piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chirurg stomatolog

Mam pytanie, czy może ktos się orientuje jak jest w Łomży jeśli chodzi o chirurga stomatologa ? liczę na Wasze opinie i pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Zależy z czym masz problem jeśli tylko usunięcie zęba to polecam Głuszkowskiego przyjmuje na ul. Polowej. A jeżeli to coś poważniejszego to w szpitalu jest przychodnia szczękowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

nie polecam niestety pana Gluszkowskiego...2 razy zatruwal mi zab ktory mnie boli po zatruciu...usunac mi go nie chcial...kase skasowal a potem nawet tlf nie odebral jak dzwonilam z potwornym bolem po zatruciu..nigdy wiecej...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

W szpitalu na I pietrze. Pani bardzo mila i wyrywa dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Pan Głuszkowski jest bardzo ok jeżeli chodzi o usunięcie zęba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

chodzi konkretnie o usunięcie ósemek..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

polecam Piórko na Hipokratesa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Grzesiek Głuszkowski,bez stersu.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Jak polecacie Głuszkowskiego, to piszcie dokładnie, o kogo chodzi. Bo ja nie wiedziałam, że jest ich dwóch i trafiłam do syna. Masakra. Pierwsze co bije po oczach, to bród w gabinecie. O reszcie za długo by pisać.
Dodam tylko, że to co on spartaczył poprawiał mi jego ojciec. I nawet kasy nie wziąć, jak dowiedział się, że to jego syn robił. A przyjemność miała mnie kosztować ok.250zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Radziłabym iść do poradni w szpitalu,bo po wyrwaniu zęba u pana Głuszkowskiego dostałam krwotoku!MASAKRA!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Centrum Stomatologiczne Demed-co o nim sądzicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Tylko nie Pioro!!! ten rzeznik wyrwal mi dobry zab!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Ja bardzo polecam młodą panią z DOMED ul słowackiego te.86 211 10 80 robiła mi zabieg 2 godz zatrzymane 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

nadmienię tylko że nikt w Łomży nie chciał tego zrobić byłam też w Białymstoku tam chcieli 1tyś plus tomografia a ta pani wzieła 200zł plus zrobienie zdięcia. był to zabieg od podniebiebia wycięcia z szczęki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

popieram ten mlody głuszkowski jest psycholem

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

agyness miałeś usuwane ósemki ? jak to wygląda? bardzo boli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Miałaś *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

a do nerwu trójdzielnego jakiego lekarza chirurga stomatologicznego polecacie? -w białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

hmm.. dr Szarmach w Białymstoku .
85 652 71 24 zadzwon i się zapytaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

miałam usuwaną "8" na Prusa, Pani pracuje też w szpitalu, także spoko

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

tylko nie gluszkowski on ślepaczysko usuwa zdrowe zeby!jak sa obok zepsutego,potrafi tez uszczerbac zdrowy zab!nigdy wiecej to jest rzeznik!!!!!!!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Genia! odpowiem tobie krótko przysłowiem " pomóż dziadowi to cię zniszczy" ,jeżeli chodzi o ślepaka to nie używam okularów do zabiegu bo widzę doskonale z bliska co do rzeżnika to nikogo w swoim gabinecie nie zarżnołem ani nieprzerżnołem ale jak jeszcze do mie przyjdziesz to to zrobię.Pozdro

boguś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg stomatolog

Jak dla mnie samo znalezienie dobrego dentysty było bardzo ważnym celem i jestem zdania, że jak najbardziej dbanie o swoje uzębienie jest istotne. Jeśli chodzi o mój wybór to ja postawiłem na leczenie w klinice boutiquedental i jestem z efektów bardzo zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org