sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wgniecenie na drzwiach samochodu

Witam
Moze ktos z forumowiczow orientuje sie gdzie mozna pozbyc sie w łomzy takiego wgniecenia z drzwi samochodu oraz ile to kosztuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

3 paczki element taki jest standard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

300 zł to biora za 1 element, wyszpachlowanie z malowaniem, a mi chodzi tylko o to wgniecenie.... wiem ze maja takie przyssawki ktorymi odciagaja, tylko nie wiem gdzie to dokladnie jest w łomzy, o ile wogole jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

Słyszałam , ze w ostrowi maz. to robia .... ale lipnie to wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

no to szykuj 3 paczki albo srubokretem kombinuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

maroo jak znjade to dam ci namiary zebys wiecej tym srubokretem nie musial sie meczyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

przepychaczem do kibla spróbuj zassać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

Mnie usuwali wgniecenie w Airconstruction. Usunęli je bez ponownego lakierowania, co mnie bardzo ucieszyło. Dzięki temu koszty były znacznie niższe. Możesz sobie do nich zajrzeć i zapytać o cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

Dziękuje Beatka67 ale już nie mam tego samochodu. Informacja przyda się na pewno na przyszłość, bo nie wiem dlaczego, ale jeśli chodzi o kosmetykę auta np: wgniecenie, rysy, wstawki, polerowanie, to łomżyńscy fachowcy są daleko za murzynami! Nie potrafią nic, prócz pomalowania całego elementu i to jeszcze ze źle dobraną farbą i tzw cytrynką. Ktoś, kto się podszkoli w tym kierunku będzie naprawdę robił na tym duże pieniądze i nie będzie narzekał na brak chętnych. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

kiedys moj kolega usunal se takie cos.. pojedzil troche oparl sie o samochod i wrocilo do stanu z przed naprawy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

możesz się przejechać do blacharza, jest to na tej drodze z kostki koło Prymy. Skręcając koło Prymy w drogę z kostki to będzie droga w prawo, nie pamiętam, która. Idzie się dogadać, spx gość.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wgniecenie na drzwiach samochodu

najlepiej zrobi to blacharz bez wątpienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org