niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

wlasciciel (ponoc) !!! ostrzyzony na "szlachcica" ;))) granatowy Opel Astra BL- miejsce zdarzenia sklep rog Spoldzielczej i Broniewskiego. Gnojek ktory zastawil samochod na parkingu , jak zwrocilam uwage to podszedl i tekst "kobieto ty masz BLM , ja dopiero podjechalem " BO ON MA BL!!!! zamiast powiedziec "ja naprawde sie spiesze i przepraszam" wiec siurze nieokrzesany!!!! troche obycia !!!!!!!! DO BL-OWCOW ,MIESZKAM W LOZY OD URODZENIA ,REJESTRACJE MAM BLM -(dlaczego ? , bo tak mi wygodniej a wam kij do tego)) Jeszcze raz ciebie spotkam , to odzaluje swego Opla Vektre - ale jako baba pokaze tobie gnoju , gdzie raki zimuja!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Syndrom napięcia miesiączkowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

tępić takie zachowania :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

A co to jest LOZA??nie znam takiej miejscowości;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

przyglup !!!!!!!!!!! z samego rana podniosl cisnienie sobie i mnie!!! Nie chce podawac nr. rejestracji -ale on bedzie wiedzial , ze chodzi o niego -------------------typ[owy neciarz:)))))))) Szkoda ,ze nie mialam aparatu --bezcenne:)))) jak wyskoczyl zobaczyc moja rejestracje:))))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

szkoda że on tobie nie zrobił zdjęcia, pewnie nadawało by się na demotywatory..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

rzepicha takie Be eLe to już standard, szkoda że nie zrobiłem zdj jak była ostatnia burza to wychodziłem z lidla i co? a tu auto, żadnego przejazdu, skurw...y może ich ojciec walił cukrem a nie plemnikami, bo ja się nie rozpływam. Za to widziałem jak ktoś im za to wycieraczki powyginał. Dobrze skór wielom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

OjciecR - masz racje! moze wreszcie PADLBY MIT BLM!!!!!!!!!! A DURNIE I PRZYGLUPY To BL!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppp !

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Po co nerwy..?

1. Wszędzie, niezależnie od rejestracji, województwa czy też kraju znajdą się ludzie, którzy myślą i funkcjonują inaczej niż norma - nic na to nie poradzisz.
2. Krzyki i wykrzykniki nie zmienią zachowań ludzkich.
3. Krzyki i wykrzykniki sprawiają, że zaczynamy wyglądać jak nieokrzesani neandertalczycy. Trzeba być "ponad to". Wiem, że to trudne - szczególnie że mnie osobiście nie dotyczy. Ale pomyśl - jaki to ma sens poza tym, że sobie nerwy zszargasz.

Pozdro, mam nadzieję, że humor Ci się poprawi i będzie lepiej.:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Gizmo -- mnie po prostu zatkalo!!!!!!!!!!!! "kobieto ty masz BLM , ja dopiero podjechalem " !!!! siurak !! czy siur!!??

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

co czasami odwalają na mieście BLM to TRAGEDIA!! kto im dał prawko! ale nie bronie teraz BL (chociaż sama jeżdżę BL), bo BL też potrafi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

ja powiem tak że tez jeżdzę po łomży na obcych blachach i widzę zachowanie ludzi zero kltóry u 90% kierujących którzy widza obce blachy ostatnio miałem przypadek gdzie gość mi sie wpier na chama i jeszcze mi reka pokazywal jaki on grozny jak dalem po klaksonie tylko ze sie zdziwil jak go wyprzedzilem i chcialem lac moze jak by tempe strzaly mialy troche oleju to by sie nauczyli kultury osobistej dla tego robic zdjecia dzwonic na policje i niech gnoje idana ponowny egzamin moze sie naucza jezdzic wiesniakii bez urazy wsi tylko ludziom bez pojecia i ulanskiej fantazji. sorki za bledy ale tak mi sie wygodniej pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

rzepicha!po kiego h...a Wyzywasz wszystkich ludzi jeżdżących na BL-ach?To,że jakiś niedorób Cie wkurzył,nie daje Ci do tego prawa,poczółem się dotknięty i z przykrością stwierdzam,że sram na mieszkańców LOZY,zwłaszcza jeżdżących VEKTRĄ.
durniu i przygłupie. nara



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

: wolny niewolnik - nie wszystkich i nie wyzywam!!!!!! sprawe mozna bylo zalatwic normalnym usmiechem i powiedziec przepraszam-----tak trudno?

