piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kradzież

Poszukuję świadków kradzieży roweru BMX mającej miejsce dziś ok godz. 15.00 w pobliżu kafejki internetowej na ul. Radzieckiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

ja miałem taką samą sytuację... tego roweru już raczej nie znajdziesz ... ale!
radze pojeździć poszukać samemu po mieście, odwiedzić np. skate park itp.

powodzenia ;)



+++++++++++++++++++++++++++++++++

hym, życie ... to nie je-bajka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

wyjaśnijcie mi, kto obecnie korzysta z kafejki internetowej, nie wiedziałam, że to jeszcze istnieje ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

Witam
Kafejka internetowa to takie miejsce gdzie mozna pograć towarzysko w gry sieciowe i załatwić wiele spraw. jest wiele osób, które korzysta a nie siedzi w 4 scianach domu.
Jeśli rower był nie przypięty to każdy przechodzień mógł nim odjechać, jednak gdy był przypiety to został zapewne przywłaszczony przez kogoś z okolicy kto lubi namietnie cudze rzeczy to jest bardziej konkretny trop- ktoś musiał mieć narzędzie aby ten rower zdemontować. Juz zapewne został sprzedany za pare złotych. Tego roweru już zapewne nie odzyskasz ale jesli w łomzy poznasz to jedyne twoje szczęście na odzyskanie.
Słyszałem ze tam było kilka takich kradzieży to jedynie ktoś miejscowy to robi w tym kierunku szukaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

Zalozyciel postu niech poda swoj numer gg odezwe sie w tej sprawie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

Rower był przypięty , a mój nr gg 2702420

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

Jeśli ktoś coś wie w tej sprawie bardzo proszę o kontakt, każda informacja jest bardzo ważna, dzieciak cieszył się rowerem parę dni :-(
gg 2702420

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

to juz sie nie pocieszy bo rower zmeinil wlasciciela a zapewne i kolor ze o miescinie juz nie wspomne .. napewno nie bedzie teraz jezdzil po skejcie nie ma co szukac zwineli mi juz rower ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kradzież

Dam wam dobrą radę jeśli chcecie ukarać złodzieja,musicie zorganizować obławę na niego,postawić drugi rower,nawet lepiej jak jeszcze bardziej wartościowy i przyczaić się gdzieś gdzie jest możliwość,jakaś kamera,trzeba pomyśleć,umiejętnie to zaplanować,taki złodziejaszek prędzej czy później wróci nawet szybciej jak myślicie.Złapać go na gorącym uczynku i tyle,może jakiś inny rower odpali w ramach tego skradzionego i już sprzedanego.
Trzeba przycisnąć za jaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org