sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co powiecie na takie ogloszenie???

kopiuje z ogloszen aby ogloszeniodawca nie mial do mnie pretensji "Kupię mieszkanie na parterze do 100 tysięcy zł. do remontu.

telefon: 501788020
ogłoszenie dodane 2012-07-10
to prawda czy kpina??!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

no jak jakieś M1 na zadupiu, to cena akurat :D

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

ALE TA "CHOLERA " MOWI O 49 m2 !!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

wychodzi około 30 m kw... - więc co się dziwisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

rzepicha, jak chcesz coś udowodnić to wklejaj całe ogłoszenie, a nie w następnym poście już piszesz że 49m, jesteś mniej wiarygodna od tego ogłoszenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Mieszkania po 2000 zl za metr kw.hmn...moze i powinny kosztowac tyle ale znalezc taka okazje rowna sie z cudem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

zaraz ,zaraz -------ja chce sprzedac M-3 49 m2 na parterze to i wiadomo ze z ogrodkiem(SMLomza sie nie wcisnie.)Ogrodek zagospodarowany . Mieszkanie jak kto chce to moze sobie remontowac --przeciez nikt nikomu nie dogodzi, czynsz 210 zl i chce 140 tys zlotych - to drogo czy nie?!! co do mojego pierwszego postu naprawde wiem co napisalam!~~~ spotkalam sie nawet z przypadkiem ,ze facet zaproponowal za M5 -140 tys. babka powiedziala ,ze bajki to moze opowiadac glupkom!! To wreszcie powiedzcie mi drogo chce ??? naprawde chce sprzedac ale i nie chce wyjsc na idiotke ! noza na gardle nie mam.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

zadzwoń, umów się i oceń sama dlaczego tyle ktoś chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

dlaczego_nie to zadne rozwiazanie! Ja poprostu chce uczciwie sprzedac i spojrzec sobie w oczy ,ze nikogo nie "oszwabilam" czy oszukalam! Ktos ,kto kupi bylby zadowolony ,ze ucziwie zaplacil. Czy naprawde tak duzo wymagam?

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Rzepicha, zauważ, że mieszkania poniżej 3000zł za m2 schodzą szybko, najszybciej te około 2500zł, pozostałe wiszą na tablicach już dość długo.
Jak chcesz sprzedać to niestety z ceny zejść trzeba.
Ja kupiłem za 2500zl/m2, koleżanka 2300zł/m2, znajomy 2200zł/m2.
Fakt, że mieszkania do remontu, ale lokalizacje bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

: Maniuszek policzylam ale za taka cene nie sprzedam!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

rzepicha powinnaś dodac "szybko" nie sprzedam". weź pod uwagę fakt że ceny mieszkań spadają i wszystko wskazuje na to że tak pozostanie także Twoja decyzja ale skąd masz pewnośc że giełda nie przeżyje jakiegoś załamania i wtedy naprawdę mieszkania będą za grosze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Kochani macie rację. Powiedzmy, że mamy "wolny" rynek, więc ceny dyktuje tenże rynek. Za mieszkanie/auto/towar można chcieć duuużo, ale warty - towar - jest tyle ile za niego ktoś zapłaci.
Przepraszam rzepicha, że tak wywodzę, decyzja należy do Ciebie, a czy podjęłaś dobrą czy złą decyzję zobaczysz za 6 miesięcy może rok. Znam to z autopsji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

do rzepichy - poprosze o jakies namiary na to mieszkanie bo szukam w ogloszeniach i nie moge go znalezc a moj znajomy szuka takiego mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

na Ks. Janusza widziałam 49m2 za 129 tysi i też parter, a drugie za 133 tyś na 4 piętrze, było ogłoszenie w tamtym tyg na 4lomza. może przekaż znajomemu, bo i lokalizacja lepsza i blok nowszy

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

z koleji moje m_3 w terenie zagospodarowanym , tzn. wszystko masz pod nosem ale w bezpiecznej odleglosci .Klatka , zamieszkuja starsze osoby ale nie ramole:)))(wiadomo o co chodzi). blok ocieplony ,moje zuzycie ciepla 3,5 popularnie mowiac kreski -wlasnym oczom nie wierzylam!!!. Nigdy nie przestawialam scian czy stawalam na rzesach aby komus sie podobalo(oszustem nie jestem), parking duzy - zadnych klotni. Wiec dlaczego nikt nie bierze tych walorow pod uwage???!Ja poprostu nie moge zejsc ponizej 140 tys. uparlam sie i wiem ze napewno ktos to doceni!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

podobno jakies drzewa czy krzaki ci powycinali stad obnizenie wartosci

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

rzepicha zamieść ze zdjęciami na www.gratka.pl i otodom.pl. Tam najszybciej zaglądają chętni do zakupów mieszkań :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

kupcow to mam , drzwi sie nie zamykaja ------------ale najlepiej jak bym oddala w ramach firmy "YMKA" wyremontowala , doplacila i jeszcze w reke pocalowala!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

ale jak zamieścisz ogłoszenie ze zdjęciami, to nie będą Ci przychodzić oglądać i marudzić, tylko przyjdą na prawdę zainteresowani :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Maniuszek zdjecia ?? ja np. wole na "zywca" .Powiedzialam ,nie jestem oszustka - chce uczciwa cene .

