sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozrywki pracowników szpitala

Szpital podobno tonie w długach, brakuje pieniędzy na leczenie pacjentów, a pracownicy jeżdżą sobie na ekskluzywne zakładowe wycieczki zagraniczne

Kore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Zakładowe wycieczki?To nie te czasy-chyba że w prywatnych firmach!W szpitalu,tam nawet socjalnego dla pracowników nie ma(np,paczki dla dzieci,talony-Zapomnij!)!Koleżanka pracuje w szpitalu,więc ten temat to chyba żart!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Myślałem, że temat dotyczy wyścigów czyściochami po korytarzach albo zabawy w chowanego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Czy wiesz co to jest Fundusz Socjalny?
Każdemu pracownikowi jest potrącana składka z comiesięcznej wypłaty przez cały rok ,z tego funduszu są właśnie wycieczki.
Zazdrościsz im?Cały rok zapierda lają za minimum socjalne.
Za te wycieczki,,ekskluzywne,, jak to napisałeś -płacą pracownicy a nie szpital.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

pracownicy powinni byc dopingowani przez zaklad pracy w taki czy inny sposob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

od kiedy to się nazywa eksluzywne wycieczki zagraniczne-ja sam za nią zapłacisz to i owszem!Może jest jakiś zwrot tak jak w innym zakładach-wczasy pod gruszą z socjalnego,ale to pewnie kwota 400zł.Zastanów sie co piszesz,jedż sam!Też może dostaniesz 400zł zwrotu za wycieczkę zagraniczną,no chyba że znajdziesz tak tanią-Kore_Demeter?to daj i mi znać też pojadę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Po pierwsze - fundusz socjalny nie pochodzi ze składek pracowniczych, przynajmniej nie w szpitalu - pochodzi z pieniędzy wypłacanych przez NFZ.
Po drugie - dopłaty do wyjazdów sięgają do 50%, więc nie są małe.
Po trzecie - nie korzystają z nich wcale ciężko pracujący fizyczni - bo ich nawet na mały wkład własny nie stać, tylko kadra kierownicza różnego szczebla.
W sytuacji, kiedy firma ma rosnące długi, a pacjenci czekają w wielomiesięcznych kolejkach na wizyty i badania - taki sposób wydatkowania NFZ-owskich pieniędzy nie wydaje się rozsądny i sprawiedliwy.

Kore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Puknij się w łeb Kore_ Demeter ! Poczytaj sobie najpierw o funduszu socjalnym, a potem będziesz zabierał głos . Widać, że nie masz o tym pojęcia . Wstyd takie rzeczy pisać, zazdrośniku jeden .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Kore_Demeter nie pisz bzdur że z NFZ/tu są fundowane wycieczki . Wycieczki i zagraniczne włajaże, bonusy fundują koncerny farmaceutyczne. TO JEST ZACHETA ŻEBY LEKAŻ WYPISYWAŁ NA RECEPCIE G>>NO REKLAMOWANE W TV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozrywki pracowników szpitala

Rondo
ja żem też myślał,że w temacie będzie o seansach spirytystycznych w kostnicy,albo o tatułowaniu pleców nieboszczykom,a tu lipa....:-(



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org