poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

Witam!
Poproszę o opinie na temat powyższego salonu fryzjerskiego. Dokładnie interesują mnie upięcia ślubne.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

hehe znowu temat fryzjerstwa :) znajac naszych forumowiczów zaraz mu dupę obrobią haha temat do zamknięcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

zajrzyj na stronke internetowa to popatrzysz

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

ladnie uczesza i ostrzyga, tylko najczesniej tak jak oni chca kogos koncepcji raczej nie biora pod uwage no i drogo strasznie... bylam tam pare razy to wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

a ja moge polecic! za fryzure weselna czy studniówkowa placilam po 100zł i to jest mniej niz gdzie indziej. za makijaż biora 80zl ale wszystko sie trzyma i sie nic nie rozpada. mnie zawsze czesze Grzegorz i zawsze jest dobrze fajnie i mi sie podoba i bierze pod uwage to co mowie. no jesli przyjdzie jakas niezdecydowana to wiadomo zrobi to co chce ale zawsze pyta jak czeszemy i bierze pod uwage to co mowie. za slubna troche drozej no ale to jest slubna to wiadomo, dokladnie nie wiem ile za slubną ale siostra za makijaz i fryzure slubne zaplacila tam 220zł.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

he he he Marta03 - to zapewne siostra Grześka .... ogólnie salon ok , troche drogi ale ujdzie , czeszę fajnie i maluje włosy też spoko .. ;) byłam także wiem podobała mi sie fryzurka i trzymała się całą imprezę , makijaż u pani Marty robiła koleżanka i też sobie chwaliła ;) także ogólnie Polecam ;)) Pozdrawiam pana Grześka ;))

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

MASAKRA !!!!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi! Szukam fryzjera na ślub i po prostu staram się również zorientować w opiniach ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

taaaaa akurat... zebys szukala na slub to bys zapytala jaki salon sie poleca,a nie akurat akademia fryzur... nic jak reklama pfff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

Żebyś była bardziej wnikliwa i zorientowana to byś zauważyła, ze to już mój któryś z kolei post, w którym pytam o różne salony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

nie sadze ha :))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

do "edytch" nie jestem jego siostra, to że mam tak samo na imię jak ona to nie znaczy ze od razu rodzina!!!!


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akademia fryzur - Grzegorz Boroń

OOOOchhh NIE POLECAM!!!!! Robia zle i nie tak jak chce klientka! mnie akurat kiedys obslugiwal pan Grzegorz..nie bede komentowala tego co zrobil z moimi wlosami...PO PROSTU ŻAL , a tak na marginesie to wmawiaja ze cos jest w promocji a w salonach nie daleko ta sama obsluga : nie w promocji jest jeszcze tansza niz tam.
pozdrawiam

Nie boję się jutra...bo było dobrze wczoraj i podoba mi się dziś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org