sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sztuczne rzęsy ...

Czy ktoś może wie gdzie można w Łomży niedrogo przedłużyć rzęsy ? Niedawno na tym forum ogłaszała się dziewczyna która robi przełużanie rzęs w domu za 100 zł - czas trzymania rzęs 2 tygodnie ... Bardzo proszę o odpowiedż za tydzień mam bardzo ważną uroczystość, bardzo proszę również bez uszczypliwośći ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Ja przedłużam rzęsy, jeśli chcesz sie dowiedziec za ile robie i wogole to odezwij sie na meila biala15-92@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

z tego co wiem to na legionow a ameli kosztuje ok 250zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Przstrzegam przed wykonywaniem tego zabiegu w domu, lepiej znajdź kosmetyczkę, która wykonuje to legalnie w salonie kosmetycznym, nie ryzykuj. Możesz dostać uczulenia, albo ktosś użyje za mocnego kleju i sklei Ci powieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

A nie myślałaś może o doczepieniu sztucznych rzęs tego typu https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/881-ardell-kepki-sztucznych-rzes-medium-individuals-natural-black-bez-wezelkow.html
, efekt jest bardzo podobny, a przynajmniej masz świadomość , że nie niszczysz przy tym swoich własnych rzęs. Poza tym nie jest to duża inwestycja, a jeśli użyjesz właśnie takich jakościowo, jak Ardell, to na pewno spokojnie utrzymają Ci się kilka dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

www.facebook.com/pieknie.byc.soba niskie ceny, jakosc super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Moim zdaniem najnaturalniej wyglądają doczepione u nasady kępki rzęs. Na jakąś uroczystość to dobre rozwiązanie. Ważne, żeby efekt nie był zbyt teatralny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

;ddd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Raz zrobiłam sobie rzęsy metodą 1:1 i raczej tego nie powtórzę. Efekt był fajny przez jakieś 12 dni, a potem było już tylko gorzej... Kosmetyczka zapewniała, że będą się trzymać do trzech tygodni, po trzech tygodniach miałam już same strzępy, a nie robiłam tego w byle jakim salonie. Też myślę, że doklejane na imprezę kępki, które można samodzielnie ściągnąć są dobrym pomysłem, a osobiście używam doklejanych rzęs kupionych w Hebe, jeśli zależy mi na efekcie \"wow\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

1:1 to jest najlepsza metoda, ale trzeba wybrać dobrą kosmetyczkę, która pracuje na dobrych produktach. Wtedy sztuczne rzęsy przede wszystkim nie będą wypadać ani kruszyć się i będą wyglądały naturalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Myślę że warto, żebyś zajrzała grupy na fejsie. Dużo dziewczyn ogłasza sie właśnie tam i od raz możesz sobie zobaczyć zdjęcia jak co komu wychodzi :)

_____________
Ciekawe porady i wskazówki na http://alkan.pl/poradniki/ :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Nie podobają mi się te wszystkie lalunie z rzęsami jak wachlarze :).

------------
Ciekawe akcesoria bezpośrednio od projektantki: blog Denimbase to markowe ciuchy i akcesoria, niezbędnik podróżnika małego i dużego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Czy zakładacie sztuczne rzęsy na co dzień, czy tylko na specjalne okazje? Jak długo mogą utrzymywać się takie rzęsy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Ja bardzo lubię doklejane rzęsy, zwłaszcza od momentu gdy odkryłam klej do rzęs https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/kleje-do-rzes Bardzo dobrze się sprawdza i odkąd go kupiłam (kilka miesięcy temu) cały czas nadaje się do użytku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Dla mnie sztuczne rzęsy to jakaś patologia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Jestem zdania,że jeśli już decydujecie sie na przedłużenie rzęs, to nie wybierajcie się tam gdzie jest najtaniej, ale tam gdzie maja w tym temacie doświadczenie NIe sztuką jest wydać kasę na kogoś kto nie zrobi Wam ładnych rzęs, ale jakąś szczotkę na oczach, która będzie brzydko wyglądała. A czasami się coś takiego właśnie widzi...
Proponuję zamówić sobie natomiast serum do rzęs:
https://www.cefarm24.pl/long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes-3-ml.html

Takie opakowanie wystarcza na prawie 3 miesiące. A produkt znacznie potrafi wydłużyć nasze własne rzęski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Nie wydaje mi się żeby ktorakolwiek \"lalunia\" robiła rzesy by tobie się podobac. Moje (metoda objętościowa) robie co 5 tygodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy ...

Ja się boję przyklejania rzes na klej dlatego zawsze unikałam ich jak ognia. Teraz jednak na rynku są dostępne rzęsy magnetyczne - http://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/rzesy-na-pasku/rzesy-magnetyczne i myslę, że to świetna alternatywa dla tych na klej. Czy któraś z was ma te rzęsy? Jak się sprawdzaja? Strasznie kusi mnie żeby je zamówić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org