piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Renault Megane II

Co sądzicie o tym samochodzie, czy warto inwestować w kupno tego auta? chodzi mi o silnik diesla głównie. Podobno duży komfort jazdy tym samochodem i ogólnie podoba Mi się z wyglądu. Może opinie jakieś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

Polecam tylko ja bym teraz wybrał silnik benzynowy. A i nie słuchaj pseudo znawców z golfów i bemek że francuzy to gówno bo to oni gówno się znają:)
I szukaj krajowego bo sprowadzane to przekręty z licznikami i ze niby bezwypadkowe:) Łatwiej prześledzisz historię krajowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

zalezy w jaki sposob bedzie na siebie zarabial chcesz go wypozyczac czy tez przeznaczyc na reklame???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

dobry samochod robi piski na 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

lanosa polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

Lanos to rodzinne auto dla ubogich rodzin.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault Megane II

Potwierdzam to co napisał Janusz kos ,że tylko chwali się niemieckie.Ja osobiście po przejściach wcześniejszych z Passatem nie wiedziałem co kupić i tak trochę przypadkiem trafiła mi się "meganka" 1,9 DCI.Po czterech latach nie mam co narzekać,ale powiem Ci jedno,że facet który mi go sprzedawał nie bał się żadnej diagnostyki ,żadnych badań .Mogłem go sprawdzić jak i gdzie chciałem.
I tu właśnie upatruje sens kupna dobrego samochodu bez względu na markę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org