czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawo jazdy 16 lat

U kogo można zrobić prawo jazdy na samochód gdy się ma 16 lat ale jeżdżąc samochodem a nie skuterem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

u nikogo sp..erdalaj do nauki gówniaro

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

Legendarny_Obywatel < wypierdalaj ***** !!!
16 lat to wystarczająca by zrobić sobie prawo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

wystarczy spojrzeć na popisy kierowców za kółkiem i wiadomo czy wystarczająco , bez urazy ale mając 16 lat to można sobie rowerem pomykać a nie samochodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

Być może 16 lat to dla niektorych niewystarczający wiek, ale przepisy prawa na to zezwalają. Zadałam proste pytanie- u kogo a nie chodziło mi o wasze rozważania czy to odpowiedni wiek. Jeśli ktoś wie niech mi pomoże. Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

ledwo z gimnazjum wyszła i już prawka w głowie, niewiele starsi od ciebie jeżdzą jakby pierwszy raz wsiedli za kółko, ogólnie teraz zauważa się dużo patałachów co kupi szrota i plądruje po Łomży, w tamtym tygodniu już jeden zrobił balet po rondzie, to sie nazywa odpowiedzialność ja to nie wiem co tacy ludzie mają w głowach, dać im rower to też trzeba rozglądać się dookoła siebie czy nie jedzie taki mongoł i czy nie przejedzie ci po grzbiecie

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

popieram wszystkich przedmówców!! Wiek dorosłości powinien zostac podniesiony do co najmniej 25 lat!!!! i co TY sobie myślisz jechac maszyną o której prowadzeniu decydują 2 czynniki: doświadczenie kierowcy i prawa fizyki? teraz większośc młodocianych wybiera tą 2 opcję i widzimy efekty. daj spokojnie jezdzic porzadnym kierowcom!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

po pierwsze to prawo jazdy na kategorie B mozna uzyskac po zdaniu egzaminu ukonczywszy lat 18 !!!!!!!!!!!!!

to o co pyta "laleczka111" to zupelnie inna kategoria, mianowicie B1. mozna ja uzyskac po ukonczeniu 16 lat, ale upowaznia do prowadzenia pojazdu o dmc nie przekraczajacej 550kg. na chwile obecna, bez powaznych modyfikacji to np mercedes smart. zdaza sie ze "zaadoptuje" malucha ale czy warto?
jednym slowem koszty spore, a ryzyko ... no coz zalezy od predyspozycji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

prawko w wieku 16 lat???? dziewczyno ty naucz sie wyraznie mowic!!!! na nauce jazdy moze ci isc ok i egzamin tez mozesz zdac,ale nie sadze ze bedziesz umiala sie zachowac na drodze o wiekszym dystansie lub w zime na lodzie!!!! dziewczyno wez sie za nauke a nie za auto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

Jak chcesz robić prawko w takim wieku to zastanów się czy warto. Bo do takiej kategori samochód ciężko znaleźć i będzie trochę kosztował. Pobawisz się autkiem dwa lata i będziesz musiała znowu robić prawko na "B" i oczywiście zmiana samochodu bo ten mały to dla dzieci. Nie wiem czy to się opłaca. No chyba, że śpisz na pieniądzach to co innego. Albo masz bogatych rodziców co spełniają każde zachcianki córeczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

Tylko ze jak zda na B1 to juz jak zdaje na B2 nie musi zdawac testow tylko jej przechodza i zdaje jazde a co was obchodzi czy chce zdac i czym bedzie jezdzic a moze lubi jezdzic samochodami i ma do tego zamilowanie. Teraz coraz wiecej widac dziewczyn jezdzi motorami , autobusami , tramwajami albo tirami. A zapewne paru cwaniakow co tu tak pisze to tylko na samochod maja prawko bo wiecej nie umieja jezdzic tira wam dac z przyczepa to panika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy 16 lat

gówniara ma sie uczyć i tyle koniec dyskusji, mało ci wypadków z udziałem nieletnich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org