piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Cukiernia Anna w Zambrowie nie wywiązuje się z zamówień na torty składane przez klientów. Zamawiałam z cukierni dwa razy na urodziny tort i dwa razy nie zrobili takiego jakiego chciałam był w ogóle inny i waga nie była taka jaka miała być. Dzwoniąc do nich z reklamacją kierowniczka cukierni była bardzo nie miła nie chciała słuchać tego co mam jej do powiedzenia rozłączyła się. Tort zamawiany był za pośrednictwem supermarketu Stokrotka przy ulicy Ks.Anny w Łomży.

Życzliwa klientka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Może po prostu stokrotka coś pomyliła? Cukiernia Anna to najlepsza cukiernia w okolicy jaką znam. Jeśli kupuję ciasto to tylko u nich. I nigdy nie miałam problemu z zamówionym produktem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

może i słodzę ale torty to są super nie wspomnę o ciastach (jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

ja zamawiam w cukierni anna torty i są pyszne myślę że to stokrotka się pomyliła a nie cukiernia ja zamawiam w ABC i jest super jaki zamówię taki mam a te torty są rewelacyjne chyba najlepsze z całej okolicy a ślubne jakie piękne , także polecam wszystkim cukiernię Annę z zambrowa tylko trzeba zamawiać w konkretnym sklepie a nie w supermarkecie,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

A ja nie polecam i to nie wina stokrotki tylko Zambrowa !!! i zdania nie zmienię możecie sobie chwalić ja się na nich zawiodłam !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

@ klientka

Czy trudno zauważyć, że twoje pretensje nikogo nie interesują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Ja tylko zamawiałam z Zambrowa wszystko było ok ale jedna znajoma mówiła jak jej kolezanka odebrała niby robiony na zamówienie ale chyba na trzy dni wstecz .

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Dziękuje za informacje dobrze że w porę weszłam na forum bo miałam zamawiać Tort na ślub siostry co do komentarza że pretensje nikogo nie interesują właśnie że mnie to bardzo interesuje


Kawoszka27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Tak bo jednej się coś nie spodobało to od razu ci też zły tort zrobią.
A jak ja powiem że w McDonald sikają do koli to też już tam nie pójdziesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

pyszne w Kolnie:) Piekarnia Rapato, duży wybór, dobra cena, a tort może mieć piętra każde w innym smaku, do wyboru do koloru:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

I założycielka tematu i Kawoszka, chętnie słuchająca krytycznych opinii, właśnie się zalogowały na forum.Ot taki zbieg okoliczności.A tory z Zambrowa bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Ja zamawiałam w Zambrowie na swoje wesele wygladał inaczej niż miał wyglądać miały być ozdoby tylko różowe a pojawiły się jakieś żółte zielone i ułożenie kwiatów miało być w łezkę a były porozrzucane nie podobało mi się to i dekoracja na torcie miała być tak geśte kropki a były tak rzadko zrobione ze nie ładnie to wyglądało albo komuś się nie chciało :(
Tort był smaczny ale nie taki jak zamawiałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Smakowo torty z Zambrowa są bardzo dobre. Co jednak do wagi i do tego,że nie zawsze otrzymuje się to co zamawia to podzielam klientkę 00. Tort komunijny wyglądal jak na urodziny babci choc kobieta pisała dokladnie co chcielismy - w smaku jednak bardzo dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Torty mają strasznie nie smaczne...zwłaszcza takie dla dzieci,smakują jakby były mydlane,a raczej wcale nie smakują...ciasta są ok,ale torty do d....
Torty najlepsze są w cukierni Cendrowscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Zbliża się roczek mojego synka,poradzcie skąd wziąć tort?Myślałam o ABC,bo 2 razy brałam i był ok,no ale ten ma być typowo dla dziecka,a mała pisze,że nie mają smaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Jestem Łomżaninem. Cieszę się że cię wyrombali. Zamawia się torty w naszych łomżyńskich cukierniach, a nie na wsi w zambrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Hahahaha klientka00 tyle jest w Lomzy cukierni ze zamowilas az stamtad.? Powiedz co Cie pokusilo, pewnie "tanio" Cie podkusilo.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

klientka i kawoszka to jedna i ta sama osoba... a moze to konkurencja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Aja polecam cukiernie Weronika na ul.Chabrowej,torty sa pyszne,maja rozne postacie z bajek nie ma problemu z zamowieniem torta dla dziecka,a takze dla doroslych.ciasta tez sa pyszne.polecam!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Oj kobity,kobity nie chce wam się piec ciast,tortów,gotować.Wygodnictwo i lenistwo do n-tej potęgi.Teraz to jedna z drugą pod blokiem staną i plotkują i czasu nie mają na wypieki własnej roboty.
Nasze mamy nie zastanawiały się nad wyborem cukierni tylko składników do ciasta(a z tymi za czasów PRL-u było dużo gorzej niż dzisiaj).
Świat się wali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Tylko nie w cukierni Weronice tam są kilku miesięczne biszkopty a we wrześniu piecze się już ciasta na boże narodzenie. a co do klientki00 to może jakaś rozkapryszona niedogodzona klientka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

