sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża 20 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=skymq2V_-Tg&feature=share

Wiele osób zapewne widziało ten film ale tak dla przypomnienia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

Wzruszyła mnie restauracja "Kameralna", Dom Handlowy "Jantar" i Stary Rynek jeszcze z drzewami w króciutkiej migawce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

ci co jezdzili maluchami ich trzeba podziwac, jak czlowiek mogl sie tam wepchac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

ale jaka kultura jazdy!pani jadąca nie przepuściła pieszych,mimo iż już stanęli na pasach.
ale wracając do tematu,łomżyński skwerek był ciekawszy z dzrzewkami i zielonymi,blaszanymi kioskami.ku naszemu niezadowoleniu,łatwiej było usunąć zieleń,niż dopilnować porządku wokół niej.mamy plac czerwony.a jak latem pali słońce,mamy pustą patelnie :-(

szczebiotka
Uwierz,człowiek potrafi się wepchać w mniejsze rzeczy ;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

ale na czerwonym placu mozna zgromadzic duzo ludzi, zrobic zabawe, kiermasz itp; to prawda ze z drzewkami bylo lepiej ale na laweczkach zbierali sie sami menele
to , ze plac jest pusty swiadczy,ze centrum lomzy znienilo swoje miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

Tak naprawdę, to tam niewiele widać przez tą wycieraczkę i brudne szyby. Kamerzysta jakiś nerwowy, ciągle gdzieś błądzi. Muzyczka fajna (roxette) dolatuje z głośnika. A swoją drogą to kiedyś było bezpieczne miasto - same radiowozy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

centrum?przecież to starówka,nie ważne gdzie zaludnienie(stąd ilość sklepów)jest większe.a meneli można było przegnać za kamieniczki(nie nękać ich tam,tylko ganiać na starówce).dalej...na masowe imprezy mamy muszle,troche kasy wsadzić i miejsce jest super,ale też było łatwiej rozebrać scenę niż dopilnować porządku,a wystarczyło szalet postawić gdzieś obok i patrole milicji zagęścić.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

Radiowozów było aż tyle ze względu na wizytę papieża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

Mnie też wzruszyła restauracja "Kameralna"i Dom Handlowy "Jantar", oraz lodziarnia z lodami koło hali targowej...będąc małą dziewczynką często mnie tam zabierano..... :) I jeszcze to miejsce koło Kościoła Ambroziaka gdzie jeszcze nie było Biedronki....... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

hihi starowka, starowka i jaka piekna, ale blizej jest na rynek niz na muszle i na muszli nie mozna organizowac wiecow ani innych dziwnych grupowych spotkan ani zabawy noworocznej i zima jest ona zasypana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

"wolny niewolnik" - w tym czasie to już była policja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

może nie jest bardzo stara,ale była kiedyś miejscem spotkań nie tylko żulików,ale normalnych ludzi,ale cóż...Na muszlę jest jakieś 250m od czerwonego placu,a co do reszty,to tylko w ratuszu pomyśleć.Zimą faktycznie,nawet niektóre ulice są zasypane hihihi



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

fakt faktem szkoda tej naszej starowki, tak o nia dba ratusz tyle jest zmian i modernizacji wprowadzanych a ona swieci pustka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

bo te zmiany nikomu nic nie dają,ale już zaczyna wyglądąć normalnie(nie dot.skwerka).Zmiany to tylko manewry pieniędzmi.ktoś dostaje prowizję za pomysł,ktoś za projekt,plan,przetargi,wykonawcy,podwykonawcy itp itd.a dla normalnego mieszkańca...wykopy,hałas,a i tak gówno z tego.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

prawde piszesz wolny niewolnik ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

nie zgadzam sie, to wszystko wymaga pracy i rak ludzkich do pracy, energii, a te wszystkie zmiany sa doceniane
i cos dzieje sie a to jest bardzo wazne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

Ostatnio słyszałam fajne określenie na żuli, którzy urzędują pod arkadami : "Arkadiusze" :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

frotka
a co do tej milicji to dzięki,że mnie Uświadomiłaś.do tej chwili żyłem przekonany,że miasto się przygotowało na moje wyjście w plener z kolegami (po mojej pierwszej wypłacie),a tu Patrz...jeszcze raz dziękuję



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

mnie smieszy sam fakt,ze tak szybko mozna przejechac przez centrum lomzy i nie wiem jak wy, ale tyle policji zawsze czlowiek bal sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

teraz średnia długość auta to jakieś 3.5m,a kiedys jeździły w większości maluszki to i luźniej było na ulicach:-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

hehhehe to przenosi w czasie, a ja goowniarz wtedy byłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

mam podobny film z roku 1993, ale wrzuce w jakas równą rocznice, a te lody w sts-sie to naprawde były dobre

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża 20 lat temu

SZALONE LATA 90'

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org