poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hennna brwi

witam , to pytanie raczej skierowane jest do żeńskiej czesci tego forum , drogie panie gdzie w Łomży mozna zrobic henne brwi i regulacje zeby było ładnie i niedrogo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

cenny sa raczej podobne ja chodze do cosmeo lub cosmeo plus henna z regulacja to koszt 20zl i tak jest w wiekszosci salonow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

na dmowskiego w Joannie 15 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

zalezy gdzie mieszkasz doliczajac koszty dojazdu itd moze wyjsc wiecej wiec nie ma co liczyc na kilka zl mniej ale to juz twoj wybor regulacja i henna to dosc pospolita usluga i mysle ze malo kto to zepsuje chyba jakas nie doswiadczona kosmetyczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

Joanna na dmowskiego polecam dzis byłam na brwiach a cena 15 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

Na Bema- 20 zł. henna i regulacja. Nie zmienię salonu zbyt prędko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

Również polecam Joanne na Dmowskiego. Pani bardzo miła, dobrze i tanio robi regulację i hennę brwi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

beauty lashes uwierz ze niektóre kosmetyczki potrafia zepsuć i tak pospolite usługi , zwłaszcza te młode byłam 2 razy i były cholernie nie dokładne zwłaszcza w regulacji . jedna wzieła 30 zł a druga 25 wiec wolałabym isc do kogoś doświadczonego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hennna brwi

no tak ale wlasnie lepiej nie chodzic do tych mlodych ani do praktykantek itd nie wiem gdzie ty bylas w lomzy zeby zaplacic 30zl duza przesada

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org