kapitał czyli nasze oszczedności dla ratowania swoich upadających banków . I w tym jest problem nad którym nikt nie panuje w tym kraju o czym większośc wie ale udaje ,ze nie ma problemu . Oczywiście do czasu gdy nastapi krach a nadzór bankowy nie bedzie w stanie pokryć roszczeń nawet do pułapów gwarantowanych funduszem bankowym . I to jest całkiem realne. Wracając do sytuacji PKO BP to jest chyba oczywiste nie mamy w tym przypadku do czynienia z transferem naszych oszczędności za granicę bo jest to w całości bank skarbu państwa - ostatni w tym kraju. Upadek tego banku to upadek całego państwa a to nie jest takie łatwe. Nasza bankowość jest w dobrej kondycji . Odnośnie Aliro bank to zwróce wam uwagę ,że jest to bank z kapitałem zachodnim własnośc grupy Tesara która ma problemy finansowe i w tej chwili usiłuje ten bank sprzedać. W sumie bank ten dobrze sobie radzi na rynku ale losy sa jego neipewne już chyba od 3 miesięcy ponieważ jest wystawiony na sprzedaż a kupców nie ma. Wiadomym jest ,ze cena jaką za niego własciciel rząda pceniana jest jako zawyżona i jak co to moze tylko dostac za ten bank połowe tego co chce. I o dziwo jedynym realnym chętnym i zdolnym do kupna tego banku jest bank PKO BO wspólnie z PZU SA . Rozmowy w tej sprawie trwają i myśle ,że PKO BP w sumie skarb państwa przejmie ten bank.

Tak więc moi kochani gdzie te wasze bezpieczne banki ? Jak sami widzicie to PKO BP w tej chwili jest jedynym w kraju bankiem dajacym poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji twoich pieniedzy. Pisząc stabilizacji nie pomyliłem się bo oprocentowanie jest w tym banku tak marne ,że pieniądze sa faktycznie stabilne a elestyczność prowadzonych lokat bankowych iście na pzoiomie PRLOWSKIEJ bankowości. ALe w sumie czy właśnie ta cecha nie uratowała tej bankowości przed tak powaznymi problemami jakie maja banki państw zachodnich.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Moim zdaniem kto ma duża kasę to niech lokuje ją w Banku PKO BP na długoterminowych lokatach. Kto ma tylko konta czyli rachunki w bankach niech trzyma się tych banków bo i tak w razie czego straty będa tylko do wysokości kwoty meisięcznych poborów. Jeżeli któs ma inne zdanie w tej sprawie to chętnie posłucham - kazdy ma jakies inne ciekawe informacje - zapraszam do dyskusji. Tylko nam klientom tych banków to moze wyjśc na dobre.

A oceny typu czy tam ktos jest przyjemny czy nie nie mają tu żadnego sensu bo to nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo naszych oszczędności. Więc takie komentarze to sobie darujmy bo do niczego nie prowadzą.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

PKO BP - bank starych wrednych bab wyjętych z epoki wczesnego PRL :) Miałam tam konto i więcej tam nie wrócę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

no prosze mrs solis ma podejście profesjonalnego ekonomisty

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

I portiera jednego wrednego tyż mają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

ha ha dlatego pewnie zwalniają pracowników. Więc nie jest to pwód do paniki ale szansa dla Was na sukces. Wszak to niebywała okazja strojąc głupie miny załapac się na konkretna posadę.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Fantic, nie podejście profesjonalnego ekonimisty. Tylko zwykłego przeciętnego klienta, a to właśnie taka osoba ocenia w jaki sposób za każdym razem była obsługiwana.
Nie spotkałam się z miłym potraktowaniem, a raczej warczeniem i znudzonym wzdychaniem. Nie wiem jak jest w innych oddziałach. Ja byłam klientem na Niemcewicza i natykałam się za każdym razem na pewne 2 charakterystyczne starsze panie doradczynie w okularach. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

mrs nie neguje twojej oceny i nie uwazam ,ze nie polega ona na prawdzie ale prosiłem o ocene banków pod innym wzgledem bardziej istotnym z punktu widzenia nas czyli klientów.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

ale temat dotyczy PKO BP, a nie pozostałych banków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Fantic ma w zupełności rację, obcokapitałowe banki, których raptem namnożyło się, zachęcają wysokim %,lub darmowym prowadzeniem konta. Ja jestem wiernym obywatelem i mimo trochę niższego standardu obsługi zostałem dalej w pko z rachunkami osobistymi,firmowymi i lokatą długoterminową i śpię spokojnie.

