sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Witam wszystkich forumowiczów
Chciałabym uzyskać informacje na temat wojny bloku z blokiem o parking na ul Stacha konwy, konkretnie o parking za blokiem 2. Niedawno się tu wprowadziliśmy i jeszcze nigdy w życiu i w żadnym mieście,( a parę ich zwiedziłam ze względu na charakter pracy męża), nie widziałam takiej niedorzeczności, żeby pewne "cuuuśśś" pilnowało, czy aby ktos z bloku 2 nie zaparkował tam, a jeśli już omyłkowo się trafi, to szybcikiem te "cuuuśśś" kuśtyka i dzwoni na straż miejską, żeby tylko popsuć humor z rana. Dodam, że parking był prawie pusty.... Czy z 2 powinni dzwonić na miejską jeśli ich samochody wystają kołem na trawke?... bo to już chyba należy do drugiego bloku ....
Czekam na opinie co sądzicie o takiej tolerancyjności blokowisk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Niestety ludzie są aż tacy zyczliwi.U mnie akurat z parkingiem nie ma takiego problemu bo każdy stawia tam gdzie jest miejsce i nikomu nic nie przeszkadza,ale za to te stare :pryki:i tak potrafią człowiekowi dać się we znaki że braknie słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Najciekawszy fakt jest taki, że owa osoba, która najwięcej miała do powiedzenia w sprawie parkingu, nigdy z niego nie korzysta, ponieważ nie posiada samochodu......., ani roweru..., o kole też mi nic nie wiadomo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

stawiaj i się nie *******, zzadzowni na straż i co ? za co wypiszą mandat ? pf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Ja mieszkałem 6lat w 8 parkowanie to pikus , te koszmarne nauki jazdy to dopiero pień . Nie wiem czemu sie tak uczepili tej ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

na ktorejs trzeba to robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

A to nie są czasem bloki tej biedoty z wojska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Poddałabym pod wątpliwość czy wojsko to biedota.. w porównaniu z dzisiejszymi zarobkami u prywaciarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 05-09-12 19:51

A to nie są czasem bloki tej biedoty z wojska?
hmmmm co ma biedota do tego powiedz?poza tym tam na wojska nie tylko ludzie biedni mieszkaja maluszku wiec troche zastanow sie nad tym swoim komentarzem...
akurat konfidentami sa zazwyczaj starzy ludzie ktorym wszystko i wszyscy przeszkadzaja..wiem mialam podobna kiedys sytuacje ale na poludniu gdzie od lat po blokiem zawsze parkuja samochody..nigdy nikomu to nie przeszkadzalo do czasu kiedy wprowadzili sie nowi lokatorzy i z nudow po prostu zaczeli dzien dnia na policje dzwonic..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

I w związku z tym musiałam się przeprowadzić do Szczecina-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

ale świństwo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

"mały"
czy ty na wszystkich wątkach musisz swoje bezsensowne pięc groszy dodać nie mające nic wspolnego z tematem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Tak muszę ,bo nie mam aż tak poważnych problemów jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Tu wojna zawsze trwa... chodzi o to że ludzie z bloku Bernatowicza nie mają gdzie swoich aut parkować wtedy... wy macie przed swoim my przed swoim parking i nie dziw się że ktoś zrobi Ci tu ambaras mieszkam tu 7 lat i na początku jakoś nie ruszało mnie to kto gdzie parkuje ale teraz wQ to okrutnie bo przyjeżdżasz i widzisz jak pół bloku ze stacha i obocznej kamienicy parkuje swe auta a Ty nie masz gdzie...więc daj na luz i po prostu przestrzegaj znaku ZAKAZU który tam jest...nie bez powodu on tam stoi ...

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

zaparkować można trochę dalej, to żaden problem, ale posmak goryczy po sąsiadach zostanie na dłużej ...


A tobie "mały" proponuje założyc własny wątek, np. o ciętych ripostach



Dziękuje za wypowiedzi, pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

maly to robi z nudow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Kup se rower i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Do "sun"
Przed naszym blokiem tez wszyscy parkują z okolicznych szkół i jakoś nikt po miejska nie dzwoni tylko parkuje tam gdzie jest miejsce, a na tym parkingu zawsze jest miejsce jest tak duży, że można stawiac i wzdłuz,,, ale tu nie chodzi o miejsce tylko o ludzi... to moja opinia i raczej jej nie zmienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Ja widzę ,że to Ty jesteś upierdliwa.Jesteś w naszym miescie od kilku dni i nic Ci nie pasi,nawet ja.-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Po co mam kupować, przecież to bloki biedoty z wojska (twoim zdaniem). Pożycze od ciebie na wieczność:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

tak maly wyprowadzilam sie do szczecina i co to ma do rzeczy..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

parkuj jak chcesz, aby tylko w liniach :) olej to. W zimę będzie walka o miejsca parkingowe, ktoś sobie odśnieży i to jego miejsce będzie prawie do końca zimy. śmieszne buractwo ...

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

BIEDOTA czyt.trepy z J.W.
maly
faktycznie to te bloki,przy Nowogrodzkiej postawione dla żołnierzy,Polska stanie się innym krajem ,gdy juz czas zabierze ostatnich ormowców...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parkowanie na Stacha konwy- koszmar!!!

Ee! Sun a kto ten znak wam tam postawił? Tzn. jaki organ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org