piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internet stacjonarny

Witam.Chcę założyć Neostradę.Co o niej sądzicie?Gdzie jeszcze tanio można założyć internet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

IST i tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

jak stacjonarny to Netia - jest na terenie Łomży, a jak mobilny to Play :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

a po za Łomżą jaki najlepszy??? co sądzicie o Neostradzie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

Mam neo od ok 10 lat i wszystko jest ok. prędkość stabilna i brak przerw w dostawie.

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

odradzam Netie..lipa ciągle awarie maja . 2 tyg nie mialam neta a rachunek po reklamacji o...1.70 mniejszy :) smiech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

IST zdecydowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

Neostrada też dziadostwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

Neostrada i Netia to w praktyce prawie to samo. Więc jeśli już wybierać pomiędzy tymi- to pozostaje patrzeć na cenę. Opinie od zawsze są podzielone nt tych firm. Ja miałem i neo i Netię- i z Netii bardziej byłem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

kolego niebaw się w internet na abonament i stałe opłaty,mam kilka lat neostrade i już kilka reklamacji pisałem,teraz tez jak zwykle rachunek zawyżony mi przyszedł,załóż sobie internet bez umowy 40-50zł miesięcznie,poszukaj na łomży,kiedyś miałem i byłem zadowolniony:PPP

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

A myślałam ze z tymi zawyżanymi rachunkami to tylko u mnie tak;-/Czyli nie jestem sama heheheh,o reklamacjach nie wspomnę bo było ich trochę.No a teraz kończy mi się umowa i do widzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet stacjonarny

Jak szukacie dobrego i niedrogiego internetu, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-lte/57 . Jest tam namiar na portal, na którym znajdziecie wiele różnych ofert na net. Są tam również pakiety. Można porównać wiele opcji i wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org