sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Który salon fryzjerski wg Was jest w Łomży najgorsze, czekamy na opinie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

powtarzasz sie chyba ktos ci konkurencje zrobil he he

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

aby wypowiedziec sie nalezy w kazdym uczesac sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Na pana Tadeusza euforia nie polecam ,Rogowski super jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

A JA PANI ZOSI NIE POLECAM BO JEJ Z POD ( HMMMM .. PACHY ŚMIERDZI )




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

ja nie polecam pani Agnieszki Modzelewskiej na sybiraków to co zrobiła z włosami mojej dziewczyny to koszmar mam zamiar ja odwiedzić i jej coś powiedzieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

chyba ktoś tu robi antyreklamę dla Pani Agnieszki Modzelewskiej z tego co czytałam na tym forum i z własnego doświadczenia to jena z najlepszych fryzjerek w Łomży zna się na tym co robi i nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

ogol się na łyso tak jak ja i przestań robić sceny pipo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

ja mam 2 fryzjerki od lat i jakos zadna nigdy wlosow mi nie zje.....a,wiec nie mam powodow do narzekania....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Ludziom nigdy nie dogodzi,zawsze coś komuś będzie przeszkadzało.A nie ma fryzjerów najgorszych bo każdy salon ma swoich klientów.Tobie nie pasuje a komuś pasuje jak najbardziej.I tak w kółko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Amoże zrobimy konkurs na najbardziej upierdliwego klienta / klientkię ? byłoby super !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Robimy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

no to juz robcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

odnośnie pani Agnieszki M . jeśli to jedna z najlepszych fryzjerek to powiem krotko ktoś nie wie co to znaczy fryzjer , dobry fryzjer!!!!!! i nie anty reklama tylko mogę się spotkać i pokazać co moja dziewczyna ma na głowie jeszcze do tej pory schody i zamiast błędu rude jeśli to mało zapraszam na widzenie jestem pod nr 798745184 z chęcią pokaże włosy narzeczonej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

No ja z taką panną na miasto bym nie wyszedł.Co innego moja Mariolka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Jesień idzie,kup jej moherowy beret i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

A mi się wydaje że Rafik 25 to zazdrosna o klientów koleżanka po fachu.Sam się strzygę u tej Pani i uwierz mi że zawsze klientela wychodziła zadowolona .Na wizyte czekam nawet do 2tyg.więc gdyby była tak złą jak piszesz fryzjerką to po co ludzie walą drzwiami i oknami.Nie pierdo^ głupot dziewczyno i ogarnij się.a i tel odbieraj bo dzwoniłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Jak dla mnie na Polowej tuż przy sądzie--masakra jakaś;/byłam tam kilka miesięcy temu i kiedy wróciłam do domu,mój partner zapytał--,,co było zamknięte?,,--to już chyba dalej nie trzeba komentować;/--nigdy,ale to przenigdy moja noga nie przekroczy progu tego zakładu;]


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Jak dla mnie na Polowej tuż przy sądzie--masakra jakaś;/byłam tam kilka miesięcy temu i kiedy wróciłam do domu,mój partner zapytał--,,co było zamknięte?,,--to już chyba dalej nie trzeba komentować;/--nigdy,ale to przenigdy moja noga nie przekroczy progu tego zakładu;]


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Słyszałem kiedyś jak klient do fryzjera powiedział zeby go ostrzygł ladnie ,żeby mu się włosy układały ładnie jak będzie jechał rowerem, pomyślałem ciekawe ,z wiatrem czy pod wiatr.I co wy na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Ranking nie ma sensu . To tak jak z lekarzami , machanikami ect.

Każdy ma swoje zdanie .
Sądzę jednak , ze często wina leży w braku komunikacji -

aby ocenić wszystkie fryzjerki , trzeba by było zrobić casting z taką samą fryzurą u każdej . Wtedy dopiero można się wypowiadać .

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Amelia na Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

: rafikkkkkkkk25 te chamskie antyreklamowskie podchody ci nie wychodza, sporo moich znajomych chodzi do p. Agnieszki i nigdy ale to nigdy nie slyszalam zeby ktos na nia narzekal, wrecz przeciwnie. Gdyby byla zla fryzjerka to nie mialaby tylu klientow ilu ma, sama wybieram sie do niej na koloryzacje i fakt, ze przez najblizsze 1,5 tyg nie ma ani jednej wolnej godziny chyba cos znaczy.,
Poza tym opluwanie kogos blotem publicznie z imienia i nazwiska jest karalne, a po drugie to troche to dziwne ze facet wchodzi w babskie tematy i tak emocjonalnie sie wypowiada na temat wlosow dziewczyny, ktora ani slowem sie nie odezwala. Poza tym, to chyba ona jakas tepa musi byc skoro tak fryzjerka jej wlosy zjebala, ze zaplacila i wyszla niezadowolona?
Skonczcie juz opluwac jadem ludzi, ktorym sie wiedzie i cos w zyciu wychodzi lepiej niz wam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

nie rozumiem o co kaman... mi raz jedna łomżyńska fryzjerka spieprzyła sprawę, tzn. tak mi zrobiła odrosty że po wyjściu wyglądałam jakbym znów je musiała robić więc wierzcie mi albo nie, ale nie zapłaciłam jej, bo nic przecież nie zrobiła, tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

do nieesia
komentarze jakie słyszałam po wizycie w tym salonie: co Ty masz na głowie; kto Ci to zrobił; do fryzjera trzeba wiedzieć gdzie pójść; zadzwonię zaraz do mojej fryzjerki, to Ci coś zrobi z tymi włosami; coś Ty zrobiła z tymi włosami-RUDE!!; no wiesz nie jest aż tak źle(to najmilszy komentarz) itp. ręce mi opadają żadnego pozytywnego komentarza;/; , a jak jeszcze słyszeli cenę, to już wogóle
jedyna pocieszająca myśl, to to że zgodnie z przewidywaniem pani A. kolor będzie się szybko zmywał- sprawdza się, powoli zaczynam jakoś wyglądać
Joanna S.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Masakra...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorsze salony fryzjerskie w Łomży.

Masakra...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLaAEieWEsrQJZRCIyKZClmbXSBovYvjo6pBQU7RLMkt1_QQJ7nTiS6UoaIg



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org