niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lomza plac budowy

Wracam do Lomzy ,a tu plac budowy . Rozkopane ulice , rynek miasta. Chcialbym zapytac sie ,dlaczego na kazdym kroku widac polska bylejakosc ,czemu na nieremontowanej czesci jezdni ul. Zawadzkiej zalega pelno blota ,zwiru i kamieni .Po co zmieniac ulice na starym rynku jesli wiele ulic w tym miescie nie nadaje sie do uzytku np. ulica przykoszarowa . Mamy coraz lepsze samochody ,drozsze a te wymagaja lepszej nawiezchni . Apeluje do nadzoru remontowanej zawadzkiej i sikorskiego . Przejazdy prosze zrobic porzadek. , na pasie jezdni po ktorym odbywa sie ruch,. Natychmiast

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

A ty nauczyłeś się wydawania rozkazów od swojego ,,bosa" zza granicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

A jak nie to co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

km, zawadzka ma być remontowana, więc bez podniet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

wrócił chłopak z saxów, boss miał co najmniej lincolna, którego dał mu umyć, przyjechał do ojczyzny i nie wie co się dzieje. Spokojnie człowieczku, budujemy leszy Świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Jutro Maryla go ochłodzi :):)

Dajcie chłopakowi poszumieć jeden dzień :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Będąc gdzieś tam, trzeba było od czasu do czasu wejść na 4portal: 4lomza.pl lub: http://www.wspolczesna.pl/ lub http://www.lomza.pl/ lub: http://superlomza.pl/Community/Default.aspx lub: http://www.narew.info/ a nawet tu: http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Lomza/
A tak gadasz od rzeczy. Remonty, remontami ale za kilka miesięcy lepiej będzie się jeździło m.in. Zawadzką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Widze ze dla niektorych ,ten balagan i to tz. norma ok tolerujce dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Wrócił nam z saxów rewolucjonista:):):)

Będzie wojna łomżyńsko-ratuszowa:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Tylko skończę jeść to zaraz lecę i robię :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

I języka ojczystego też widać dawno nie używał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

chyba najpierw ***** muszą zrobić i rozkpoać żeby potem to ładnie wyglądało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Nie wrocilem tylko jestem na wakacjach, a Ty maruda jak widze to tylko siedzisz zawsze przed kom i piszesz bzdury ,jesli placisz podatki to zabieraj glos. Wiele osob ktorzy pracuja za granica n zasilaja budzet tego kraju utrzymujac rodziny ,i moze nawet cale panstwo . Wiec maja prawo zadac . Co z tego ze cala zawadzka ma byc remontowana w przyszlosci , pas jezdni obecnie przeznaczony do ruchu powinien byc czysty bez blota ,kamieni ,zwiru inwestor jesli wyjezdza z placu budowy ,powinien nie zanieczyszczac drogi ,za to sa napewno jakie kary ,wiec odpowiednie sluzby gdzie sa czy niewidza tego ,czy moze dla nich to norma .????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

km:)
Mam czas to siedzę :)

Podatki też płacę to i zabieram głos:):)

A przez Zawadzką jeździc nie musisz:):):)

Kto sobie drogę skraca ten uje.b.any do domu wraca:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Niestety musze . A jesli jak widze popieracie taki stan placu budowy .to i napewno jakosc drogi bedzie taka sama . wg pn czyli byle jak ,byyle jakis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Nie musisz:)
Nawet jak wyjeżdżasz a Księżnej Annny czy też z Księcia Janusza to nie musisz :):)

No chyba że innej drogi nie znasz , ale to juz inna bajka:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

km - krótkomówiac czytaj wieści co się dzieje i ma dziać a pozniej dyskutuj. Powiedz, z jaiego zakątka Świata przyjechałeś na wakacje, a wtedy podyskutujemy o tamtejszych zwyczajach na budowach - milych wakacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

