wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Witam wszystkich, mam pytanie w sumie nie wiem do kogo. może pana Prezydenta, co misto ma z tytułu istnienia ,,WORD'' na zjeździe,i co za tym idzie mnustwa samochodów z literką,,L''. bo ja jako kierowca mam często spore utrudnienia w ruchu, a to nie radzi sobie na światłach, to sie wlecze po ulicy. W sumie nigdy nie wiadomo co zrobi. Czy miasto ma jakieś wpływy do kasy. Bo jak wieść głosi, wpływy idą ale do Białegostoku. Bo jeśli tak to jako kierowca Łomżyński sie nie godzę na utrudnienia w ruchu powodowane przez zdających egzaminy z całego regionu Jaka jest wasza opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Moja jest taka że : mnóstwoa pisze się przez óóóóóóóóóó !!!


i PREZYDENT zamiast Prezydęt:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

gdzieś się muszą przecież nauczyć... przecież ty też gdzieś musiałaś się nauczyć, od razu świetnie nie jeździłaś ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Utrudnienia masz nie tylko w ruchu, z ortografią też nie najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

o i zapomniałam napisać o twojej nieszczęsnej ortografii, normalnie aż w oczy razi gdy się widzi na stronie takie proste słowo z takim błędem... jeszcze zrozumiem, żeby to było jakieś MEGA trudne słowo, ale nie tak powszechnie używane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

krawaciarni najwiecej jezdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

hhaha zgadzam się;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

ja widzę 1 plus dla miasta w tym tłoku i smrodzie spalin. zatrudnienie miejscowego gwiazdora PO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

gagatek napisał(a):

> ja widzę 1 plus dla miasta w tym tłoku i smrodzie spalin.
> zatrudnienie miejscowego gwiazdora PO.

Gdyby to było jeszcze zabawane...

Szukasz nowych wrażeń? Sprawdźwibrator lelo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

z tego co wiem to LkI nie powinny jezdzic w szczytowych godzinach. slyszalam ze przed godzi 8 kiedy ludzie jada do pracy a ja jezdze i widzialam nie raz. wlokl sie przede mna 3 na godz. przez tych idiotow czlowiek sie do pracy moze spoznic,
jesli jest ktos kto wie ze oni nie powinni jezdzic przed 8 prosze napisac. bede PODPIER......
powaga bo mam dosyc tyle ich jezdzi w lomzy jak nigdziej indziej.
przez jednego idiote o malo nie spowodwalam kolizji. jak jedzi taki to trzeba sie patrzec na niego bo nie wiadomo co zrobi. czlowiek musi sie na nim gownie skupic.
zeby ich tylke nie jeZdzilo to nie byloby problemu.
do jakiegos czasu mieszkalam w innym miescie wielkosci lomzy i tam nie ma ich tyle. wiec nie ma tematu tak jak w lomzy. i ja jedna nie jestem ktorej to przeszkadza.
mam pelno znajomych ktorzy maja dosyc Lek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

L lomzynskie niech ucza sie w łomzy ale zeby z odleglych miast mieli jezdzic szlak mnie trafia jak widze obce rejestracje i blokowanie ulic

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

kazdy sie uczy jezdzic i ie ma sie co denerwowac bo wszyscy tak na poczatku jezdzili co nie mieli stycznosci z samochodem trzeba ich zrozumiec jak nas inni rozumieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Fakt każdy się uczył i nie każdy był Kubico w eLce ale się uczyliśmy u siebie a nie jeździliśmy do Białego Ełku Wysokiego Mazowieckiego albo do Giżycka o godzinie 8 rano i mieszkańców wku*** co jadą do pracy szkoły itd. powinien być zakaz a jeśli chcą np zdawać u nas w WORDzie OK bardzo się cieszymy ale niech się uczą jeździć u siebie a do nas mogą raz przyjechać po godzinie 17 na zapoznaniem się z miastem a nie się pchać i wku*** ludzi a jeszcze zatrąbisz na takiego to ci się burzy burak z wąsem bo mu ucznia stresuje który wsiadł pierwszy raz do samochodu i przyjechali specjalnie 100 km żeby się nauczył podjeżdżać pod górkę o 8 rano na ulicy Zjazd ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Kiedyś też się uczyłeś... Mi L-ki nie przeszkadzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