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

wolny niewolnik nadal szukasz żony? nie dziwie się że kobiety Cię olewają..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

w LOZY SZYDERCÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

@rzepicha ten mit nigdy nie zostanie obalony. BLM-om wydaje sie, że BL jeżdżą źle. Bardzo często to widać, jak np. na skrzyżowaniu Alei Legionów z Sikorskiego. Jak ktoś jedzie wolniej powinien jechać prawym pasem. BLM-y zawsze jadą lewym. Jak ich wyprzedzisz prawym, to trąbią na Ciebie że jesteś wariat, bo się im na końcu pasa "wcinasz"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

No niestety, często na ulicach Łomży[czy tam LOZY(ak kto woli)] widać samochody i tu niestety trzeba przyznać, bez różnicy na rejestracje, którzy prawko wygrali na loterii albo znaleźli w czipsach....niestety, ale tak jest. Jedzi np. 30km/h chcesz wyprzedzić to mu się tryb Kubicy włącza i heja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

To jak byłem i co mi zrobisz ???

Mam BL i nie zawaham się go użyć :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Nie ma to jak czekać, aż samochód od produkcji do końca życia będzie miał te same blachy... może skończy się wtedy niektórym "panom z miasta" wskazywanie palcem, bo ma inne blachy niż on... Przejeźdźcie przez Łomżę na zagranicznych blachach i nie daj boże się zagapcie i małego błędu nie zróbcie... Od razu wytrąbią, bo oni jeżdża przepisowo i bezbłędnie...
Wstydzę się swojej blachy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

bardzo ciekawa tendencja. BL potrafi jezdzic a reszta nie .... szkoda ze sie BL nie opowiedaja jak to wspaniale im idzie w Bialym lub Wawie, ze o autostradach nie wspomne ... to jest dopiero komedia

trzeba sobie uswiadomic ze to nie nr rej swiadczy o tym jak jezdzimy a umiejetnosci i staz za kolkiem. rownie wazne jest to ile km wykrecamy rocznie i czy jezdzimy przewaznie lokalnie, czy odwiedzamy rowniez duze miasta

wiekszosc moje kariery za kolkiem jezdzilem na BL ale jakos nigdy nie przywiazywalem uwagi do tablic, tym bardziej nie ocenialem kierowcy po tym jakie tablice posiada jego auto.
wg mnie zachowanie kierowcy z pierwszego postu jest po prostu chamskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

... a kto po "ubiorze" poznaje co to za człowiek?
Przykład - Kuba W. jeździ ferrari, i tym włoskim cudem, ale to wszystko jest z wypożyczalni. Czy wzbudza zazdrość? Czy dzieci jeżdżące taty autem wzbudzają zazdrość?
Widzę, ze Wszyscy jesteśmy lepsi od pozostałych.
Proszę, niech każdy pokaże, że stać go na odrobinę kultury - ustąpić podporządkowanemu niech wiedzie na skrzyżowanie, niech przejdzie przez ulicę, nawet wtedy jak się spieszymy. Będzie szybciej i bez nerwów.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

a propo ustępowania podporządkowanemu - często mi się to zdarza tzn. mi ustępują żebym w koncu ja i pozostali wjechali na dany pas bo ...stalibyśmy "do rana"..:D Dziękuję! :) ( np tu co robią robotnicy na skrzyżowaniu zawadzkiej i sikorskiego )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

takie wpuszczanie to wysoka kultura osobista kierowcy i oby takich ludzi nie brakowało i pamiętajmy że my też możemy kiedyś stać w korku wiec wpuszczajmy innych niezależnie od tablic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

zgadza się..:) bardzo fajnie spotkać się z wyrozumiałością drugiego człowieka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Kochani, człowiek to stadne zwierze i nie da się żyć "obok", więc POMAGAJMY sobie żyć - bezinteresownie.
Może odbiegamy od wątku, ale zauważyłem, że w "blokowiskach" sąsiedzi z jednej klatki, ba, z piętra, udają że się nie znają. Jak tak można żyć?
W środowisku znacznie mniejszym, wiejskim/prowincji, życie incognito jest niemożliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Dali ty sie dziwisz? Ja tez w klatce nie znam swiezo osiedlonych. Np. schodzi z gory ja zamykam drzwi ,to zeby chociaz mruknal pod nos :))) ale gdzie tam - tak zadrze leb ,ze malo sie nie przewroci.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

