czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zamienniki do tuszy do drukarek

Gdzie w Łomży można kupić zamienniki? Drukarkę mam HP, najzwyklejszą, a tusz czarny do niej oryginalny kosztuje prawie 90 zł w naszych łomżyńskich sklepach. Zamienniki wychodzą połowę taniej, ale mam problem z namierzeniem konkretnego sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Sklep na Leginów koło księgarni, niedaleko kwiaciarni marzeni, oni też nabijają tusze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Przy księgarni na Dwornej napełniają kałamarze i wychodzi naprawdę b.tanio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Zobacz na allegro, ja tam zamawiam raz na rok za niecałe 50 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

na przeciwko parku koło dawnej drzewnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Też polecam popatrzeć na allegro - za komplet kartridży (5) "niekończących się" (bo ze specjalnymi chipami) i tuszu do każdego z nich (4x więcej w buteleczce, niż w zamienniku/oryginale) zapłaciłem 90zł z przesyłką. Teraz wystarczy kupić już tylko buteleczki, jak skończą się te które dostałem, a kosztują one ok. 30zł - starczają na ok. 4 doładowania każdego koloru. A jeden kartridż kosztuje najmarniej 10zł, więc wymieniające 4x każdy z nich zapłaciłbym 200zł zamiast 30 :) O cenie oryginałów nawet nie piszę.

Porównywałem tusz z buteleczek i zamienników których używałem do tej pory - żadnej różnicy.

Trzeba tylko poświęcić trochę czasu żeby ogarnąć różne opcje, wszystko zależy od drukarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Zapytaj w sklepie komputronik na legionów, serwis ProCop, ja kiedyś u nich kupowałem zamienniki. W tym bloku za Prymą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Nie kupuj żadnych zamienników, bo będziesz miał tylko problemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Od kilku lat używam zamienników, 0 problemów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

"na przeciwko parku koło dawnej drzewnej"- kupiłam tam kilka razy zamienniki. Starczały na bardzo niewiele drukowania. Dwa miesiące temu kupiłam znów- starczyło tuszu na kilkanaście stron druku (zwykłego pisma). Myślałam, że jakiś felerny, ale jak kupiłam następny raz i znów po kilku stronach drukowania drukarka krzyczy "kończy się tusz" to doszłam do wniosku, że coś nie teges. Już tam nie kupię. Ktoś mi mówił, że w Media Ekspert mają. Sprawdzę, jak tam z nabijaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Można uzupełnić tusz bez kupowania nowego. Z kolorem tego nie robiłem ale czarny bezproblemowo. Na pewno w Xeromaxie to robią ale zapewne inni też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Ludzie zrozumcie, że eksploatacja każdej drukarki wiąże się z określonymi kosztami, a oszczędzanie na oryginalnych tonerach (kałamarzach) oznacza tylko kłopoty. Mam w tej dziedzinie kilkunastoletnią praktykę, ale specjalnie nikogo namawiać nie mam zamiaru! To tak jak z zakładaniem gazu do samochodu. Jeden będzie jeździł do majstra co tydzień i wszystkim dookoła będzie rozpowiadał ile to on już zdążył zaoszczędzić. A drugi nie będzie sypiał po nocach i będzie sobie wyrywał włosy z głowy z przeświadczeniem, że właśnie zepsuł całkiem dobre auto (w tym temacie też mam doświadczenie). W obydwu przypadkach wszystko jest tylko kwestią osobistej decyzji: czy mieć drożej i komfortowo, czy trochę taniej i z problemami!
Każdy ma swój rozum i niech się nim kieruje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Jest trochę sklepów z takimi zamiennikami w necie, ale raczej bym nie polecał. No chyba, że ewentualnie serwis www.kuptoner.pl. Oni mają zamienniki, które nie niszczą sprzętu!! I długo pracują. Nie zużywają się po kilku stronach...Inna sprawa że dostarczają produkty za darmoszkę, także nie ma dodatkowych kosztów za wysyłkę i przez to jest taniej kupować u nich niż stacjonarnie w sklepie. Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Producenci drukarek raczej odradzają stosowanie zamienników. Lepiej już kupując drukarkę pomyśleć o tym, ile zapłacimy później za tusze. Dlatego warto inwestować w drukarki Epson. Same drukarki są wydajne i oszczędne, a tusze do nich mega tanie. Teraz jest dobry moment na zakup, bo Epson ma promocję cashback i oddają część kosztów zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Też dużo słyszałam, na temat tych drukarek Epson z systemem ITS. Sprawdzają się bardzo dobrze w wydruku czarno- białym i kolorowym. Na jednym pojemniku tuszu można wiele kopi wykonać z tego co znajomi mówili. Warto zainwestować raz i cieszyć się lepszą jakością i długotrwałym drukowaniem i tanimi tuszami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Allegro ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Wycofują? Jest ich coraz więcej, bo są tanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Kiedyś kupiłam zamiennik do drukarki, a też ma z HP. Ledwo włożyłam i wyświetlił mi się komunikat, że wykryto nie oryginalny tusz do drukarki. Teraz kupuję tylko oryginalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

bzdura używam HP i jadę na zamiennikach. Dwa razy był problem jednak kupując na miejscu nie masz problemu z wymianą na drugi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Nie ma sensu wydawać większych pieniędzy na oryginalne tusze, gdzie możesz kupić tzw. oryginalny zamiennik. Tusze oraz tonery Asarto są zdecydowanie tańsze i o bardzo dobrej, porównywalnej jakości do produktów HP. I masz zapewnioną dożywotnią gwarancję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Loterka- Komunikat zawsze wyskakuje że tusze nie oryginalne . Trzeba w ustawieniach przestawić. Ja kupiłem zamienniki hp 655 i jestem zadowolony

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamienniki do tuszy do drukarek

Zamienniki tak to prawda są tańsze do drukarek ale czy są tak samo wydajne niż oryginały? ja kupuję zawsze oryginalne tusze do drukarek ze sklepu https://ale.pl/1095-oryginalne-tusze-do-drukarek-hp i nie mam żadnego problemy z drukarką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org