co prawda trudno wytoczyć argument zakazu poruszania się po mieście pojazdów z tabliczką L ale jednak ruch ten trzeba jakośc uracjonalnić. Dla zwoleników maszynki WORD pragnę zwrócić uwagę, żę nadmierny poziom cukry czy cholrsterolu w organizmie człowieka jest dla niego szkodliwy tak jak dla ruchu drogowego nadmierna liczba poajzdów z literką L.
Nagminny jest obrazek tabunów dosłownie elek blokujących ruch pojazdów a wręcz poprzez wyjątkowe nagromadzenie uczących się kierowców , nie mających doświadczenia w ruchu drogowym, w miejscach trudnych stwarzających zagrożenia dla jego bezpieczeńśtwa. Problem ten nie jest wydumany ani śmieszny. Bo wyjątkowa popularnośc zdawania na prawo jazdy w miejscowym WORD czyni to miasto a w szczególności odbywający się na jego ulicach ruch drogowy podatny na nadmierną obecność tego typu pojazdów.

Uczacy się jazdy pojazdem rozpoczyną naukę od placu jazdy i dopiero po opanowaniu pojazdu doskonali swe umiejętności w ruchu. Doskonalenie tych umiejętności w specyfice odbywającego się ruchu drogowego jest istotne bo gdziez to robić jak nie na ulicach miasta tam gdzie doświadczenia nabiera sie najszybciej i najlepiej. Jednak nie po to wymyślono plac jazdy aby go pomijać czy obecnośc na nim sprowadzać tylko do zasadniczych formalności bez obiektywnego zweryfikowania nabytych czyli opanowanym i utrwalonych umiejętności poruszania się pojazdem. Efekt negatywne tego są nagminnie widoczne na ulicach miasta i stwarzające niezwykłe zagrożenie dla bezpieczeństwa w postaci młodych adeptów którzy nie mają w ogóle opanowanego poruszania się pojazdem czy panowania nad nim. I tak mamy stojące na skrzyżowaniach pojazdy bo nie potrafi ruszyć. Jadący do tyłu po nie potrafi ruszyc pod wzniesienie , czy w ogóle zapomina , że samochód moze się do tyłu toczyć.

W sumie sprawa jest poważna bo jak powiedziałem wyjątkowe nagromadzenie w jednym miejscu niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego częstokrośc niepotrafiących panować nad pojazdem czy nawet bez problemu ruszyć z miejsca stwarza realne zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

Są sposoby rozwiazania tego problemu. Można np : wprowadzić zakaz poruszania się po ulicach miasta w godzinach największego natęrzenia ruchu pojkazdów od 06.30 do 08.30 i 13.30 - 16.00. Można wprowadzić zakaz poruszanai się tego typu pojazdów po głownych ciagach komunikacycjny np legionów czy Wojska Polskiego , Sikorskiego.

Zakazami tymi nie należy obejmować pojazdów egzaminacyjnych WORD bo ich ten problem nie dotyczy.
Ktos powie puknijcie się w czoło i sypiąc w zasadzie stereotypami będzie torpedował takie pomysły. jednak na dłuzszą metę musi miec świadomośc ,że dalej nie da się tak funkcjonowac.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

L-ki Wordowskie to akurat najmniejszy problem. Oni finiszuą. Problemem są trybuny uczących siezosrodkow nauki jazdy. Ale póki co nikt im nie zabroni jeździć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

popieram temat założony przez kame1
nasi niech uczą się u nas a nie grajewo ełk i inne miasta wloką się po naszych
ulicach

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

gdyby nasze E lki np.30 pojechało do grajewa pojeździć w szczycie ruchu
to po tygodniu całe grajewo by o naszych E lkach pisało że korkujemy
im miasto

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

każdy kiedyś uczył się jeździć,ale czy nie mogą NAUCZYĆ sie na placu?a wyjeżdżając na ulicę już umieć i łapać praktykę?wkurza mnie jak nie mogą ruszyć pod górkę,tego można na placu się nauczyć,po co blokować ruch?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

bo z placami do nauki ajzdy jest problem . Za plac trzeba zapłacić bo mało która ze szkół jazdy ma swój . To kosztuje a więc naukę na placu ogranicza się do ustaowego minimum . W efekcie na ulicę wyjezdzają kierujący pojazdami nauki jazdy którzy nie maja opanowanowanych podstawowych manewrów poruszania się pojazdem - czyli sa bardzo powaznym potencjalnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczący uważaja ,ze jakoś to będzie a jest jak jest czyli poutworne utrudnienia w ruchu pojazdów na mieście. Zastanawia mnie gdzie śpi nadzór nad szkolącymi dopiero obudza się tak jak w przypadku nadzorujących i prokuratorów sprawy Ambergold czyli jak ich za brak nadzoru zaczną zwalniać.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Witam
Jak najbardziej popieram. Problem jest i to spory. Tiry i nauka jazdy, i to wszystko na ciasnych ulicach. i zgadzam się z ,,kamą1'' i ,,Tenis'' jestem za tym żeby w Łomży zdawali łomżyniacy. Samo umiejscowienie bazy ,,WORD'' jest fatalne. Z tirami raczej niewiele da się zrobić.
Zaś gratuluje dla ,,Marudy'' i ,,Milka94'' czy ,,Fredro'' oni widać chodzą piechotą, w końcu, w jakiś sposób trzeba zaistnieć w sieci. Prawda?
Pozdrawiam

