piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fotograf

Witam. Potrzebny fotograf na chrzciny na 05.08. Macie jakies propozycje, a moze ktorys z Pan badz Panow fotografow tez tu zaglada i sie odezwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

Chyba najlepszym wyborem byłoby FotoGabs... Dobre ujęcia i niewiele bezsensownych zdjęć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

...chętnie zrobię zdjęcia na chrzcie...pisz proszę na mojego maila... fotolomza@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

Modartstudio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

Witam
Zapraszam do mnie na bloga : www.kamilzieba.flog.pl i jeżeli się wam spodoba to zapraszam :)

Będę mial co prawda ślub dzień wcześniej ale chętnie sfotografuję kolejny chrzest :)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

Taaa FotoGabs. Może jeszcze zaproponujesz zdjęcia studyjne na niebieskim tle z kolumną u boku albo na ławeczce a w tle park? FotoGabs i inne studia fotograficzne z takimi bajerami powinni uderzyć do TVN Turbo - program ,,Legendy PRL"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

SeizeTheDay

Podaj mail-a do siebie.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

bogdan49 - chyba nie wiesz, co piszesz. W Gabsie robią świetna zdjęcia, tylko takie zdjęcia trzeba sobie zażyczyć. Jak ktoś przyjdzie jak cielę i powie "zdjęcie proszę" to takie właśnie zrobią na niebieskim tle i na krzesełku. A jak przyjdziesz z jakimś pomysłem, pogadasz, wyjaśnisz o co Ci chodzi to będziesz miał zajebiste zdjęcia. Ale to wszystko zależy od osób fotografowanych. Ja tam jestem z Gabsa super zadowolona, robiłam tam już kilka sesji i mam na pewno zdjęcia oryginalne i niepowtarzalne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

eizoeizo1234

ewa.kosewicz@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio pod adresem:

http://www.mhstudio.pl

Zdjęcia a uroczystości chrztu możecie Państwo zobaczyć na moim blogu pod adresem:

http://michalhoffman.eu/?p=635

Pozdrawiam serdecznie
Michał Hoffman



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org