środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Transponder

Transponder...jesli w kazdym temacie masz pisac MASAKRA to dobrze by było jakbys wcale się nie udzielał, wszyscy na forum czekaja na konkretna odpowiedz. Znasz tylko to jedno slowo?? jesli masz ze soba problemy to radze Ci pojdz do lekarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

MASAKRA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

hahahahahahaha ulzylo wam?? zobaczcie,czy nie macie nic w majtach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Masakra ...

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

babka u mnie w bloku jest koleś co zna słowo na k...... i powiem szczerze słucha go co parę sekund cala klatka i wiele dzieci , a reszta bez komentarza myśle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Transponder...jesli w kazdym temacie masz pisac MASAKRA to dobrze by było jakbys wcale się nie udzielał, wszyscy na forum czekaja na konkretna odpowiedz. Znasz tylko to jedno slowo??

jesli tak to znamy juz je i nie potrzebujemy jego wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

M A S A K I E R A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

popieram Cie babka... , to jest irytujace. chce zablysnac? byc fajnym? ŻAL.

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

..może w końcu mu się znudzi..bo ile można...zalogowywać się tylko po to aby napisać te swoje żałosne : masakra....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Taki temat już był :
http://www.mirt-meble.pl/doczworki/forum/read.php?f=2&i=494458&t=494438

a tu napisał coś więcej :
http://www.pg9.4lomza.pl/doczworki/forum/read.php?f=2&i=450947&t=450947

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

molasar34... transponder chce zablysnac,on nawet nie lśni hahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

rafikkkkkk25 a ty tylko w kompie umiesz opcje KOPIUJ-WKLEJ :0 :) :) rozbawilo mnie to :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Jego słownictwo ogranicza sie do jednego slowa wypowiedzianego przez jego matkę w chwili jego narodzin .- ,, masakra ,,!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Wielkie halo robicie z jednego słowa.Ludzie tutaj czasami w duży gorszy sposób się wypowiadają ,klną itd i jakoś tak Was to nie boli.Chce chłopak niech pisze,mi tam wcale to nie przeszkadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

M
A
S
A
K
R
A
:-))))))))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

to są jedyne sensowne słowa na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder



... a tak poważnie to widzi mi się, że gość się nieźle bawi i za tę chwilę relaksu po przeczytaniu każdego jego takiego komentarza - dziękuję :-)))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

pierre_dolain... masz juz ulge na sercu... a moze usiadz na sedesik :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

babka


.. z osobami bez poczucia humoru i dystansu do świata i siebie nie da się dyskutować, zatem poprzestanę na tym ...
Weź może umyj gary, upierz sobie lub dzieciom, a nie eksponuj na forum swój brak poczucia humoru i parę jeszcze innych cech .... a cytat z Lema jak najbardziej do ciebie pasuje .....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

TRANSPONDER NA ADMINA !!!

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Pierre_Dolain




z osobami bez poczucia humoru i dystansu jak ty do świata i siebie nie da się dyskutować,
Weź może wlacz sobie dobranocke, a nie eksponuj na forum swój brak poczucia humoru i parę jeszcze innych cech .... a cytat KTO NIE MA W GLOWIE TEN MA W NOGACH jak najbardziej do ciebie pasuje ....zatem poprzestanę na tym hahahahahahahaha. ((powtorze jeszcze raz)) nie blyskaj swoimi mongolskimi teoriami bo ty nawet nia LŚNISZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

zgadzam się z voo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

babka ale zamiast zakładać taki temat bo wiadomo każdy pisze co umnie
to wykaż się założeniem jakiegoś ciekawego tematu i zamiast
tych wypocin w tym temacie poczytamy cos ciekawego
jest tyle tematów do których by się dopisał ktoś inny niż transporder
ja już do jego wypowiedzi się przyzwyczaiłem

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

kolejny temat w tej sprawie oznacza,że ten człowiek znaczy coś na tym forum i że jego "refleksje"nie są Wam obojętne :-)).wzbudzają emocje,nieważne jakie...

masakra



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

No właśnie o tym pisałem wyżej ale chyba nie mam szans na zrozumienie u autorki tematu :-))))

M
A
S
A
K
R
A

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Pierre_Dolain

Masz rację,nie Masz szans na zrozumienie,bo autorki tematu nie interesuje "głos obrony"...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transponder

Transponder
ch..ci w d..pe, marudny jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org