niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

Jak narazie pogoda jest ładna lecz od przyszłego tyg. ma byc nawet -5 stopni ... I tu pytanie jesli ktos wie , 30 paz. mam egzamin teoretyczny i praktyczny na kat. A , czy w takich warunkach odbedzie sie egzamin jezeli zdam teoretyczny ?... Bo szczerze sie boje ze nie zrobie przed zmianami w przepisach :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

Hmmm...jeśli będą waruniki niesprzyjające przeprowadzeniu egzaminu to zostanie on przełożony. Na logikę, nikt Cie na pewną śmierć nie wyśle. Pytanie tylko na kiedy przełożą. Jest jeszcze sprawa zdawania, bo cząsto akurat ten egzamin trzeba robić dwa razy...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

Jak bedzie na drodze jajko lub padał śnieg to nie ma egzaminu a tak przy minusie odbywaja sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

Witam. Powiem tak... Zdawałem egzamin 27.09 i akurat ekstra pogoda była.. Pytałem o taka kwestię w WORDZIE i rzeczywiście jest tak jak pisze Kezo, jesli warunki sPrzyjaja to smigasz na egzaminie :)) jesli jajko i zbyt obfite opady deszczu lub sniegu to egzamin zostaje przelozony.. A i radze wziac rekawiczki bo nawet jadac predkoscia 40-50km/h moga zmarznac Ci rece :). Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

okey dzieki , egzamin mam na 9 ( teoretyczny ) wiec tak o 10 pewnie bede miał praktyczny w tych godzinach zbytnio bardzo zadko pada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

a od kiedy zmiany w przepisach wchodzą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanko w sprawie egzaminow na kat.A

19 stycznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org