ANTYKLAKIER -super "lomzyniak jak sie patrzy" :)))))))))))0 ale naprawde z takim polglowkiem szkoda napisanej kazdej litery. Sayonara!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

a ja tylko " dzień dobry " - " dzień dobry " i tyle. Mi akurat bardziej zawiłe stosunki z sąsiadami nie potrzebne...wyniosłam to "z domu" - bo akurat kiedyś jak zaczął do nas przychodzić sąsiad non stop to obiadu w spokoju zjeść nie można było ani z toalety skorzystać bo kilka razy na dzień w drzwi barabanił...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Temat bez dna ostatnio.Wiecie tablice nie maja wiele do rzeczy ale fakt na obcych blachach zawsze gorzej się jeździ w danym mieście zwłaszcza małym mieście takim jak Łomża. A mianowicie każdy kiedyś jak pojechał do warszawy, gdańska , poznania itp pewnie zaobserwował fakt że kilka lat temu w takich miastach trąbiono na ludzi z obcymi tablicami bez względu na to czy dobrze ktoś jechał czy tez nie, a teraz ta plaga przeniosła się do małych miast gdzie każdy myśli ze np. przysłowiowy krawaciarz mi nie podskoczy bo jestem u siebie i tu następuje błąd o tuż teraz wiele firm osób prywatnych ma samochody rejestrowane w innych miejscowościach i już tłumacze dla czego tańsze ubezpieczenie lizing miejsce zameldowania itp. Powiem szczerze że w dużych miastach dawno temu doszli że tablice to nie wszystko, lecz kultura osobista kierowcy i samych w sobie ludzi, a to że jeździć wiele osób nie umie to tylko dla tego ze większości załatwili se te prawka lub mieli szczęście na egzaminie ewentualnie są niedzielnymi kierowcami (chyba wiecie o co chodzi) ,bo żeby przyszło niektórym zdać po dziesięć razy jak to ma miejsce w dużym mieście to by się nauczyli jeździć i szanować innych na drodze.takie jest moje zdanie na ten temat bez względu na tablice trochę kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Dokladnie rafik :) Kiedys jak jezdzilem elka to byla ona na numerach NEL - a ja bylem z lomzy - instruktor tez - szkola nauki jazdy tez, a auto bylo na obcych. Mam wielu znajomych lomzyniakow, ktorzy pracuja w firmach ktore samochody maja na obcych





Tylko glupi czlowiek nie pojmie i zrozumie tego ze tak latwiej i lepiej.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

: jaaaaaaaaaa zgadza sie , ale jezdza normalnie , raz wolniej raz szybciej -zalezy od warunkow!!!!!!!! (moze szuka ulicy jak obcy, rozumiem) ale BL?! -chociaz jestem lomzynianka z krwi i kosci ale nerwy mi puszczaja! Najlepiej moj syn skomentowal: masz hak? masz to nalezalo przypiero...c w bok ,wyjechac a on by siedzial i slozy laL!!!!!!!!! NASTEPNY RAZ TAK BEDZIE!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

To Ty stara pupa jesteś!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

a co sami mlodzi i piekni zyja?:))))))))))))))ty tez bedziesz stary!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Póki co jestem piękny i młody -:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Jaka matka taki syn...
rzepicha chce uczyć kultury hahaha, tylko potwierdzasz, że BLMy są "inne".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

@rafikkkkkkkk25 często bywam w Warszawie, Łodzi, Trójmieście i najczęściej trąbią na mnie w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Tytuł tematu daje wiele do myślenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Inteligentny " duren z BL!!!!!!!!!

Niestety przeniosło się to do nas , a tam teraz panuje spokój i kultura na pewno większa niż u nas a szkoda. dla tego chyba takie forum da co niektórym do myślenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org