piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cyfrowy polsat net porazka

mialem w play wzialem w polsacie mial byc kilka razy szybszy okazal sie dwa razy wolniejszy chyba oddam mam 7dni dlaczego tak powazne firmy naciagaja ludzi jednak play nikt nie przebije to ze pisze a oszukanstwo wielkie po co to zawyzac paramerty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

Kup antenę zewnętrzną,a najbliższy nadajnik masz na Hotelu Gromada tak mi się wydaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

A podłączyłes modem:p z antena super smiga co ty opowiadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

od polsatu chyba jest na kominie mpec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

tez mi w sklepie proponowala antene tylko tak sie reklamuja ze niby najlepsi na rynku i trzeba takie dodatki chyba kupie jak tak play chodzil bez takich no coz trzeba bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

jak na razie tylko play, a od polsatu z daleka, czy to tv czy net...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

niby jak ma lepszy zasieg to chodzi tak samo jak play ale z zasiegiem jest gorzej play bez anten zadnych no coz sam nie wiem czy dobrze zrobilem nabralem sie ze niby ma byc duzo szybszy tak pisze a to wielka sciema firmy bo play to coc prawde pisze choc nie zawyza predkosci i to ta znacznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

kiedyś, jak jeszcze szałem był internet o szybkości 7Mb/s, szukałem sobie oferty i pracujący w pewnym salonie kolega potwierdził mi że w Łomży żaden tyle nie wyciągnie, jak dodał "nie ma takiej opcji". Do dziś trzymam się tych słów i mówię stanowcze nie takim nowinkom. Wziąłem wówczas prędkośc 1Mb/s. Może w Wawie, Gdańsku, Wrocławiu taki internet z Polsatu chodzi bez zarzutu ale u nas w Łomży to jeszcze hen daleko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

ale mowicie ze antena rozwiaze kwestie napewno jestem teraz w pracy to inne miejsce chodzi lepiej choc i tak teraz korzystam z sluzbowego z wifi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

tak antena rozwiąże problem ,a ujmująć ogólnie to kablowe nety tylko są

najlepsze i najszybsze jak w IST nikt nie ma lepszego w Łomży od IST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

multimedia ma tą samą prędkość co ist, zdaje się że i vectra też ma podobne osiągi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

20 Mbit/s ? za 59 zł ma multimedia w ogóle taką prędkość?

1 słyszę...

Takiej prędkości w Łomży żadna inna firma nie ma myślę...

http://www.istsc.pl/internet

i cenowo też są najlepsi,więc jak ktoś by chiał neta kablowego to tylko w IST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

lomzyniak2, multimedia ma tanszy internet, w pakiecie szczególnie... Już kilka razy mnie namawiali przy okazji wizyt w ich biurze ale nie chciało mi się zawracać tym głowy... I też mówią o 20Mb/s a słyszałem że vectra także ma takie osiągi, więc to już dawno żadna nowość. Dlatego warto czasami się czymś zainteresować a nie życ w błogiej nieświadomości i mieć "najszybszy" internet. A po za tym te 20 mb/s w ist to raczej pobożne życzenia niż realne osiągi, co czasem sprawdzam na testerach prędkości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cyfrowy polsat net porazka

oni wszyscy tak pisza play okresla sie na 2ale tyle ma wlasnie a reszta to tylko zyczenia niespełnione

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org