poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
?!;-D

Hmmm ...po przeczytaniu powyższych wypocin,zastanawiam się czy warto było je w ogóle czytać.Nie było w nich nic specjalnego ani mądrego.Nie znam gościa i nie mam ochoty go poznawać więc nie wiem o co chodzi.Widocznie lubi od czasu do czasu dowartościować się pisząc zmyślone historie,ale to jego osobista sprawa,jak i moją osobistą sprawą jest mój stan cywilny.Nie szukam tu żadnego romansu,jak pisałam kiedyś dla mnie to tylko zabawa.Jak komuś to nie odpowiada to niech mnie ignoruje a nie wypisuje bzdury.A co do reszty pisarzy nie znając mnie nie powinniście mnie oceniać na podstawie słów ...Pana CXRSa1,Andy C,7angelfree i takie tam inne.Nie zamierzam więcej reagować na takie banialuki.Tyle w temacie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?!;-D

Omaniu,przecież ja z Marudą dokładnie wiedzieliśmy ,że nie jesteś panną ,bo zawsze gdy przychodziliśmy do Ciebie to Ty przy nas zdejmowałaś portret ślubny z nad łóżka ,żeby mąż na to nie patrzył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?!;-D

Omania hahahahaha ... bron sie masz mocne argumety za:)))))))) Tylko dziawy nie roztwieraj :)))))) MiLCZ NIE DOBRA KOBIETA MOJA WIEDZA OPIERA SIE NA FAKTACH Z REALA A TY GDYBASZ FANTASTKO:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?!;-D

7angelfree , Andy C, CXRSa1 znowu dostał cieczki i szuka ch..ja do du.p.y:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?!;-D

Omania żebrzesz o posłuch. Było Kobieto swych sarkazmów nie kierować w me strone:)))))) No fakt nie szukasz romansu chcesz się zabawić na czyjimś kosztem:)))))) heheehe Ty myślisz że se myśle:))) Jesteś tempa nikczemna kobięto:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?!;-D

maruda weś przespij sie z koleżanko:))))) W RAMACH KOLEŻENSKIEJ POMOCY:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org