czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Witam
W sytuacji, gdzie w innych miastach buduje się bypassy, by odciążać węzły o dużym natężeniu ruchu (przykład - Hetmańska w B-stoku) ktoś funduje nam zakaz zawracania na Piłsudskiego na wysokości Staffa. Później ŁSM w trosce o coś stawia betoniaki w uliczce równoległej.
Wszyscy wyjeżdżający z Konstytucji i Małachowskiego by móc jechać w stronę Legionów też muszą wpakowywać się na rondo na kilka minut. Oprócz straty czasu ich i innych, to produkcja kilku dodatkowych ton zanieczyszczeń z kopcących wydechów.
Czy może ktoś podpowiedzieć jak załatwić sprawę likwidacji tego zakazu zawracania? Dodam, że wielu, wielu moich znajomych jest również przekonanych o bezsensowności takiej organizacji ruchu.
Pozdrawiam

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Na ostatnim posiedzeniu Rady Miasta, jeden z radnych o to interpelował- nie pamiętam nazwiska ale taki młody

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

proste. mieszkańcy niech wyjadą i blokują ulice aż do skutku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Moj kuzyn jak przyjechal z usa do polski tak okreslil oznakowanie ulic i drog w Polsce . W stanach znaki drogowe ustawiane sa dla debili, a w polsce to debile ustawiaja znaki. Sadze ze mial duzo racji!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Do km.
Twój kuzyn dobrze to określił.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

To tylko jedno z wielu durnych rozwiązań komunikacyjjnych w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Abcd zgadzam się z Tobą, ale naprawienie babola o którym piszę jest stosunkowo proste, tylko gdzie uderzyć? Który z radnych podejmował temat na ostatniej sesji? Ktoś pamięta?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

up

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

z praktycznej strony macie racje ale ze wzgledow bezpieczenstwa nie ,bo jak ktos zawraca to w tej sytuacji moze stworzyc zgrozenie bo mocno wzalnia ruch na tym pasie no fakt ze ten z tylu musi trzymac bezpieczna odleglosc ktos powie i ma racje ale wiecie jakie tumany na drogach sa sami duzo by pisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Nie wiem jak się załatwia zmianę oznakowania ale mam radę jak tam zawrócić.
Otóż ja jadąc Piłsudskiego pod górę, wjeżdżam na ten parking, a potem z niego wyjeżdżam tym samym wjazdem, bo tamten drugi rzeczywiście ktoś zamknął gazonami.
Do czasu zmiany tego oznakowania trzeba sobie jakoś radzić :-))
Przepisów w ten sposób nie łamię i czas oszczędzam.
Pozdrawiam.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Swoją drogą, ciekaw jestem, komu to przeszkadzało, że można było tam zawrócić bez cofania ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

Pierre_Dolain zaraz coś wymyślą, np postawią zakaz ruchu /nie dotyczy mieszkańców/
Andre695 skręcający w Staffa też spowalniają ruch, wiec może i ich wywalić na rondo albo całkiem na Sz. Zambrowską :P sorki, rozchodziłem się :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz zawracania na Piłsudskiego przy Staffa

z tym wiazdem na parking iw yjachac to nie glupie sam tak raz zrobilem i nie lamie sie przepisow ale moga zrobic zakaz ruchu tylko dla mieszkancow z malego miasta chca zrobic stolice takie rozwiazania tam sie stosuje ze zakazy zaracania sa prawie wszedzie ale tu lekka przesada

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org