piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Loteria wizowa - zielona karta USA

Wysłałem zgłoszenie na tegoroczną loterię wizową USA. Czy udało się komuś wylosować zieloną kartę w zeszłym roku? Jakie są szanse?

Mr Jack

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

W radiu mowili ze wylosowali okolo 2tys polakow na okolo 86tys zgłoszen wiec szansa byla nieco ponad 2% pewnie w tym roku bedzie podobnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Czy możecie mi powiedzieć jak wysłać zgłoszenie na taką loterię wizową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Ja też wysłałem. Próbowałem samemu ale zdjęcie cyfrowe nie chiało mi wejść formularz jest po angielsku więc odpuściłem. Wypełnili mi w biurze podróży na Farnej k/katedry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

ile im zapłaciłes za wypełnienie

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Ja zapłaciłam 180zł ze zdjeciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Polak w usa = murzyn dziękuje to tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

HAHAHAHAHAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHAHAHAHA
Radek3h3 a ile t masz lat kmiotku ze takie glupoty piszesz pewnie 12.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Jsk mylicie warto zgłaszac sie na taka loterie??Skoro jak piszecie szanse to tylko 2%...powiedzcie mi ze jakies stałe koszty sie ponosi w zwiazku ze złezeniem takiego wniosku??

Sprawdź posnet!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Z tego co wiem, to POLAK na czarno w USA to gorzej niż murzyn. Natomiast Polak z zieloną kartą co innego - pisząc kolokwialnie. Prawdopodobnie sam zdecyduje się złożyć dokumenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

skladalam taki wniosek w ubiegłym roku. oczywiscie wylosowana nie zostalam, a jedynym kosztem jaki ponioslam bylo zrobienie zdjecia,bo byly okreslone wymagania. wypelnienie zlogoszenia jest bezplatne. po poprawnym zalogowaniu otrzymujesz kod, ktory musisz zachowac (z tego co pamietam to potwierdzenie przychodzi jako dokument zapisany w pdf,wiec mozna go wydrukowac), bo tylko dzieki niemu mozesz za kilka miesiecy sprawdzic czy zostales wylosoowany czy tez nie. nie wiem jak wyglada to teraz,ale w ubieglym roku samo wypelnienie bylo proste, wystarczylo znac naprawde podstawy angielskiego by poprawnie wypelnic zgloszenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

W biurze na Farnej zapłaciłem 50 zł za wypełnienie formularza. Zdjęcie miałem swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Jeżeli jest dwa procent szans to wcale nie tak mało! To znacznie więcej niż prawdopodobieństwo trafienia np. trójki w totka! W tej sytuacji chyba warto spróbować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Działa wam na tej stronce wszystko poprawnie ?
www.dvlottery.state.gov
Trzeba kliknac begin entry prawda ? Ale gdy tam klikam wyskakuje blad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Juz dziala. Wypełnione :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Ja dopiero sprawdzałam i wyskakuje mi że nie zostałam wylosowana ale że kolejne losowanie na ten sam kod jest na poczatku pażdziernika. Czyli wychodzi na to że pażdziernikowego losowania jeszcze nie było. Wie może ktoś z Was kiedy może być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Chyba 22 października

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

www.poradniksukces.org (to jest gazeta w usa i tam się dowiecie )Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Jestem ciekaw ile osób dostało taką kartę i jak ją wykorzystali. Mój kolega z tego skorzystał, ale raz nie pojechał do USA i wtedy to podobno przepada. To było kilka lat temu. Teraz nie wiem jak to jest. Dla zainteresowanych tutaj https://estavisa.pl/zielona-karta-do-usa-co-to-jest-i-jak-ja-zdobyc/ jest sporo informacji na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Loteria wizowa - zielona karta USA

Maras przecież ty nie masz kolegów. nie wychylasz nosa znad komputera trollu tylko spamujesz na wielu forach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org