wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

jak sadzicie? proszę o Wasze opinie w tej sprawie w świetle ostatnich wydarzeń.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Ostatnie wydarzenia wskazują na to,że wszystko jest możliwe.A tak na marginesie,wójt ma mało do powiedzenia,tam inni rządzą i wspinają się wyżej.Jeśli ktoś jest w temacie to będzie wiedział o co chodzi w tej całej grze:):)

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Ale o jakie konkretnie wydarzenia chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Chyba w żadnej gminie nie rządzi wójt tylko rada gminy.
A z tego co czytałem wójt już raz "podzielił/scalił" gminę i coś mu nie wyszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Wójt nie słucha potrzeb mieszkańców i dzieli na okręgi wyborcze jak chce, ale nie chodzi tylko o okręgi w innych sprawach postępuej tak samo. MA większośc w radzie i na tym polega jego "siła"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

misia a jaka tu grę chodzi? B o ja mam na myśłi antagonizmy które podzieliły gmine na dwie cześci. Jedna cześc to rejon Kupisk natomiast druga to rejon Siemienia , Giełczyna. Ta linia podziału która tak własciwie powstała w radzie gminy powoduje , że nie ma jednoścu i trudno jest cos w tej gminie konstruktywnego planowac , budować. W sumie sytuacja jest bardzo trudna.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Fantic...Zgadzam się z Tobą,mam dużo znajomych którzy należą do tej gminy i naprawdę jest podzielona nawet między ludzmi.Znajomi już niejedno pismo składali do gminy,o drogi,oświetlenie itd...bez rezultatu- żadnej odp..Nie nalezę do żadnej z gmin,ale z tego co rozumiem i słyszę to jeden pod drugim dołki kopie.Ale cóż, tu chodzi tylko jedynie o dobro mieszkańców gminy,ale nikt tym nie przejmuje się.I jestem za mieszkańcami niech walczą o swoje-w końcu też mają coś do powiedzenia i w końcu płacą podatki.

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Znalezione w sieci. Wieści z gminy, dokładniej sprawy dotyczące Kupisk.
http://kupiski.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

chciałam polecić tę stronę wyżej wymienioną... Byłąm raz na spotkaniu z wójtem i mieszkańcami jednej ze wsi gminnych i uwierzcie wójt robi, co chce, a radnych od oszutów i zdrajców wyzwał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

Czytałam link- http://kupiski.blog.onet.pl . Jeśli 5 km jest za daleko to spójrzcie w drugą stronę, macie bliżej Łomżę. Przynajmniej nie będziecie w wiejskiej gminie. Ukłony do prezydenta i rady miasta w tej sprawie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy gmina łomża ulegnie rozpadowi?

podnosze ten temat bo jest nadal aktualny i jezeli czyta go ktoś to niech się wypowie w tej sprawie

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org