niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŻAK Łomża

Witam , nie jestem z Łomży i wiem ,że temat szkoły ŻAK był już poruszany jakiś czas temu tutaj... Mam jednak pytanie czy ktokolwiek uczęszczał tam na zajęcia policealne dwuletnie czy w ogóle można się czegoś nauczyć? Zapisałam się tam na kierunek Technik Administracji i zastanawiam się co mnie tam spotka może ktoś też się zapisał w tym roku bądź ma jakieś doświadczenie z tą szkołą proszę o jakiekolwiek info. ;) Dzięki z góry pozdrawiam.

..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

dobra szkoła :) pełna satysfakcja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

fionix> dobra szkoła :) pełna satysfakcja

A skąd taka pewność? Jakiś przykład może?

..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

pierd*lenie....żaden pracodawca poważnie nie weźmie pod uwage tej ''dobrej szkoly'' ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

heh dokladnie odpusc sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Witam , a co myślicie na temat LO w tej szkole ? warto iść czy lepiej gdzieś indziej bo znajomy się zapisał i teraz się zastanawia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Jeżeli ktoś jeszcze ma coś do dodania na ten temat to proszę o szczere opinie.

..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Co _Ja_Pacze:)

LO jest tylko LO , nikt nie patrzy na to gdzie kończone i w jakiej szkole kończone.

Warto je skończyc , ale i tak jakiejś nieziemskiej wiedzy nie zadobędziesz w tego typu szkołach wieć znajomy , niech się przestanie zastanawiać tylko kończy w ŻAK-u:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

To zależy po co zapisałaś się do tej szkoły, bo są plusy i minusy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Bo na obecną chwilę musiałam się zapisać gdzieś ,ale też nie wymagam ,że dużo wyniosę z tej szkoły. Ale coś robić trzeba lepsze póki to niż nic.

..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Skoro gdzieś musiałaś i nie wymagasz zdobycia dużej wiedzy, to raczej dobry wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Rondo:)
Od kiedy to w szkołach systemu zaocznego lub wieczorowego zadobywa się ogrom wiedzy?

Po to chodzi się do takiej szkoły żeby miec papierek.
Kto chciał zdobyć wiedzę poszedł do normalnego dziennego LO :)
A tutaj ?
Tutaj potrzebne jest jakies minimum do zdania egzaminu i to wszystko :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Racja :) dlatego napisałem, że ok. Jedynie te egzaminy w Żaku z tego co wiem wypadają raczej słabo :/ Jeśli ktoś chciałby zdać, to musi się choć trochę przyłożyć, a jeśli chodzi o papierek, to jak najbardziej spoko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Czyli że szkoła jest ok:):)

Zapisujcie się gimnazjalne niedouki :):)

Nie trzeba codziennie po kilka godzin gnić w ławkach a i z lekcji coś tam zawsze do egzaminu zapamiętacie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

już swoje zdanie wyraziłam na sobie przetestowalam nie żałuje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Dzięki za Wasze opinie ;)
Pozdrawiam.

..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

znajdź coś lepszego, nie takie szkoły ludzie kończą i pracy nie mają

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

Masakra. Administracja ..? Nawet po tym pracy nie ma. Jeszcze w Żaku :D Chyba sama siebie będziesz administrować ;D Ha. Tak jak zarządzanie, sami sobą zarządzają :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

a co powiecie na masaż leczniczy po tej szkole? nauczy sie czegos czlowiek czy tylko strata czasu ?

...Czasami lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŻAK Łomża

brak odpowiedzi? nikt tego kursu nie konczyl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org