sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gaz znieczulający podczas porodu w łomży

witam chcialabym sie dowiedziec jak wyglada korzystanie z gazu znieczulajacego w łomżyńskim szpitalu czy jest dostepny dla kazdej rodzacej czy faktycznie pomaga cos sie płaci za niego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

jest za darmo, trzeba poprosić podpisać chęć z niego korzystania i tak czekają z podaniem , z niego pożytek bardziej działa na świadomość ,że się coś dostało i nam pomoże i będzie mniej bolało .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

to nie jest gaz znieczulajacy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

ale ma podobno dzialanie znieczulajace dlatego tak napisalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

nie płaci się, położna na początku przy wypisywaniu tych wszystkich papierków pytała czy jestem tym zainteresowana i potem w trakcie pytała mnie czy chcę go otrzymać :) ja akurat wykorzystałam już po, tylko przy szyciu :) pomaga!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

ni ****.a nie pomaga to jest tylko sciema, to powoduje by lepsze oddechy robic ale nic nie pomaga a i potem wysusza ci jame ustna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

Gaz nie znosi całkowicie bólu (nie jest znieczulający) a obniża jedynie trochę jego odczuwalność- nie można stracić całkowicie czucia w czasie porodu naturalnego . Znieczulana to byłabyś w czasie CC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

pierwszy raz slysze o takim gazie,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

To nie jest gaz znieczulający tylko rozweselający :)))
coś więcej na temat: http://www.papilot.pl/ciaza/13801/Porod-na-wesolo-Jak-na-ciezarna-dziala-gaz-rozweselajacy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

no Ty będziesz mi mówiła że nie działa skoro korzystałam i wiem jak było z szyciem bez gazu i z :) trzeba umieć z niego korzystać, obok mnie rodziła dziewczyna i położna tłumaczyła jej co chwilę jak z tym oddychać i nic nie docierało, co w czasie porodu i tego bólu jest oczywiście zrozumiałe, żeby nie było że się czepiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

oczywiście pisałam do niekumaty_piknik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gaz znieczulający podczas porodu w łomży

ten gaz to tlenek azotu,nie zneczula tylko wytłumia ból,działa też podswiadomie,bo skupiasz sie na oddechu,i tak nie masz czasu na panike,ja bylam zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org