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Jak w temacie. Miasta ? nieporównywalne. Koniec świata ale i tam nie ma za darmo. 3000 zł za metr to minimum w Łomży !!!!!!!
Oto porównywalne ceny z okolicznych wiosek !!!!

W Rajgrodzie za 2659 zl za metr
http://otodom.pl/sprzedaz/mieszkanie/rajgrod

W Grajewie 2300 zl za metr
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190465327&offerType=sell&activeTab=search

W Biebrzy 2000 tys. za metr
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190465511&offerType=sell&activeTab=search

W Goniadzu od 2500 do 3000 zł za metr
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190465717&offerType=sell&activeTab=search

Nawet w Kolnie miescie bezrobocia 3000 tys. za metr

http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190466384&offerType=sell&activeTab=search

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

I miasta porównywalne z Łomża
Ełk od 2600 do 4200 za metr/ średnio 3200 zł za metr
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190466655&offerType=sell&activeTab=search

Zambrów od 2000 zł do 5000 zł za metr
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190467543&offerType=sell&activeTab=search

Ostrów Mazowiecka 3400 za metr
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190467123&offerType=sell&activeTab=search

A Białystok metropolia od 3800 do 5500 zł za metr i wiecej
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190467234&offerType=sell&activeTab=search

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

A i kupię mieszkanie 49 m2 do remontu za 80 tys. Chetnie i do remontu. Parter i z ogródkiem. Każdy może sobie takie ogłoszenie dać. Cena na poziomie 2800 do 3000 to minimum. Zarazem rozsadna cena . Cena poniżej tej wartosci jest cena ponizej zdrowego rosadku. Bo nic pozniej za te pieniadze nie kupisz na rynku mieszkaniowym.
Oferty poniżej 2000 tys za metr tutaj. Nie podaje nazw miejscowości. Sami zobaczcie.

http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190468771&offerType=sell&activeTab=searchl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

baska twoje posty sa super i polecam ich LOMZYNSKIM AGENCJOM!!!!!!!!!! chociaz idioci tam zaplaca "za nic" od 2000- do 4500 tys. wiecej!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

I dla świetego spokoju ceny mieszkań z Łomży. Od 2400 na Pieknej do 6500 na Waskiej. Średnio 2800 do 3200 za metr.
NOWE wszystkie powyżej 3000 tys zł za metr. Cena 2700 - 2900 realna do wziecia.
http://otodom.pl/index.php?mod=search&act=searchResults&qid=190469986&objSearchQuery_Orderby=price_m2%20ASC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

na Waskiej to domy .

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

no tak , przynajmniej wiem czego sie trzymac!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Może mi pani wytłumaczyć co się pani nie podoba w moim ogłoszeniu? Szukam mieszkania ok 35 mk nie 49 jak pani twierdzi. Wydaje mi się że 2850 zl za metr mieszkania do remontu to nie kpina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Na Wąskiej to mieszkania w apartamentowcu. A ja mam do sprzedania 33,5 m2 na parterze ( 2 pokoje) i chcę za nie 105 tyś. i wcale nie uważam, że to jest dużo, bo można z mety wchodzić i mieszkać. Pewnie, że jak ktoś zechce remontować, to zawsze coś " do poprawy " znajdzie, ale kto takiemu bogatemu zabroni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

SE wyraznie slyszalam i mialam cierpliwosc wysluchac. asw prosze o kontakt na emaila potatos@gazeta.pl , podaj swoj nr. i zadzwonie.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Jeżeli chce pani sprzedać mieszkanie za 140tysiecy to po co pani do mnie dzwoniła? W ogłoszeniu wyraźnie jest napisane do 100 tysiecy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

asw napisz na emaila potatos@gazeta.pl podam nr. tel. i porozmawiamy

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

se chyba wyraznie mowilam ile mam metrow? Z tego wynika ,ze sie nie zrozumielismy.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Rzepicha to Ty nie wiesz ze kazdy kupujacy chce kupic za jak najmniej mozliwa cene, a kazdy sprzedajacy za jak najwyzsza cene.? Moim zdaniem popytaj swoich znajomych ile by chcieli za to mieszkanie na Twoim miejscu i jesli jestes tak dobroduszna to spusc z pare tysiecy i wyjdzie na dobre. Nie wiem nad czym tu sie zastanawiac. Pozdrawiam i udanej transakcji zycze :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

"jaaaaaaaaaa "--- to wszystko wiem ale nie dam sie ograbic!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

Jezeli nie chcesz dac sie ograbic to nie spuszczaj z ceny.!! Proste i logiczne. Nie mysl ze tak nie wypada i nie dasz sie ograbic. Ten pomysl co napisalem powiedziala mi moja 6-letnia siostrzyczka, wytlumaczylem jej wszystko, a ona mi tak odpowiedziala ja to spisalem tu hehe ;pp A Ty masz tyle lat i nie wiesz jak postapic. Masakra.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co powiecie na takie ogloszenie???

sory rzepicha ale on juz kupil i to tam gdzies na ks anny dal cos niecale 120000 zl za 2 pokojowe a teraz wsadzi ze 20-30 tys w remont a szkoda bo twoje pewnie jest w lepszym stanie ale co pospieszyl sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org