poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kosmetyczka

Hej jaka polecacie kosmetyczkę do oczyszczania twarzy w łomży?
I czy to cos pomaga?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Ja bym odradziła taki zabieg, jeśli do tej pory jeszcze tego nie robiłaś- NIE RÓB. Po takim zabiegu zostają dziury na skórze, pory nie pozostają dobrze zamknięte i jeśli zrobisz zabieg już raz będziesz musiała go powtarzać, skóra zacznie się więcej zanieczyszczać. Nie polecała bym...tak chociażby słyszałam od lekarza. Ale wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Nie zgodzę się z osobą wyżej. Ja po oczyszczaniu manualnym nie mam żadnych dziur! Przecież najpierw twarz jest przygotowywana do oczyszczania. Fakt, że przez pierwsze dni wyglądałam jak po ospie, ale po około 5 dniach było już OK, ale i twarz o wiele ładniejsza :) Z każdym oczyszczaniem, efekt był coraz lepszy i mniej bolało i nie była już twarz taka czerwona. Wiadomo, że oczyszczać trzeba regularnie, bo po co iść na jedne oczyszczanie, które nic nie da? Ja na początku odwiedziałam kosmetyczkę 3 razy do roku, później już tylko dwa, a teraz raz na rok i wcale nie mam więcej zanieczyszczeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Ja chodziłam przez dłuższy czas co miesiąc i niestety ale fakt jest taki że moja cera wyglądała gorzej jak przed zabiegiem. I niestety ja jak i moja koleżanka mamy zmiany na skórze ewidentne wgłębienia po wyciskaniu które towarzyszy zabiegowi oczyszczania twarzy. Powtarzam słowa pewnej lekarki że przyrządy mogą być również słabo zdezynfekowane co sprzyja zarażeniu nas jakąś bakterią. Głosy są podzielone jak w każdym temacie ale ja zadowolona nie jestem z owych zabiegów..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

jezeli masz powazny problem z tradzikiem to wybierz sie do wawy do kliniki dermatologicznej moja siostra tam sie leczyla i teraz super wyglada
oczyszczanie twarzy po leczeniu bo teraz jak masz stan zapalny mozesz zrobic sobie jeszcze gorzej wiem co mowie przez wiele wiele lat walczylam z tym problemem w moim przypadku pomogla ciaza ale roznie to bywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

COSMEO :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

cosmeo tak ale tylko u tych stalych pracownic a nie u praktykantek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

a na 3maja ktos wie czy dobrze robia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

bylam kiedys na mikrodermobrazji w rusalce i bylam zadowolona nie wiem jak z oczyszczaniem twarzy a bylam na mikro i w cosmeo i w rusalce i rusalka napewno lepsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kosmetyczka

Beauty Lashes - dla jasnosci, praktykantki w Cosmeo nie wykonują takich zabiegów jak oczyszczanie manualne twarzy, od tego sa osoby doswiadczone, wiec najpierw sie dowiedz zanim wypowiesz.

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org