wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Psychotest kat c

Gdzie w Łomży można zrobić takie test i jaka jest cena takich testów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Ja płaciłem coś ok 150zł i robiłem na ul.strzelców kurpiowskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Eskulap cos koło 130 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Możecie powiedzieć co się robi na takich badaniach,chodzi o badani przed rozpoczęciem kursu na c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Pisemne w formie testów, opisujesz swój charakter i zachowanie itp itd, test w stylu na inteligencje, później test sprawnościowy. Łatwe, nie martw się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

przed rozpoczeciem kursu na c nie musisz.. psychotesty sa potrzebne pozniej zeby wykonywac zawod.. lepiej sie nie spiesz bo maja waznosc 5 lat a zanim zaczniesz pracowac to wiesz..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Jasiu chyba słabo jesteś poinformowany,psychotesty są chyba obowiązkowe przed rozpoczęciem kursu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

do rozpoczęcia kursu nie są potrzebne ale do kwalifikacji jak najbardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

damian nie sa potrzebne mam prawko c bez psychotestow .. w urzedzie pracy pewnie ci powiedzieli co ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

A co Jasiu było dla Ciebie najdziwniejsze w psychotestach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

figa nie mam psychotestuw bo nie zdalem .. nie nadozylem wciskac guzikuw a jak mi blyzneli fleszem to stracilem pszytomnosc .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Toć, to się nie wciska guzików, tylko nogą trzeba reagować:) Mnie wkurzył test zamknięcia na 15 min. w ciemni:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

ale przecież to osk każe robić takie badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

damian ktore osk Ci kaze ? masz miec tylko lekarza czyli wzrok kolory itp ... psychotestow nie musisz..........................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

...prawo jazdy zawodowe jak chcesz to musisz zrobić - do tego dawny kurs na przewóz rzeczy... samo prawko c można sobie wsadzić - do portfela :P...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

psychotesty są robione przed rozpoczęciem kursu aby osk wiedziało czy kursant przejdzie te badania psychotechniczne lub nie,jak nie przejdziesz tych badań to bez sensu było by wydawać kasę na kurs jak nie przejdziesz psychotestów przed uprawnieniem na przewóz rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

damian nie tlumacz tym co maja prawko od ilus lat bo nie masz racji.. psychotesty robisz po ukonczeniu kwalifikacji wstepnej badz w trakcie ale potrzebne Ci beda dopiero przy wysylaniu dokumentow z osrodka szkolenia zawodowego w celu powolania komisji na tfuj egzamin .. wiec jesli chcesz robic teraz nie ma przeciwskazan.. jest wazny 5 lat wiec jesli juz idziesz do pracy to rob .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

Jasiu w jakim osk robiłeś kat c i jak dawno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psychotest kat c

moj brat robil pol roku temu u ferenca.. ja troche dawniej .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org