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

mrs solis moge dodac też ,że nie to złoto co się świeci. Bank zrobi wszystko aby zdobyć klienta , będzie miły do rany go przyłozyc taka jest strategia a potem będzie róznie.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

A ja tam jestem zadowolony z oferty tego banku ,jestem tam już ładnych parę lat i nie narzekam. A poza tym 9 na 10 spraw załatwiam przez internet i nie idę za byle opłatą do okienka kasowego !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

ZGADZAM SIĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Autor: mrs.solis (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09-11-12 13:46

PKO BP - bank starych wrednych bab wyjętych z epoki wczesnego PRL :) Miałam tam konto i więcej tam nie wrócę.
Jakbyś miał nad sobą 2 świetne panie z kierownictwa byłbyś taki sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

darek1638,
czyli z powodu kierownictwa panie doradczynie wylewają swoje frustracje na klientów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

jak widzicie każdy ocenia banki poprzez pryzmat własnych doświadczeń które w sumie nie zawsze sa zgodne z profesjonalna ocena takiego banku. W tym przypadku to ja bym na miejscu lokalnego kierownictwa zastanowił się nad oceną klientów obsługi w tym naszym PKOBP bo to chyba jest jakiś problem.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

oczywiście, że jest problem, bo niejedna osoba z tego powodu opuszcza bank jako klient. i bardzo często jest to wina obsługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Osobiście uważam, że PKO BP nie dba o swoich klientów. Jestem tego dobrym przykładem... Posiadane przeze mnie konto STUDENT straciło swą ważność z chwilą ukończenia przeze mnie 26 lat. Tylko wielka szkoda, że ów bank zapomniał mnie o tym poinformować i automatycznie zablokował mi konto i kartę bankomatową. Podczas płatności w sklepie okazało się, że mAM zablokowaną kartę i nie mogę zapłacić za zakupy... Uważam, że tak nie powinno się traktować swoich klientów. Trudno jest wysłać jakąś informację, żeby wcześniej udać się do placówki banku w celu podpisania nowej umowy na prowadzenie rachunku...?

Opłaty mają też kosmiczne. Prowizja za wpłatę na konto US- 20 zł!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

a ja wczoraj zamknelam konto w pko bp. wlasnie z tych samych powodow, o ktorych wspomniala mrs.solis.

nikt nie bedzie na mnie burczal za moje pieniadze, bo sie pani kierownik zle spojrzala na szanowna pracownice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

Ja także mam konto w tym banku, ale poważnie zastanawiam się nad zmianą banku ponieważ inne placówki oferują naprawdę atrakcyjne warianty. Więc dlaczego nie skorzystać? Przez zwykły sentyment nie warto w tych czasach!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

zgadzam się że banki spółdzielcze robią dobrą robotę, poza PKO BP państwowym bankiem jest również BOŚ -polecam. Miałem kiedys konto w PKO ,podziwiam ludzi którzy stoją w tych kolejkach, zazdroszczę że mają tyle czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

dla mnie to tam za duze kolejki byly i tam juz nie chodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

a ja uważam że są też tam fajni ludzie i da się z nimi współpracować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

BPS przy ZUS też jest dobrym bankiem. Mam tam konto firmowe oraz osobiste.
Jak wiesz czego oczekujesz od banku i swoich finansów to polecam.

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

właśnie jeżeli wiesz co chcesz to PKO BP na Niemcewicza jest ok. Ja też mam firmę i rachunek osobisty.

Może nie będę pisać po nazwiskach ale na firmach jest super dziewczyna z czarnymi włosami, a na rachunkach osobistych tam gdzie sa pomarańczowe fotele jest super blondynka.

polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKO BP ŁOMŻA

no i się dwie panie kumpelki, niby anonimowo, dowartościowały :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org