A ja mysle ze klientka00 robi niby reklame.? Tak jak napisal bizness :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Jak dla mnie torty z Zambrowa są w smaku paskudne - dokładnie jak ktoś wyżej napisał - mydlane, bez smaku i sztuczne do n-tej potęgi. Nie wiem, co komu w nich smakuje.
No ale każdy ma swój gust. Ja w każdym razie nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Ja na wesele zamawiałam w Zambrowie tort i był bardzo dobry, a dekoracja prześliczna, chociaż też nie chciałam niczego przesadnego... Ale nie było to w tym roku, więc teraz nie wiem jak tam jest. Ostatnio bardzo mi smakował tort z Okruszka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

też polecam Weronikę.Co ty piszesz za bzdury o biszkoptach. Torty są smaczne, nie są mdłe i świeżutkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Macie racje nie zamawiajcie tortów na wsi w Zambrowie.Lepiej wcinajcie swoje smaczne z prochów i bóg wie jeszcze czego.od 25 lat zamawiam torty u WIEŚNIAKÓW i problemu nie miałem.Jak wieśniaków zatrudniacie w swoich sklepach to nie ma co dziwić.

kac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Polecam cukiernie w Białymstoku na Malmeda.Tylko ceny u Jacka to kosmos.A chemia się odbija tydzień. :)

kac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Zamawiałam nie raz torty z Anny przes sklep w ABC i nigdy nie było problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Najlepsze ciasta i torty są w ABC, polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

w ABC torty i ciasta sa wlasnei z zambrowa . i sa naprawde pyszne . pierdzielicie głupoty . jeszcze nigdy nie zrobili mnie na szaro . polecam rowniez cendrowskich tylko oni juz nie robia tortow dla dzieci bo ostatnio na urodzinki corci chcialam zamowic to wiem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Do Barona666.....
Odpowiedz sam sobie tylko, czy Ty jesteś umysłowo chory człowieku...?
Najdalej w Jeziorku byłeś na zabawie i masz czelność pisać, ze Zambrów to wieś....Żallllllll

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Ty to chyba nigdy nie słyszałeś że łomża niedawno miała rejestrację na samochodach (przed zmianą województwa bo i tego została pozbawiona) WWKZ- tzn WOJEWÓDZKA WIEŚ KOŁO ZAMBROWA , a asfalt też na noc zwijają ? żeby kury nie wydziobywały. Zambrowianin z krwi i kości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Doprawdy przezabawne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

Drodzy Państwo!
Ja również należę do tych zawiedzionych klientek, ponieważ cukiernia „Anna” nie dostosowała się do mojego zamówienia, jakie złożyłam za pośrednictwem sklepu ABC w Łomży. Bardzo zależało mi, żeby tort okolicznościowy z okazji chrztu świętego mojego wnuka wyglądał pięknie, estetycznie i smacznie, bo wśród gości byli ludzie przykładający dużą wagę do estetyki kulinarnej. Zanim więc złożyłam zamówienie, najpierw (w Internecie) przeczytałam informację na temat cukierni „Anna”, a także wypróbowałam smak ciast, jaki ów zakład dostarcza do w/w sklepu. Spodobało mi się, że w swojej ofercie zakład informuje, iż wykonuje również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię wykonania do życzenia klienta i zapewnia, że nie ilość liczy się najbardziej, lecz jakość oferowanych przez nich produktów. Ta informacja utwierdziła mnie w przekonaniu, że to jest to, czego szukam. Na wszelki wypadek, dla jasności i uniknięcia niedomówień, wysłałam drogą e`mail projekt tortu, a oprócz tego kilka razy kontaktowałam się telefonicznie. Podobny projekt zostawiłam też w sklepie ABC razem z zamówieniem.
Oczywiście otrzymałam zapewnienie, że wszystko będzie zrobione, jak należy. Tymczasem, przy odbiorze tortu spotkało mnie ogromne rozczarowanie, bo tort w ogóle nie przypominał tego z obrazka, wręcz był wstrętny, pozbawiony ozdobnych elementów, a napis przypominał pismo dziecka z przedszkola. Zresztą nie tylko wygląd był brzydki, bo jeszcze i smak nie ten, ponieważ według zamówienia powinien być truskawkowy, a nie jakieś tam owoce leśne. Całe szczęście, że udało mi się zrobić nową dekorację, bo inaczej wstyd byłoby wystawić na stół.
Doprawdy nie sądziłam, że w czasach, kiedy firmy zabiegają o klienta, spotkam się z takim lekceważeniem. Rozumiem, że w okresie przedświątecznym zakład miał sporo zamówień, więc nie było czasu na zabawę i wszystko było robione, jak leci, „na jedno kopyto”. No, ale klienta to nie obchodzi. Moim zdaniem, każda szanująca się firma, dbająca o dobre imię powinna dbać o swoich klientów, bowiem Ci są żywą reklamą. Nikt inny nie rozsławi firmy i nie nagłośni tak, jak dobrze obsłużony klient. Takie
są zasady marketingu.
Naprawdę zawiodłam się i na pewno nie polecę tej cukierni swoim znajomym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!

plecam weronike. cukiernia weronika.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zamawiajcie tortów w cukierni Anna w Zambrowie!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org