sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NIGHT POWER

mam pytanie do uzytkownikow obklejonych w/w naklejkami czemu ich nie zrywacie po imprezie??? uwazacie ze dodaja uroku waszym furom??? bo jak widze poobklejane samochody to zal mi sie was robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

Tez mnie to ciekawi, ale w sumie kazdy przechodzi przez zycie jak mu sie podoba i robi co chce..

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

Bo by zeszly z lakierem :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

tez mi zal tych pajaców... pewnie szpachle zakrywają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

bo durniu jeden z drugim moze ktos byl w gdyni na night power i jeszcze ich nie zerwal, a po drugie moga obklejonymi samochodami jezdzic organizatorzy, przy okazji promowac kolejne etapy night power na nastepny rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

Amen

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

+10 do szybkości
+5 dla lansu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

ich stać na naklejke - a Ciebie nie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

A jak Ci odpowiem "bo tak mi się podoba" to usatysfakcjonuję Cie moja odpowiedź????? Żyjemy w wolnym kraju i robimy co nam się podoba i ani mi w Twoje sprawy ani Tobie w moje nie wypada się mieszać. I co Cię tak boli???? Nie masz innych problemów??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

BRAK NICKA - tak przejrzałam Twoje wszystkie posty i z całym szacunkiem...-nic innego nie potrafisz tu mądrego napisać tylko przeżywać jakieś mało istotne rzeczy i narzekać jak to źle się dzieję :) Za robotę się weź- a jak Ci bezrobocie doskwiera-bo niestety takie czasy- to bierz druty w łapki i dziergaj skarpety bo zima się zbliża nie ubłagalnie- żebyś potem nie narzekał(a), że za zimna i marzną Ci stopy i ohhhh ehhhh jaki żal :)

Świat jest okrutny ale lepiej odstawmy na bok te najmniej istotne rzeczy typu naklejki po NIGHT POWER :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

Zgadzam się z Tobą Agatka :D



+++++++++++++++++++++++++++++++++

hym, życie ... to nie je-bajka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

i odrazu widac kto nie zerwal jeszcze naklejek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

No i nie zerwałam i co z tego? I będę ja miała do przyszłego roku a za rok przykleję następna i chyba ani tym nie grzeszę ani nie robię nikomu krzywdy. I w ogóle nie wiem co w tym niestosownego... Bo jak się coś lubi to cały czas a nie tylko jeden dzień :) takie jest moje zdanie :) pozdrawiam Cię serdecznie BRAK NICKA i życzę Ci milego, spokojnego, bezproblemowego dnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

ok rozumiem ze lubisz i wogole ale wyjasnij mi czemu jej nie zerwiesz??? impreza soe odbyla bylo fajnie i ok to tak jakbys zjadla snicersa i przykleila sobie opakowanie do bluzy bo lubisz go jesc ??? jednak dziwni sa ci ludzie w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

Bo nie widzę takiej potrzeby!!!! Nie przeszkadza mi i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

I sam(a) jestes dziwny(na) porównując to do snicersa :) Nie wiem o co Ty walczysz i czemu tak Ci od początku ta impreza przeszkadza....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

zacytuj choc jedna moja wypowiedz gdzie napisalem ze impreza ta mi sie nie podoba a wysle ci litra za wygrany zaklad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

wywnioskowałam z Twoich postów i tyle....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

aha fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

dostałem naklejkę i oddałem wujowi, a żeby se na traktor nakleił, jak będzie szybko i wściekle nakurw|ał na polu, łąki, kościoła, wsie dookoła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

no ja naklejek wogle nie miałem i nie mam :]
ale zgadzam się z Agatka, chcą niech jeżdzą z naklejkami, przeszkadza Ci to ? to nie patrz, albo zamykaj oczy ;))



+++++++++++++++++++++++++++++++++

hym, życie ... to nie je-bajka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

dziwny temat..... może autor wziąłby pod uwagę,że ta impreza nie odbyła się w 150 ciu miastach, dlatego ja osobiście uważam za wyróżnienie Łomży jako jednego z organizatorów. Po drugie, w tego typu imprezach zawiązują się nowe przyjaźnie, ludzie których łączy jadna pasja, chcą to "zaznaczyć". Może dlatego te naklejki??? A jak ktoś uczestniczy w imprezach off road i z każdej (a można wystąpić w 10ciu rocznie) zbiera naklejkę i ma ich np. 30szt. to też przestępstwo??? Dla mnie mogą jeżdzić z tymi naklejkami i z papierkiem od snikersa nawet na przedniej szybie do Bożego Narodzenia, zbędne komentarze....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

Dobrze to podsumowałeś Defraudator. Chyba rzeczywiście nic więcej w tym temacie nie trzeba pisać. Amen :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIGHT POWER

a księża noszą koloratki...;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org