środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cena za badanie lekarskie kat. B prawa jazdy?

Mam pytanie, gdzie w Łomży jest najtańsze badanie lekarskie potrzebne do kursu kat. B prawa jazdy?

Słyszałam różne opinie, jedni chodzą do medycyny pracy, a inni mówią, że na kat. B to badanie to pic na wodę i każdy lekarz domowy wystawi od ręki w 10 minut.

Chodzi mi głównie o cenę, bo jedni mówią, że można znaleźć za 50zł a inni, że poniżej 80zł nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za badanie lekarskie kat. B prawa jazdy?

80 zł. 50 było kilka lat wstecz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za badanie lekarskie kat. B prawa jazdy?

80 zł kosztuje za mniej nie znajdziesz, wiem bo jestem na bieżąco, musisz zapytać się instruktora w szkole do której się zapiszesz, niektóre szkoły mają podpisaną umowę z lekarzami i tylko do tego lekarza wożą swoich kursantów... najlepiej do takiego rodzinnego ale to idź do tego co cię szkoła pośle do niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za badanie lekarskie kat. B prawa jazdy?

Wiem wiem, niektóre szkoły mają umowy z lekarzami. Ale czy pójdziesz do niego, czy do innego to Twój wybór. W końcu oni są dla kursantów, a nie kursanci mają spełniać ich zachcianki. Gdyby to było w cenie kursu, to co innego. No i to zaświadczenie nie jest dla nich, a do złożenia po kursie do WORD. U mnie każdy robi badanie na swoją rękę. Czyli jednak 80zł. Dzięki.

Tak samo jak godzina jazdy to pełne 60 minut. U koleżanki pewien instruktor kombinował, on na chwilkę wleci do sklepiku, to tu, to tam. Wkurzyła się, ok, ale odliczę ten czas. I skończyło się latanie "na chwilkę" po znajomych i sklepach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za badanie lekarskie kat. B prawa jazdy?

a może wiecie gdzie najszybciej i bez badania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za badanie lekarskie kat. B prawa jazdy?

a co studencik jesteś jakiś nienormalny, że ich nie przejdziesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org