środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fluid- który polecacie?

od jakiegoś czasu używałam true match ogólnie super ale tak mi się wydaje, że za każdym razem po jego nałożeniu dostawałam wysypki i zastanawiam się jaki fluid w podobnej cenie tj.ok 50 zł i jakości kupić. ...A może orientujecie się gdzie można dostać próbki- niestety nie w każdym kosmetycznym można dostać. czasami kiedy pytam o próbki patrzą jak na złodzieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

najlepiej w aptece polecam podklad vichy dermablend jest drozszy ale po nim raczej nie dostaniesz uczulenia w aptece w stokrotce daja probki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

dla mnie najlepszy jest REVLON colorstay, sa dwa rodzaje: do cery suchej oraz do cery tłustej. cena w sklepie to ponad 50 zł, ale na allegro są oryginalne i świeże za niecałe 30 zł. podkład trzyma się cały dzień, nie zatyka porów. poczytaj sobie link :) pozdrawiam

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16157

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

Muszę swojej Mariolce podpowiedzieć,że coś takiego jest ,bo ona od kilku lat ma non stop zapchane pory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

najlepszy jest make up mat z firmy Manhattan... cena ok. 30zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

polecam rózaniec w dłon, mamy pażdziernik

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

A ja polecam Mac Factor Lasting Performance,rewelacja !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

nic dziwnego ze robią sie krosty nosząc jakies substancje na twarzy przez caly dzien jakimi są fluidy.Bylo lato mozna bylo się opalic, teraz mozna raz na 2 tygodnie pojsc na solarium.Znam jedną taką, caly czas znana z ciemnej karnacji , a raz przyszla blada bez makijazu i zonk na poczatku nie wiedzialem czy ona to ona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

piszesz o osobach, które nie potrafią dobrać fliudu do własnej cery. Nie chodzi o opaleniznę ale o poprawę wyglądu skóry twarzy i o pielęgnację. Odpowiedni fluid upieksza a zarazem pielęgnuje skórę. Zgadzam się, że żle dobrany powoduje, że kobieta nosi "maskę" na twarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

Dostałam kiedyś fluid Clinique, pomimo swojej ceny (130zł 30ml) jest rewelacyjny. Okropnie wydajny, starczył na prawie rok (lekki codzienny makijaż do pracy). Obecnie używam Lirene City Matt. Bardzo dobry, jednak nie tak wydajny, no i o wiele tańszy.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

mam cerę skłonną do wyprysków . dlatego używam fluidów kryjących , mam cerę mieszaną wiec ja polecam Manhattan powder Mat. jest dobry , nie świeci się , długo się utrzymuje. jedyny minus to taki że ciężko dobrać kolor . ale mam jasna karnację i kolor sand 80 jest dobry. polecam również jak już ktoś wspomniał maxfactor lasting performance. fajny tez jest z rimmela lasting finish cena jego okolo 30 zł ale rowniez polecam ale mimo ze jest dobry po dwóch godzinach już się świeci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

mam cerę skłonną do wyprysków . dlatego używam fluidów kryjących , mam cerę mieszaną wiec ja polecam Manhattan powder Mat. jest dobry , nie świeci się , długo się utrzymuje. jedyny minus to taki że ciężko dobrać kolor . ale mam jasna karnację i kolor sand 80 jest dobry. polecam również jak już ktoś wspomniał maxfactor lasting performance. fajny tez jest z rimmela lasting finish cena jego okolo 30 zł ale rowniez polecam ale mimo ze jest dobry po dwóch godzinach już się świeci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

a jak partner poliże po twarzy to zostają białe łaty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

to zostaną ślady ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

musli jak chcesz próbki podkładów to patrzą jak na złodzieja..?? One są darmowe i powinny być dla klientek do wypróbowania...może te paniusie biorą sobie i nimi handlują np na Allegro...tam dużo jest ofert "darmowych próbek"

Ja używam Manhattan powder Mat :) Mam świecącą cerę i ten jest dla mnie idealny :) a poza tym jest b.wydajny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

...też mi się tak wydaje, a szkoda kupić fluid, który może być tylko raz użyty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

Ja chciałam kupić podkład vichy ( dosyć drogi ) ale najpierw wypróbowałam próbkę o którą poprosiłam w aptece...po zaschnięciu wyglądałam jakby mi skóra płatami z twarzy schodziła..dobrze że nie kupiłam i nie wydałam kwoty ponad 70zł bo okazało się że to nie dla mnie...dlatego warto najpierw wziąć próbkę - a ze strony sprzedawczyń to nie powinna być żadna łaska..;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?



rany boskie, czemu ja nic z tego wątku nie rozumiem ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

ok, dzięki za podpowiedzi.Dostałam próbkę Vichy, jest naprawdę super ale jeszcze gorzej mnie "wysypało" nie wiem już sama co się dzieje ehhhh...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

a na podklad uzywasz pudru (najlepiej sypkiego)? bo jak nie to do buzi przyklejaja sie rozne bakterie zanieczyszczenia itd i stad moga byc wypryski ja tak kiedys mialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

nie......ale wypryski mam tylko w jednym miejscu więc gdyby o to chodziło ( a dobrze o tym wiedzieć) to na całej twarzy bym je miała raczej
. no cóż czas zadać następne pytanie na forum...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

a moge wiedziec gdzie? bo jak nop przy ustach albo na policzkach to moge znac powod
a ten puder to podstawa przy makijazu czy masz wypryski czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

z Bell taki w czarnej tubce jest fajny a aktualnie Maybeline Affinitone :) również polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fluid- który polecacie?

Zależy kto ma jaką cerę, ja mam wrażliwą a do tego z problemową (krosty, przebarwienia). Fluid dobrała mi kobieta w Douglasie w Białymstoku -wspomniany wcześniej Revlon, używam od ponad 2 lat i mimo ceny nie zmienię prędko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org