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

pomysł aby z WORD Łomża zdawali tylko łomzyniacy jest poroniony i w życiu nie przejdzie.

Przejść może ograniczenie ruchu pojazdów nauki jazdy na ulicach miasta w godzinach od 06.30 do 09.00 i 13.30 do 16.30 lub zakaz ruchu takich pojazdów po głownych ulichac miasta , tych tranzytowych. To można zrobić bo to może byc wprowadzone decyzją prezydenta miasta który ma do tego odpowiednie słuzby i uprawnienia i nie dyskryminuje uczących ale chroni uczestników ruchu drogowego jak i bezpieczeństwo tych uczestnikmów przed patologią jaką jest w tej chwili inwazja tego typu pojazdów.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

pierwszy argumnet jaki zostanien użyty przeciw takim propozycjom to liczba wypadków i kolizji drogowych powodowanuch przez pojazdy nauki jazdy. Jak sądzę jest znikoma ale to jest tylko woda na młyn przeciwników wprowadzenia zakazów dotyczacych pojazdów nauki jazdy . Trudno w swych argimentach opierac na skutkach jak juz w fazie zaistnienia problemu można przeciwdziałac prewencyjnie. Tak więc sieganie po kolizje i wypadki nie jest na miejscu bo gdyby miałoby do nich dochodzić to pojazdy takie nigdy nie powinny wyjeżdżac na ulice i drogi.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

usunięcie L-ek z głównych ulic spowoduje zagęszczenie tych pojazdów na bocznych drogach,a zerknijcie na Piękną,Stacha Konwy czy,Bernatowicza teraz.nie są to główne ulice,a L-ek w 5min.można naliczyć ok.30(liczyłem kiedyś z nudów)stojąc przy zbiegu dwóch pierwszych.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Uważasz,że prezydent będzie czytał twoje wypociny na tym forum? Jak masz problem z "elkami" to zgłoś się gdzie indziej.
A sama- przepraszam- gdzie,czym uczyłaś się jeździć,że teraz tak cię irytują ww. L-ki...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

ja23
ale sprawa jakaś jest,kiedyś tyle L-ek nie jeździło...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Zgadzam się i staram się zrozumieć podirytowanie innych kierowców,ale co z tym fantem zrobić? :-) ot tak sprawy się nie załatwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

jakiś nadzór szkolących?jeśli ktoś se nie radzi na placu,kto pozwala mu wyjechać "na miasto"?skoro szkoła nie posiada placu niech podpisze umowę z kimś kto ma i to nie fikcyjną,żeby tylko mieć,ale i po to żeby mieć gdzie nauczyć jeździć.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

No-i to są konkrety,jakieś pomysły. O wiele lepsze niż głupie narzekanie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

mi nie przeszkadzaja, wymijam, po co robic z tego taką szopke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

skoro ludziom to zaczęło przeszkadzać to chyba coś na rzeczy jest.ile w Łomży i okolicy jest szkół nauki jazdy,a ile placów do tego?otwierają te placówki bez zaplecza tylko "od zaplecza".Mówicie:kiedyś...ile było szkółek poza LOK?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

ja23, bezposrednio odpisze na twoje slowa:
"A sama- przepraszam- gdzie,czym uczyłaś się jeździć,że teraz tak cię irytują ww. L-ki...?"
Jestem z Łomży-jezdze w Łomży, rozumiem ze łomżyniacy chca sie szkolic na swoich ulicach, ale... na **** nam tu jeszcze eLki Elku,grajewa, augustowa, wysokiego, a jest ich na prawde duzo, wszyscy dobrze o tym wiemy...




Skonczylem temat Lki, teraz zaczne wg mnie gorszy:
Mnie juz po prostu krew zalewa, mieszkajac przy jednej z glowniejszych ulic łomżynskich, gdy co 20 sekund od ***** CALY DZIEN przejezdza mi stado tirow jeden za drugim, tworzac przy tym mini trzesienie ziemi?!(czytaj trzesienie domu) za czym idzie niemilosierny halas i smród. Moze nie pisze o Lkach, gdyz one sa malych gabarytow, tylko o tirach... jednak, pilowanie silnika niedoswiadczonego kierwocy rowniez irytuje.

