czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła Rodzenia??????

Mam takie pytanie - Co myślicie o Szkołach Rodzenia i co myślicie na temat naszej Łomżyńskiej Szkoły Rodzenia? Czy warto w się wybrac na takie zajęcia? Gdzie można takową szkołę u nas w Łomży znaleśc?Spodziewam się dziecka i chciałabym się zapisac,ale niewiem gdzie więc jeśli możecie to z miłą chęcią poczytam sobie wasze opinie.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Jedyna szkoła rodzenia w Łomży to szkoła p. Jagody. Zajęcia odbywają się w Centrum Katolickim. Uczęszczałem z żoną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Naprawdę pomaga podczas rodzenia. Gorąco polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

jednemu pomoże drugiemu nie ale zapisać się warto, nie zaszkodzi dowiedzieć się kilku rzeczy, trochę poćwiczyć, poznać paru nowych ludzi, w programie jest wizyta na oddziale to potem człowiek wie co i jak, ogólnie jest ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Witam!

Ja też rozglądam się za szkołą rodzenia... wiem, że teraz otworzyli jakąś nową... Podaję stronkę www.bonafamilia.ovh.org...Warto też sprawdzić koszta przed podjęciem decyzji... Pozdrawiam

Ps. Na którego masz termin??

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Polecam szkołę bonafamilia, z tego co wiem zjęcia ma prowadzić pediatra, ginekolog, dwie położne. Jedna z nich prowadziła szkołę rodzenia w szpitalu, a druga prywatnie na żeromskiego(ta szkoła rodzenia miała bardzo dobre opinie, szkoda,że została zamknięta i nie mogłam skorzystać).
Spróbować warto.

b_ety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Świetna autopromocja. Faktem jest że szkoła rodzenia upadła w szpitalu z braku chętnych.

Polecam szkołę w Centrum Katolickim i położną Panią Jagodę, spotkania z psychologiem, lekarzami oddziałowymi oraz nieoceniona pomoc w każdej sytuacji jak i podczas porodu. Zresztą.... personel szpitala od razu wie kto jest od "Jagody" mówiąc "....o widać że jesteście od Jagody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Super sprawa a pani Jagoda rewelacyjna kobieta . Na prawde polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ja także z zona uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia u pani Jagody,gorąco polecamy bo nawet jesli ci nie pomoże przy porodzie to chociaż bedziecie wiedzieli gdzie co i jak - jak juz sie zacznie:)

p.s pozdrowionka dla p.Jagody przesyła Ula Krzysztof i Zuzia....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Szkoła Rodzenia to super sprawa - polecam wszystkim przyszłym rodzicom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ja chciałabym się jeszcze zapytać ile kosztują lub kosztowały zajęcia w szkołach rodzenia (jeśli ktoś wie to będę wdzięczna)? Ja zastanawiam się też nad Centrum Katolickim...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ps. co do bonafamilia to tam chyba Zaremba bedzie prowadzil... tyle, że jak dla mnie to jest spory koszt za 3-4y spotkania, a napisalam o tej szkole, bo wiem, ze taka powstala...decyzja i tak nalezy do "rodzacej"... Takze to zadna autopromocja z mojej strony... Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Polecam szkołę rodzenia uczęszczałam do Pani Jagody kosztowało to 150 zł prawie rok temu.Jest bardzo miła atmosfera i trochę mi później tych spotkań brakowało. Warto się dowiedzieć co nas czeka ;O)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

czy ktoś coś wie o tej nowej szkole rodzenia www.bonafamilia.ovh.org
PROSZĘ o jakieś opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

W Bonafamilia jest z tego co widać w programie tylko 7 wykładów, natomiast w Krzyżu Św. chodzi się od 26 tygodnia do końca, czyli 2x więcej spotkań, a co się z tym wiąże można więcej informacji zdobyć i lepiej przygotować się do porodu i opieki nad dzieckiem :o)
Poza tym jest już sprawdzona przez bardzo wiele zadowolonych osób :o) a o tej nowej jeszcze za bardzo nic nie wiadomo, poza tym co napisane na ich stronie internetowej :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Szkoła rodzenia to nie tylko wiedza, bo wiedza jest wszędzie internet, książki, opowieści znajomych. Szkoła rodzenia to przede wszystkim miejsce spotkań i miejsce doskonałego relaksu podczas ćwiczeń i chyba o to tu chodzi. Więc im więcej spotkań tym lepiej:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

