piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie jest eurosport?

Od paru dni na dekoderze vectry nie mam eurosportu. Może ktoś wie dlaczego? W wydaniu analogowym kablówki program jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest eurosport?

Dosył z ziemi do niektórych transponderów jest zakłócany, szczególnie oberwało się tym, na których są kanały informacyjne telewizji brytyjskich i francuskich. Podejrzewane są Iran i Syria.

A tu coś więcej o tym:
http://niebezpiecznik.pl/post/syria-i-iran-zaklocaja-satelity-telewizyjne-bbc-i-cnn/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest eurosport?

Sorry, ale nie rozumiem. Dlaczego od tego samego dostawcy sygnał analogowy jest, a cyfrowego nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest eurosport?

Przecież ten sygnał co puszczają kablem w zestawie programów analogowych też musieli dostać jako cyfrowy (z jakiejś satelity etc.). Więc tak naprawdę o co tu chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest eurosport?

Mąż dzwonił dziś do Vectry w tej sprawie i powiedzieli, że to wina tego, co nadaje sygnał, chyba Eutelsat. I w Vectrze nie wiedza ile to może potrwać, nie jest to od nich zależne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest eurosport?

I ja dzwoniłem do vectry, tyle że się nie doczekałem. Po paru minutach słuchania głupiej muzyczki dałem za wygraną.
Ciekawostka: po paru chwilach telefon zaczął dzwonić. Patrzę i oczom nie wierzę: na wyświetlaczu "bok vectra". Myślę sobie: oddzwaniają? Ale nieee, to nie w tym kraju, to by było zbyt piękne... Okazało się, że to automat do mnie gada i że to jakaś teleankieta. Chcieli sprawdzić poziom mojego zadowolenia z obsługi.
No i dostali to co chcieli ;-D

Saddam, ja też mam w kablu vectry eurosport w wersji analogowej, a w cyfrowej (przez dekoder) nie mam. Nie wiem co tu jest grane. Przecież operator skądś ten sygnał eurosportu dostaje. I to napewno nie z naziemnej tv analogowej, a w jakiejś postaci cyfrowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest eurosport?

O rany, to jakieś jaja są normalnie tatuś...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org