sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Futbol Amerykański w Łomży

Co sądzicie aby stworzyć drużynę Futbolu Amerykańskiego w Łomży? Nie myślę tu tylko o graniu amatorskim ale przede wszystkim o wystąpieniu w Polskiej Lidze tzn. profesjonalny strój, kask itd.

FA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

masz jakiś ubiór do tego ? mogę spróbować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Ja tam bym byl za ! Tylko watpie zeby znalazl sie sponsor na takie cos, stroje kaski ochraniacze to wszystko kosztuje. Treninigi i miejsce do trenowania, trenera tez trzeba oplacic. Watpliwa sprawa i dluga droga do przebycia w tym kierunku. Pomysl fajny jak najbardziej ale watpie zeby bez sponsora ktos chcial wylozyc na to wszystko tylko po to zeby po jakims czasie dowiedziec sie ze **** z tego. No ale powodzenia oby sie udalo to sam z checia sie zapisze na treningi:)) Piss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

http://www.lomza-jackals.pzfa.pl/nas.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Z tego co wiem od trenera "Jackals" to drużyna aktualnie nie istnieje. Kilku chłopaków amatorsko gra sobie przed blokiem.

Rozmawiałem z kilkoma sponsorami, pieniądze się znajdą a w klubie " Agrobiznes" jest rekrutacja. Zapraszam

FA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Moim zdaniem to świetny pomysł. Sądzę, że w Łomży jest zapotrzebowanie na ten szybko rozwijający się i coraz bardziej popularny w Polsce sport. Z pewnością znajdzie się wiele osób do gry, tym bardziej, że będą rozgrywki w lidze. Zapiszę się na treningi razem z kolegami. Fajnie, że w naszym mieście powstaje taka inicjatywa. Czekałem na coś takiego, bo w naszym regionie nie można było niestety trenować futbolu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

WSA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Dokładnie w KSA ( Klub Sportowy Agrobiznes) przy WSA

FA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

W jakim dniu i w jakich godzinach sa te zapisy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Wejdź na stronę ks-agrobiznes.lomza.pl tam masz informację na temat rekrutacji.

FA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Odnawiam temat.... kto wybiera się na rekrutację?

FA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Ja się wybieram,może jeszcze kolegę namówię,warto spróbować czegoś nowego,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Jak będzie Wam potrzebny bramkarz to jestem chętny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Futbol Amerykański w Łomży

Ja będę na pewno - grałem wcześniej w Seahawks Gdynia - a na marginesie: czy jest w Łomży jakiś klub, pub gdzie puszczają ESPN America? Chciałem zobaczyć pierwszy mecz sezonu, ale w Cyfra+ nie ma tego kanału

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org