to byloby naprawde cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Czy szkoła rodzenia w Centrum Katolickim nadal działa? Ile kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

zamkneli szkole rodzenia pani jagooda wyjechala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ehh, to znaczy, że już w ogóle nie pracuje na porodówce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

bzdury gada, nie słuchaj go. Idz do centrum tam się dowiesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ooo, no to mi trochę ulżyło :) Pójdę oczywiście do Centrum, nie wiem, tylko w jaki dzień tygodnia odbywają się zajęcia. No i byłam ciekawa, czy w ogóle Szkoła jeszcze działa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

nie ma juz wyjechala darma twoja droga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Podbijam - może ktoś chodzi lub niedawno chodził do szkoły rodzenia w Centrum lub z innych źródeł ma aktualne informacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Emiśka - masz maila, pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Osoby, których nie stać na szkołę rodzenia lub z innych powodów nie mogą do niej uczęszczać, powinny się zgłosić do swojej przychodni i zapytać o swoją położną. Teraz położne w przychodniach (lub w domach ciężanych) prowadzą profilaktykę przedurodzeniową.
Szczególnie polecam mamom, które będą rodziły po raz pierwszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ja również mam prośbę. Mogłabym dostać jakiś namiar na szkołę rodzenia w centrum katolickim. Z tego co wiem powinno się zacząć uczęszczać ok. 26 tygodnia, więc u mnie to już niedługo. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

eee tam dziewczyny od poczatku swiata kobiety rodzily bez szkol i jakos nadal daja sobie rade...nie lepiej te pieniadze spozytkowac na cos lepszego? Siedziec i pufac w gromadzie na okraglych pilkach, a w czasie skurczy i tak nie bedziecie mialy czasu ani glowy na ich liczenie i dostosowywanie oddechow i wydechow, jak przyjda parte to bedziecie przec i juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

lauracrow - jak widać, Ty klientką szkoły rodzenia nie byłaś, więc nie bardzo wiesz, jak to wygląda. Mi tam pieniędzy nijak nie było szkoda, byłam ogromnie zadowolona z uczęszczania do szkoły rodzenia. I wierz mi, nauka prawidłowego oddychania też mi się przydała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Ja też chodziłam do tej szkoły i byłam naprawde zadowolona,owszem trzeba zapisac sie dopiero w 26 tygodniu ciązy, telefon do p.Jagody 509 712 565.Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

czy ktoś ma może jakieś aktualne informacje o łomżyńskich szkołach rodzenia?
gdzie, za ile itp. ?
proszę o odpowiedz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

czy ktoś ma może jakieś aktualne informacje o łomżyńskich szkołach rodzenia?
gdzie, za ile itp. ?
proszę o odpowiedz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Co do szkół rodzenia to też się wiele nie zmieniło - są te, które były, ewentualnie tylko podrożały :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

a ile się płaci za szkołę rodzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

250zł Centrum Katolickie, a ta druga 300 zł podobno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

podbijam temat, ktoś jest z informacją na bieżąco?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

no to już drogo 250-300 zdecydowanie za drogo. czyżby zajęcia dla bogatych tylko? cała idea prysnie jeżeli to prawda z tymi cenami;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

hej ja również uczęszczałam na zajęcia do pani Jagody zajęcia są raz w tygodniu kosztują 250zl chodzi się od 29 tygodnia aż do rozwiązania najpierw są ćwiczenia a potem wykłady ja osobiście gorąco polecam można dużo się dowiedzieć. Można również trafić na porodówkę do pani Jagody tak jak w moim przypadku a to tez duży plus bo pani Jagoda to super kobieta ale ogólnie w łomżyńskim szpitalu na porodówce jest super personel dziwie się ludziom którzy decydują się na poród w innych szpitalach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

pani Jagoda czyli zajęcia w Bona Famila?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

pani Jagoda prowadzi zajęcia w Centrum Katolickim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

W IMIĘ OJCA I SYNA ....HMMM




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Rodzenia??????

Zapraszam świeżo upieczonych rodziców na szkolenie z masażu niemowląt. Kurs prowadzony przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę i instruktorkę masażu Shantala. Po więcej informacji zapraszam na maila: centrumterapii.ew@op.pl lub pod numerem tel. 510872812.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org