Co do wprowadzenia w zycie, tak jak wy piszecie, zakazu jazdy Lki w godzinach, uwazam ze starania o to i tak nic nie dadza....
To niemalze jak na mojej ulicy, prawie przed moim oknem robia droge.... od 10 lat ten sam problem, dziura (na ktorej podskakuja tiry, a wiadomo, jak sie pajac rozpedzi i wpadnie co sie wtedy dzieje:]) latana miliony razy, chyba piaskiem bo juz po godzinie czasu problem jest nadal ten sam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

No proszę... sami mistrzowie kierownicy, może Kubicę zastąpicie?
Przerzućcie się na empeki to na ulicach będzie luźniej.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

po prostu do tego tematu tirów trzeba podejśc bardzo powaznie i konsekwentnie. Mimo faktu ,że obowiązuje zakaz przejazdu tirów noca to i tak w praktyce jada jak chcę bo raz ,że jest dużo wyłaczęń tego przepisu dla tirów po drugie policja nie respektuje przestrzgania . Powodem nierespektowania nie jest lenistwo czy ignorowanie tego problemu tylko reczne sterowanie chyba z góry wojewódzkiej.

W kązdym razie czas by powiedzieć basta i przegonić te tiry z miasta.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

KAMA wepnij sobie w pupe tablice z literą L i pobiegaj po ulicach dobrze ci zrobi.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Ty KAMA mądra główko a może Tobie jako kierowcy z wielkiego miasta Łomża zabronić wjazdu do wszystkich miejscowości w Polsce poza miastem Łomża hehe....bo byś pewnie sobie nie poradziła:) .i akurat co do Twojej opinii czy ty się godzisz czy nie godzisz na to - to chyba za cienka w uszach jesteś co do takich decyzji, aaa swoją drogą to głupszej wypowiedzi nie czytałem ....A DO INNYCH co tu słyszeli coś tam, gdzieś tam że sąsiad powiedział albo któś na ulicy że L-KI nie mogą jeździć w godzinach szczytu czy tam w jakichś innych to wstydziłbym się wypowiadać tak publicznie skoro mam pisać takie bzdury - to świadczy naprawdę o poziomie inteligencji...Pomyśl logicznie i zadaj sobie pytanie czy w ogóle można czegoś takiego zabronić....hehe - potem się wypowiadaj.... ALE WAM KORKI SIĘ ROBIĄ PRZEZ TE L-KI.... 5 MINUTOWE, aż starach pomyśleć kiedy tacy "DOŚWIADZCzENI" KIEROWCY JAK WY POJADĄ DO WIĘKSZEGO MIASTA.....gdzie korki 2 - godzinne i dłuższe...uffff

......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

zeniu
..."ALE WAM KORKI SIĘ ROBIĄ PRZEZ TE L-KI.... 5 MINUTOWE, aż starach pomyśleć kiedy tacy "DOŚWIADZCzENI" KIEROWCY JAK WY POJADĄ DO WIĘKSZEGO MIASTA.....gdzie korki 2 - godzinne i dłuższe...uffff..."
skoro w chlewie smierdzi cały czas,to i w salonie można bąki puszczać:-((



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

powinno byc tak ze kazdy zdaje w swoim powiecie a po co nam pelno warszawiakow skoro maja jezdzic po wawie to niech tam zdaja a nie przejada po łomży zdadzą a potem w warszawie pelno wypadkow a nie oni melduja sie tymczasowo w łomzy zdaja tu a potem juz ich nie ma
fakt w łomzy jest latwiej zdac ale to juz ich problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

i jeszcze jedno wiadomo ze nikt od razu nie byl swietnym kierowca kazdy musi sie uczyc i to zrozumiale wiec do "naszych" nie powinniśmy nic miec
a co do tirow hmmmm w łomzy jest zle ale masz skrzyzowania swiatla i one musza troche zwolnic kogos przepuscic a ja mieszkam w piatnicy i strach isc z dzieckiem na spacer bo chcac przejsc przez glowna droge mozna stracic zycie pedza jak wariaci nawet czesto nie patrza na to ze maja czerwone swiatlo sa tak obciazeni i rozpedzeni ze nie moga wyhamowac i leca jak szaleni a jak juz musza hamować to az sie kola pala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

