piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CONCORDIA

Jak jedzenie w concordii? Wiem ze sala jest bardzo ladna niezle sie tam cenia dlatego chcialabym wiedziec czy warto zaplacic 150zl od osoby wiem ze ten temat byl juz poruszany ale z tamtego forum nic specjalnego sie nie dowiedzialam dlatego prosze osoby ktore mialy okazje tam byc na jakims przyjeciu czy weselu. Z gory dziekuje!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

Wiem bardzo duzo ale nie powiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

Warto !!!

Byłam w tym miesiącu na imprezie, było smacznie, sala czysta, piękna, wszystko takie swieże ... troszeczkę brak mi zieleni tylko, z tyłu robia wiatę ale ogólnie mało kwiatów może to tylko moje odczucie bo lubię kwiaty ale to są szczegóły brakowało mi tylko tego, pięknych donic przed budynkiem z pieknymi kwiatami a tak wszystko na najwyższym poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

Dziki-Dzik - zabierz tą swoją wiedzę do grobu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

"Wiem ze sala jest bardzo ladna niezle sie tam cenia dlatego chcialabym wiedziec czy warto zaplacic 150zl od osoby"


niezle cenia- 150zł???? .... sorry kobieto ale to jest normalna cena.... nie mów że dużo, bo w Łomży przedział za weselny talerzyk to 135zł- 175zł

czy warto to sama zdecyduj:P spytaj o wolne terminy to się dowiesz czy warto:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

Panie Rahubka nie rób Pan z siebie większego dziada niż Pan jesteś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

"niezle cenia- 150zł???? .... sorry kobieto ale to jest normalna cena.... nie mów że dużo, bo w Łomży przedział za weselny talerzyk to 135zł- 175zł"

175zl hehe smieszne bylam w wiekszosci sal w lomzy i okolicy i nikt mi nie krzyknal wiecej nic 150 zl od pary wiec chyba Cie troche ponosi freestyle224;)
a poza tym odnos sie do tematu pytam o jedzenie w concordii a nie cene innych sal;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

dolceevitaa...a byłaś w Konopkach??

Bo w tamtym roku mieli oferte za talerzyk 220zł (7dań gorących)

W Amadeusie też chyba mają lub mieli taką kosmiczna oferte :)

Co do Concordii to każdego opinia będzie inna. Według mnie jedzenie jest przyzwoite (szału nie ma), ale ja byłem zadowolony

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

ja oczywiscie mowie o cenie za same wesele bez poprawin czy innych tam pierół takich jak stoly slodkie czy wiejskie i kwestii 5goracych dan i 13przystawek o ile dobrze pamietam

pytam o jedzenie bo bede miala tam swoje wesele niedlugo i pare dni temu bylam w concordii przed jakims weselem zeby zobaczyc rozstawienie stolow i ich zawartosc i troche mnie to zszokowalo bo na stolach byly nie swieze rzeczy wrecz bylo pusto dlatego pytam bo nie wiem jak dania glowne moze to przynajmniej przyzwoite

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

a jak wygląda sprawa z obsługą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

Obsługa obsługuje wyłącznie żołądki biesiadników, a to jest mankament, bo "Pirat" mógłby nawiązać współpracę z Kisielnicą.....

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CONCORDIA

Cytat:

"niezle cenia- 150zł???? .... sorry kobieto ale to jest normalna cena.... nie mów że dużo, bo w Łomży przedział za weselny talerzyk to 135zł- 175zł"

175zl hehe smieszne bylam w wiekszosci sal w lomzy i okolicy i nikt mi nie krzyknal wiecej nic 150 zl od pary wiec chyba Cie troche ponosi freestyle224;)
a poza tym odnos sie do tematu pytam o jedzenie w concordii a nie cene innych sal;)


A na kiedy termin można spytać? Bo ja wybierałem w styczniu br salę, ale na przyszły rok to ceny oscylowały od 140 do 180zl, oczywiście mówię tu o salach, które jakoś się prezentują, a nie wyglądają jak stołówki czy sale gimnastyczne ze stolikami...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org