wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Gdzie jest BIURO PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO ??!!!!!!!!!!!!!!PAN CZERNIAWSKI NIE WIE CZY ZAPOMNIAL ,ZE JEST COS TAKIEGO JAK BIURO PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO???!!!!!!!!!! Kogo ma za durni ?- sadzi ,ze jak on skonczyl SZKOLE DRZEWNA (obecnie zlikwidowana) zapomnial jak PANSTWO POLSKIE JEGO FINANSOWALO!!!!!!!!!!??????????? NIECH PAN SOBIE PRZYPOMNI !!!!!! RESZTA TO JUZ MA AMNEZJE ???? JUZ ZADNEGO WYKSZTALCENIA NIE MAJA??!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

NIE PO TO PANA WYBIERONO ABY TERAZ TAK PAN SIE SZMACIL!!!!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

rzepka:):)
Ciąg się z tym na polityczny ale juz !!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

nie maruda!!!!!!!!!!! moze polityczny ALE I NIE POLITYCZNY !

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

tak się zastanawiam jaki związek ma sposób w jaki został napisany pierwszy post z podpisem jakiego używa użytkownik "rzepicha"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

jak bym tą idiotkę spotkał na ulicy to by z liścia dostała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

macie swojego prezydenta, bloki komunalne im kasę dadzą, a fabryk i zakładów pracy jak widać, tak nie ma. Oczywiście to fantazja jak lotnisko, Via Baltica i galeria Narew.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Całkiem ciekawa koncepcja rozwoju miasta. Są nawet nowe ulice i te niedokończone np. do Zawad, przedłużenia innych. Tylko kiedy realizacja i fundusze na ten rozwój.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

tylko zobaczymy jak te 30 tys ludu z CV ruszy w miasto xd

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

A niby z czego ma żyć te ok. 30. tyś. mieszkańców, skoro już teraz jesteśmy w dołku pracowniczym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

OjciecR ------------:)))))) ja takze potrafie z liscia dac jak sam sie tu reklamujesz!!!!!!!!!!! ale kopa !~ az w powietrzu z glodu zdechniesz!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

PAN CZARNIAWSKI DOSKONALE WIE!!! KTO JEGO WYBRAL!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobra koncepcja. Jak na rynku pojawi się więcej ziemi na sprzedaż to i może ceny pospadają. Budownictwo to też miejsca pracy a i do kasy miejskiej wpadnie więcej pieniędzy z podatków i to bez potrzeby ich ciągłego podnoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

nie`dotyczy przepraszam ale twoja koncepcja NIE PRZYSPARZA MIEJSC PRACY!.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobrze, że ratusz myśli o przyszłości, ale:

1. Po co właściwie zlecać (za pieniądze podatnika) opracowanie takiego studium jakiejś warszawskiej firmie? Nie wskazała ona w swoim dokumencie na prawdę nic odkrywczego szczególnie, że wskazane zostały tylko możliwe kierunki dalszego rozwoju budownictwa, a nie zostały opracowane przecież żadne dokumentacje techniczne, które i tak później będą musiał być sporządzane.

Warto dodać, że każdy z łatwością może wskazać gdzie już obecnie rozwija się budownictwo mieszkalne i gdzie powinno się one z oczywistych przyczyn dalej rozwijać. Wystarczą do tego darmowe, ogólnodostępne narzędzia takie jak:

- maps.google.pl
- geoportal.gov.pl ----> z tego akurat korzystała opłacana przez Prezydenta firma.

Pytam więc po co nam w ratuszu następujące wydziały;

- Wydział Architektury i Budownictwa
- Wydział Gospodarowania Nieruchomościami
- Wydział Inwestycji

- skoro zlecamy sporządzanie dokumentacji powiązanych z nazwami owych wydziałów zewnętrznym firmom.


Myślę, że po poleceniu przez Prezydenta, podobny dokument mogłyby sporządzić wyżej wymienione wydziały szczególnie, że (chyba) pracują tam ludzie z kierunkowym wykształceniem - taką mam przynajmniej nadzieję. Kto wie czy przy odrobinie chęci wydziały te nie mogłyby przypadkiem sporządzić nawet miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, które są już dokumentami technicznymi. Wszak to dopiero może realnie przyspieszyć proces urbanizacji "nowej Łomży"

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Plan zagospodarowania przestrzennego tych terenów został opracowany już kilkanaście lat temu, teraz został tylko "odnowiony", więc nie wiem po co skakać na prezydenta, skoro to nie był jego pomysł?
Może w końcu coś się ruszy z działkami na Zawadach, przy Szosie do Mężenina oraz w okolicy Kazańskiej. Wielu właścicieli chciało je już dawno temu przerobić na budowlane sprzedać, jednak z powodu planu, który wymyślono i przez X lat nie wprowadzano w życie, zrobić tego nie mogli.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

...kobieto czego się tak drzesz w kazdym poście.....jak mąż z Tobą w domu wytrzymuje....:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

.. no ja też chciałem właśnie zapytać - bo ta rzepicha tak się wydziera, że aż forum krzyczy .....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

... a tak poza tym to nie ma nic gorszego na świecie niż zaangażowana politycznie kobieta ....

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

lepszy czerniawski niż ten poprzedni klerykalny lizus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

no juz widze te 30 tys nowych dusz w Lomzy to i moze w koncu wam KFC zbuduja pare kosciolow i stacji nowych napewno powstanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Po pierwsze musicie wiedziec c.t.n. perspektywa po drugie jesli to aktualizacja tzn. ,ze w tym planie sa jakies kruczki -ktore decydentow zmusilo do aktualizacji !---ale to sie okaze w najblizszym czasie:))) moze byc klotnia ,szum A UM podeprze sie ,zalozeniami perspektywicznymi i jeszcze powiedza ,ze wszystko bylo uzgadniane:))Jest dwa wyjscia pierwsze ktore opisalam i drugie ! znajomi architekci musza zarobic - bo takie zalozenia nie sa sprawa tania!!!! ale bardzo kosztowna! Ot tak na pstrykniecie nie zamawia sie planow przestrzennych:)).Czy nigdy was nie zastanowilo dlaczego Gminy nie maja takich planow?:))bo nie maja kasy na wyrzucenie w bloto!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Rzepicha, sprawdź sobie klawiaturę bo ci się chyba klawisz zaciął! Ten z "wykrzyknikiem". A jeżeli robisz to celowo, tzn. krzyczysz, to ja nie rozumiem dlaczego? Przeczytaj hasło którym podpisujesz swoje posty i zastanów się czy w tym kontekście to ma sens (ten twój krzyk)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

:))) a ja myslalam ,ze zajmiecie sie tym o czym napisalam a nie moja czcionka:)))))))))))Powodzenia , jesli macie tylko takie problemy:))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

Kolejny klawisz ci się zaciął? :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

... ale o co chodzi ? :-) :-) :-):-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

ja też nie wiem o co chodzi...tylko wykrzykniki , znaki zapytania itp itd ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SRANIE W "BANIE" A NIE KONCEPCJA!!!!!!!!!!!!

. . . kobietom powinno się zabronić dostępu do polityki dla ich dobra :-) :-) :-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org