beauty, czy jestes pewny(a)? znaczy, co do tirow....
Zauwaz tez ze w Łomży jest wiecej niebezpieczenstw niz w piatnicy, podam moim zdaniem 3-4 najgorsze odcinki drogi w naszym miescie, gdzie jest rzeczywiscie ciezko zyc.
Sikorskiego: od nowogrodzkiej do swiatel z wojska polskiego(mozna wliczyc tez CALA nowogrodzka). od swiatel wojska polskiego do swiatel legionow.
Poznanska czy chociazby cala wojska polskiego, wspolczuje ludziom ktorzy mieszkaja juz 5-10 metrow od drogi, na ktorej przepustowosc tirow w obie strony dobiega( nawet nie jestem pewny, nie znam dokladnych liczb) moze nawet do 500.
tak jak piszesz, niby jest wiecej swiatel, niby wiekszy ruch... jednak jezeli bedziesz miec troche czasu, przejedz sie tam, postoj w jednym miejscu pare minut i poobserwuj...
Ogolnie, sa dwa problemy tiry oraz jak w temacie- Lki.
Ktore sa grozniejsze i warte wiekszej uwagi? Moim skromnym zdaniem, jednak tiry. Nawet ze wzgledow osobistych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

wiem wiem mieszkalam w lomzy ponad 20 lat wiec wiem o czym mowisz drogi poniszczone czasami wchrzania sie np na rondo wymuszajac pierwszenstwo mowie glowie o rondzie przy jantarze wiem ze niby nasze sklepy itd musza jakos dowiezc towar do siebie ale to jest garstka tych tirow dla wiekszosci lomza i piatnica to taka przelotowka np do wawy musza zrobic to obwodnice bo mozna zwariowac
nie mowie ze w łomzy jest lepiej czy gorzej tylko oni troche uwazaja a przez piatnice leca jak na zlamanie karku rozpedza sie juz od marianowa i dluga ostatnio przechodzilam przez przejscie przy urzedzie gminy (niedaleko zacisza) i tir zaczal hamowac kawalek przed orlenem a ja i tak musialam podbiec bo mi prawie po pietach przejechal i czulam palona gume

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

trzeba sie zorganizować i powiedzieć w końcu dośc tym tirom. W tym kraju jak się nie krzyknie to nikt tego nie słyszy.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Skoro pisze tu tylu ludzi o tym, to problem istnieje, widać tu kilka zbulwersowanych wypowiedzi,ale wyglądają na wypowiedzi ludzi zainteresowanych, mających w tym interes żeby l-ki się dalej plątały stadnie po ulicach.
Ktoś napisał że wielkie korki 5 min, ale za te 5 min leci z mojego baku, i mojej kieszeni, o spalinach i smrodzi nie wspomnę. a wszystko to żeby kilka osób dobrze zarabiało. Też jestem za tym żeby kursy i egzaminy odbywały się w miejscach zamieszkania kursantów.
Nikt jak do tej pory nie udzielił odpowiedzi co miasto ma z tytułu istnienia ,,WORD" w Łomży, a o to pytała autorka postu jak czytałem.




Głupich nie sieją, sami rosną!

Głupich nie sieją, sami rosną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Skoro pisze tu tylu ludzi o tym, to problem istnieje, widać tu kilka zbulwersowanych wypowiedzi,ale wyglądają na wypowiedzi ludzi zainteresowanych, mających w tym interes żeby l-ki się dalej plątały stadnie po ulicach.
Ktoś napisał że wielkie korki 5 min, ale za te 5 min leci z mojego baku, i mojej kieszeni, o spalinach i smrodzi nie wspomnę. a wszystko to żeby kilka osób dobrze zarabiało. Też jestem za tym żeby kursy i egzaminy odbywały się w miejscach zamieszkania kursantów.
Nikt jak do tej pory nie udzielił odpowiedzi co miasto ma z tytułu istnienia ,,WORD" w Łomży, a o to pytała autorka postu jak czytałem.




Głupich nie sieją, sami rosną!

Głupich nie sieją, sami rosną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

Pisze tu tyle ludzi , bo kazdy nakręca następnego a jak powie co innego to jest obrzucany mięsem przez pozjadaczy rozumow.
soltys, w wiekszych miastach juz przed 16stą godz w takim razie wyssalo by ci caly "gaz" z butli ;] powinniscie sie cieszyc ze w lomzy jest taka swoboda.Ale lepiej zawsze szukac problemow . Korona z glowy spadnie jak się troche za elką przejedzie bo wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

ja zara znajde rozwiązanie. ELKI NA TORY !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: L-ki w Łomży panie Prezydęcie

ELKI i ZOŚKI NA TORY!!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org