POLSKA to wieczny plac budowy i wieczny kryzys

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

km to, że tu podrzesz gębę nic Ci nie pomoże. Rusz zad jak Ci się nie podoba i pojedź do Urzędu Miasta krzyczeć. Polecam Ci trasę Szosą Zambrowską, żebyś oponek w błocie nie ubrudził:)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

a jednak jest reakcja na post km:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Niewiarygodne, rozkaz został wykonany.
Ja nie mam takich chodów ''na górze'', ale co szkodzi spróbować: proszę mi należycie odremontować halę targową, obniżyć podatki lokalne, uciąć nieuzasadnione premie dla urzędników z ratusza, zlikwidować PUP albo chociaż jego część, utworzyć strefę ekonomiczną, zrobić coś z wieżą ciśnień(!), bo się marnuje i rozdać każdemu mieszkańcowi Łomży po cukierku. Natychmiast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Ale czego na chłopaka gadacie? On ma rację!.
I myślę, że pomoże ; http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=29331

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

No właśnie widzę, że ktoś po za obrażaniem interesuje się tym :)

PS: Narzekacie sami na drogi w Polsce, a jak ktoś chce zacząć działać to od razu go gasicie, wyzywacie od różnych... Może i ma lepszy samochód, ale przez Was przemawia taka zazdrość, że ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

km, sorry pomyliłem się, chodziło o to że przykoszarowa ma być remontowana, jest to już zaklepane, więc bez podniet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Brud syf i malaria ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

To potanczcie taniec Słońca zeby nam siwecilo w trakcie remontow, a nie tylko deszcze i deszcze padaja :). Wtedy blota nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Ma chłop posłuch jak cholera:):):)

km na PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Ktoś myślący założył rzeczowy post w którym ma rację i... co?
Jak może być dobrze zrobione i posprzątane, jak i po co odpowiednie służby mają pilnować porządku, skoro 99% wypowiadającym się tu taki stan rzeczy odpowiada...
Na szczęście, większość nie jest miarą normalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Po pierwsze to budowa nie jest jeszcze zakonczona wiec tego napewno teraz nie sprzatna. :)
Po drugie na zachodzie jest duzo duzo lepiej. Ten kto byl to wie o czym mowie. Tam po prostu mysla ludzie.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Na szczescie panie/pani cmyk te 99% rozumie, ze jest taka nie inna pogoda i zjawiskiem normalnym jest bloto. A jak samochod kapcie sobie brudzi, to wybierajcie alternatywna droge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

jaaaaaaaaa a co z tego że trwa budowa ? Jest wydzielony pa ruchu i ma być czysty i przystosowany do ruchu, a nie na drodze piach i kamienie. Idąc twoim tokiem myślenia, to jak trwa budowa, to w koło ma być syf i przez pas wydzielony do jazdy da radę tylko terenówką przejechać, bo budowa przecież trwa ...

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Jak zwykle dużo szumu o nic... Zawadzka od dłuższego czasu nie nadaje się do jazdy i w końcu zostanie wyremontowana ale jak zwykle znajdzie się ktoś kto się będzie czepiał do wszystkiego... ahhh Polaczki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

Kto to w ogóle słyszał, żeby podczas remontu czysto było - chyba tylko tam, gdzie się nic nie robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza plac budowy

SN4P, voodoo, i im podobni...

Jak weźmiecie firmę remontową bo odnowienia łazienki, a zrobią wam niezły śmietnik w całej chałupie, też będziecie tacy tolerancyjni?

Co mnie obchodzi, że pada deszcz, że obok jest budowa i sto innych bzdurnych tłumaczeń?
Do 15 marca mam zapłacić podatek. Nikogo nie obchodzi, że mój pracodawca nie zapłacił mi jeszcze, albo, że nie mam pracy, albo, że.....

Tak i tutaj, budowa budową, a pas przeznaczony do ruchu powinien być w takim stanie jak należy.

A tak na marginesie powiem Wam, że warto czasami wyjechać gdzieś poza Łomżę, jeszcze dalej niż Piątnica... A jak już Wam się to uda to popatrzcie trochę dookoła, a jak już 'zobaczycie' to pomyślcie, a przynajmniej spróbujcie... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org