sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRACA ŁOMŻA

HEJ MAM 24 LATA I PRZEPROWADZIŁEM SIĘ DZIŚ ŻONO I DZIECKIEM DO ŁOMŻY. MAM PYTANKO CZY KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ SIĘ ZATRUDNIĆ. MOJA ZONA NIE PRACUJE WIĘC ZEBY UTRZYMAĆ RODZINE CHCIAŁBYM ZARABIAĆ PRZYNAJMNIEJ ZE 2 TYS. NA RĘKE. MAM WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ROLNICZE I PRAWOJAZDY. Z GÓRY DZIĘKI:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Polish Jokes :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

hahhaahhaahahaahahhaahahahahaaaaaa nie no przepraszam.
hahahahahhahahahahahahahahahaaaaaa nie wytrzymam.

---===CICHO CIEMNY JA===---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Żono.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

DUŻY popełniłeś wielki błąd ! W Łomży znalezienie pracy to cud a zwłaszcza za 2000 tyś.
Tu tylko wyzysk i chamstwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Za 2000 tyś. to ewenement w całej Polsce znaleźć pracę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

CYTAT -[MAM WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ROLNICZE I PRAWOJAZDY.] jak zdałes maturę z taką POLSZCZYZNĄ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Raczej to prowokacja. A jeżeli nie - przestroga. Trzeba najpierw zainwestować w swoje wykształcenie, a potem mieć wymagania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Nawet z wykształceniem niewiele tu się zdziała chyba że zostaniesz
urzędasem w ratuszu to kilka tysiaków od podatnika wyciągniesz a zainwestować najlepiej we własny biznes ale nie w Łomży bo tu wszystko pada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

A mi to już się pracować nie chcę,tylko Mariolka mnie goni do roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Pracy w Łomży jak na lekarstwo. ale nie licz na cud, że te 2k miesięcznie dostaniesz. współczuje sytuacji naprawdę. optymistycznie moge powiedzieć dla chcącego nic trudnego, gorzej jeśli jest tak, że nie tylko chcesz ale i musisz.

szczerze powodzenia życze mam nadzieje że uda Ci sie cos znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

JUTRO BĘDĘ DZIAŁAĆ. MAM NADZIEJE ŻE COŚ ZNAJDĘ. DZIWNE ŻE W 60 TYS. ŁOMŻY NIKT NIE SŁYSZAŁ O JAKIEJŚ PRACY. MIAŁEM PRACE W POPRZEDNIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA ALE PRACODAWCA NIE PRZESTRZEGAŁ 40 GODZINNEGO TYGODNIA PRACY A ZA NADGODZINY NIE PŁACIŁ ODPOWIEDNIO WIĘCEJ. MOŻE DORADZICIE GDZIE MAM NIE IŚĆ ŻEBY ZNOWU SIĘ NIE PRZEJECHAĆ. WOLAŁ BYM NIE NA BUDOWIE I DROGACH BO TAM NA CZARNO ZATRUDNIAJĄ I TYLKO NA OKRES LETNI. ALE JAK JUŻ NIE BĘDZIE GDZIE TO NIE BĘDĘ WYBREDNY. TRZYMAJCIE KCIUKI!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

żonkę wypuść na ulicę a nie bezrobotna chodzi :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

po co pracowac dolary przysla z greenpointa i bedzie lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Człowieku - dla 19.%łomżyniaków nie ma pracy, a Ty jeszcze masz wyrafinowane wymagania? Jeżeli sprowadziłeś się tu ze wsi - gorzej dla Ciebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

To gdzie taka bida, że Łomża wydała ci się atrakcyjna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRACA ŁOMŻA

Godzin pracy to przestrzegają ale na papierze i wszędzie oszukują tak jak
wyżej napisałeś!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org